سبد خرید 0
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

کشو پول فروشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کشو پول فروشگاهی در نظم دهی به پول نقد حاصل از فروش تاثیر بسیار زیادی دارد و به همین دلیل نیز اغلب فروشگاه ها به خصوص فروشگاه های بزرگ برای ایجاد نظم و انضباط در حساب و کتاب خود، استقبال بسیار خوبی را از آن به عمل آورده اند. کشو پول از تجهیزات جدید مغازه ها و فروشگاه ها نیست و در گذشته نیز مورد استفاده قرار میگرفته اما امروزه نوع جدید و مدرنی از آنها به بازار راه یافته که با توجه به ویژگی های خود جای دخل های قدیمی را به خوبی پر کرده است. تعداد خانه های متعدد برای قرار دادن انواع سکه و اسکناس در محفظه کشوی پول فروشگاهی خود اولین عامل در نظم بخشیدن به پول نقد موجود در صندوق است. چندین محفظه نگهداری پول متناسب با برند و مدل صندوق پول در آن تعبیه شده اند که میتوانید هر یک را برای قرار دادن و نگهداری یک نوع پول رایج که میتواند به صورت سکه باشد و یا اسکناس انتخاب نمایید. نگهداری پول در یک مکان از دیگر عواملی است که کشوی پول فروشگاه به واسطه آن میتواند نظم بسیار خوبی را در نگهداری پول های حاصل از فروش ایجاد کند. دیگر نیازی نیست تا بخشی از پول نقد را در یک مکان و بخشی دیگر را در مکانی دیگر نگهداری کنید. کشو پول مغازه تمامی اسکناس ها و سکه ها را تنها در یک محفظه نگهداری میکند و شما برای برداشت و یا قرار دادن پول ها تنها یک مکان را در اختیار خواهید داشت که از سر در گمی در استفاده و برداشت پول جلوگیری میکند. نظم دهی به پول های نقد تنها مزیت کشو پول فروشگاهی نیست و باید امنیت آن را از دیگر عوامل مهم در محبوبیت آن در میان فروشگاه داران دانست. کشو پول از بدنه ای بسیار محکم و یک قفل بر روی محفظه برخوردار است که بعد از هر بار استفاده میتوان آنرا قفل نمود. قفل کردن محفظه صندوق پول اجازه دسترسی افراد غیر مجاز را به پول ها محدود خواهد کرد. از زمانی که میزان خرید کشوی پول فروشگاهی افزایش یافته است آمار به سرقت رفتن پول موجود در دخل مغازه نیز رو به کاهش گذاشته است. همچنین در هر بار باز شدن محفظه کشو پول فروشگاه یک صدای زنگ شما را از باز شدن باخبر خواهد کرد که این خود در آگاه سازی فروشنده تاثیر بسزایی دارد. بدنه ای بسیار مستحکم و فلزی که کشو پول مغازه را به خوبی در بر گرفته نیز امتیاز بزرگی محسوب میگردد. علاوه بر تامین امنیت پول ها، بدنه فلزی کشوی پول ای پوز امکان قرار دادن ترازو و یا هر وسیله دیگری را بر روی صندوق فراهم میکند. با توجه به کمبود جا، با خرید کشوی پول epos میتوان انواع و اقسام تجهیزات مانند ترازو را بر روی صندوق قرار داد. بدنه محکم کشوی پول ای پوز به هیچ وجه اجازه فرو رفتگی را نمیدهد. همچنین خط و خش نیز تاثیری بر روی بدنه کشوی پول epos ندارد زیرا رنگ آن به راحتی خش بر نخواهد داشت و جلوه ظاهری آن را به خوبی حفظ خواهد کرد. برای خرید کشو پول فروشگاهی آن هم در برند محبوب یعنی محک ما به شما فروشگاه اینترنتی تراز محک یا همان دفتر مرکزی ترازو و باسکول محک را پیشنهاد میکنیم.

کشو پول فروشگاهی

خرید و فروش انواع کشو پول فروشگاهی با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

در صورتی که به خرید و فروش انواع کشو پول فروشگاهی نگاهی انداخته باشید متوجه خواهید شد که دیگر برندهای خارجی یکه تاز میدان نیستند و جای خود را به برندهای ایرانی که از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند داده اند. سالیان زیادی است که انواع کشو پول ساده و کشوی پول برقی در برندهای ایرانی تولید میشوند که کیفیت آنها خریدار را از خرید مدل های خارجی بی نیاز میکند. بسیاری از فروشندگان این تجهیزات نیز با توجه به استقبال بالای مصرف کنندگان به خرید و فروش انواع کشو پول فروشگاهی در برندهای ایرانی همچون محک روی آورده اند و به نمونه های خارجی چندان اولویت نمیدهند. کشو پول محک از جمله کشوهای فروشگاهی است که بیشترین سهم در بازار مصرف را به خود اختصاص داده است. عوامل متعددی سبب شده تا کشو پول محک طرفداران زیادی داشته باشد. کیفیت، عملکردی مثال زدنی و خدمات پس از فروش بسیار گسترده و در کوتاه ترین زمان همگی در محبوبیت آن تاثیر گذار هستند. از آنجایی که تمامی محصولات محک از کیفیت بالایی برخوردار هستند در نتیجه کیفیت کشوی پول محک نیز بسیار بالا و مورد تایید. همچنین عملکرد کشو پول محک نیز همانند کیفیت ساخت آن بسیار بالا است. اما زمانی که شما خرید کشو پول فروشگاهی در برند محک را انجام میدهید از همان ابتدا به پشتیبانی بسیار وسیع شرکت محک دسترسی خواهید داشت. در هر جای کشور که باشید و کشوی پول برقی و همچنین کشوی پول ساده محک را که خریداری کرده باشید میتوانید در صورت بروز هر گونه مشکل و ایراد آن را به نمایندگی های مجاز برای تعمیر بسپارید.

انواع کشو پول

از میان انواع کشو پول که تا کنون تولید شده است باید به کشوی پول دستی و یا همان ساده و کشوی پول برقی اشاره کرد. کشوی پول دستی از انواع کشو پول است که قبل از کشوی پول برقی تولید و به بازار راه یافت. این نوع کشو پول به صورت دستی باز و بسته میشود و یا به عبارتی دیگر محفظه آن به طور دستی باز و بعد از قرار دادن و یا برداشت پول بسته میشود. باز و بسته کردن آن نیز به آسانی و با کوچکترین حرکت و فشار دست انجام میشود. اما از انواع کشو پول که در کنار نوع دستی طرفداران زیادی دارد، کشوی پول برقی است. کشوی پول برقی به کمک نیروی برق باز و بسته میشود و کار را به مراتب آسان و سریع تر کرده است.

کشو پول فروشگاهی

خرید کشو پول فروشگاهی

در خرید کشو پول فروشگاهی توجه به اینکه کشو از چند محفظه برای نگهداری پول برخوردار است اهمیت زیادی دارد. ممکن است شما پول در ارقام مختلف را آن هم به صورت سکه و اسکناس مختلف نیاز دارید که باید صندوق مورد نیاز شما به یک محفظه با تعداد خانه های متعدد و زیاد مجهز شده باشد. اگر در خرید کشو پول فروشگاهی نحوه باز و بسته کردن کشو برای شما اهمیتی ندارد پس میتوانید بدون اینکه نیازی به صرف هزینه زیادی باشد نوع دستی را انتخاب کنید. البته تفاوت قیمت آنچنانی میان کشوی پول ساده و کشوی پول برقی وجود ندارد اما در هر صورت با انتخاب نوع دستی هزینه پایینتری را پرداخت خواهید کرد. امکان خرید کشو پول فروشگاهی از فروشگاه تراز محک نیز فراهم شده است و از آنجایی که قیمت های تعیین شده مصوب هستند در نتیجه در هزینه های خود صرفه جویی به عمل خواهید آورد.

قیمت کشو پول فروشگاهی

اگر سابقه خرید صندوق پول را داشته باشید متوجه شده اید که به طور کلی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. قیمت کشو پول فروشگاهی در مقایسه با دیگر تجهیزات فروشگاهی بسیار مناسب است و بسیاری از خریداران نیز برای خرید آن توجهی به قیمت ها ندارند. اما قیمت کشو پول فروشگاهی را بهتر است قبل از خرید بررسی کنید تا با بهترین تعرفه بتوانید خرید خود را انجام دهید. هر فروشگاهی ممکن است قیمت کشو پول فروشگاهی را بر اساس شرایط خود تعیین کرده باشد که برای دست یافتن به بهترین قیمت یک استعلام قیمت میتواند کمک بزرگی به شما باشد. اما در این میان کشوی پول محک اینگونه نیست و به دلیل آن که قیمت آن تنها زیر نظر شرکت تولید کننده تعیین و به سراسر فروشندگان ابلاغ میشود نیازی به استعلام نیز ندارد.

کشو پول فروشگاهی

کشوی پول ارزان

بهترین کاری که میتوانید برای خرید کشوی پول ارزان انجام دهید انتخاب فروشگاه هایی است که به صورت اینترنتی فعالیت میکنند. اما چرا فروشگاه های اینترنتی؟ فروشگاه های اینترنتی بهترین راه برای استعلام قیمت هستند و با نگاهی به قیمت هر یک میتوانید به بهترین قیمت دست یابید. البته به یاد داشته باشید که تنها زمانی میتوانید کشوی پول ارزان را بیابید که فروشگاه های معتبر و مجاز را انتخاب کرده باشید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()