سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
قیمت
مدل
کالا برای:

باسکول 1500 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول 1500 کیلویی با توجه به قدرت بالای خود توانسته در صنایع حضور بسیار پر رنگی داشته باشد و از باسکول های پرکاربرد محسوب میشود که میتواند به خوبی اجسام سنگین را توزین کند. شرکت محک نیز با توجه به استقبال بسیار خوبی که از باسکول 1500 کیلو ایجاد شده است اقدام به تولید آن کرده است. باسکول 1500 کیلویی محک دیگر مانند باسکول های قدیمی از نوع سنگی نیست و کاملا دیجیتالی طراحی شده است. این باسکول یک و نیم تنی بدنه ای فلزی و همچنین سینی فلزی دارد اما قسمت اصلی آن که باعث شده تا به یک باسکول دیجیتال تبدیل شود نمایشگر آن است که کاملا دیجیتالی است. نمایشگر باسکول یک و نیم تن از نوع LED است و کیفیت بسیار بالایی دارد. همچنین با توجه به اینکه نمایشگر در قسمت فوقانی باسکول 1.5 تن قرار گرفته است توانسته دید بسیار خوبی را برای کاربر ایجاد کند. اعداد به نمایش در آمده بر روی نمایشگر باسکول 1.5 تنی بزرگ هستند که این موضوع نیز بر دید بسیار خوب آن برای کاربر تاثیر زیادی داشته است.

باسکول 1500 کیلویی

انواع باسکول 1500 کیلویی محک

مدل های متنوعی از باسکول 1.5 تنی در برند محک تا کنون تولید نشده است و تنها یک مدل تا کنون راهی بازار شده است که نمایشگر آن ثابت بر روی بدنه تعبیه شده است و تنها در جای خود قابلیت چرخش دارد. این باسکول 1500 کیلویی میتواند اجسام را با دقت 100 گرم توزین کند و از آنجایی که نمایشگر آن کاملا دیجیتالی است هیچگونه خطایی در توزین نخواهد داشت. امکانات بسیار خوبی با توجه به دیجیتالی شدن باسکول 1500 کیلو به آن افزوده شده است که میتواند روند توزین را تا حد زیادی سریع و آسان کند. پارسنگ، شمارش اقلام هم وزن، توزین چند مرحله ای و تعدادی حافظه برای ثبت نام و قیمت کالا از جمله امکانات باسکول 1500 کیلویی محک هستند. همچنین اتصالاتی نیز برای باسکول یک و نیم تنی در نظر گرفته شده که تجهیزات فروشگاهی را میتوان توسط آنها به باسکول متصل نمود. کامپیوتر و چاپگر جانبی از جمله تجهیزات فروشگاهی هستند که به باسکول یک و نیم تن متصل میشوند و برای صدور فاکتور و ارسال اطلاعات به کامپیوتر کاربرد زیادی دارند. همچنین باسکول 1.5 تن به صورت چرخدار نیز قابل سفارش و خرید است. این باسکول 1.5 تنی از چرخ هایی بر روی خود بهره میبرد که توسط این چرخ ها به راحتی میتوانید باسکول را از مکانی به مکان دیگر جابجا کنید.

خرید باسکول 1500 کیلویی

برای خرید باسکول 1500 کیلویی اگر گارانتی برای شما اهمیت زیادی دارد پس بهتر است برندهایی را انتخاب کنید که از اعتبار بالایی برخوردار باشند و در بازار نام آشنا و شناخته شده باشند. گارانتی معتبر یکی از مزیت هایی است که با خرید باسکول 1500 کیلویی برای شما ایجاد میشود و شما میتوانید با گارانتی که شرکت به مدت چند سال برای محصول در نظر گرفته به خوبی تعمیرات آن را انجام دهید. برای خرید باسکول 1500 کیلویی نه تنها گارانتی بلکه خدمات پس از فروش را نیز مد نظر قرار دهید. با خرید باسکول 1500 کیلویی محک گارانتی معتبری را دریافت خواهید کرد که اعتبار این گارانتی از بسیاری برندهای موجود در بازار چه برندهای خارجی و چه برندهای داخلی بالاتر است. همچنین 10 سال خدمات پس از فروش را نیز با خرید باسکول 1500 کیلویی محک دریافت میکنید که این چنین خدماتی را در هیچ یک از برندها نمیتوانید بیابید. برای خرید باسکول 1.5 تن این برندهای ایرانی مانند محک هستند که از گارانتی معتبری برخوردار هستند و باسکول های خارجی در اغلب برندها گارانتی ندارند یا گارانتی نا معتبری دارند. برای خرید باسکول 1.5 تن همچنین سعی کنید تا فروشگاه ها و مراکز معتبری را انتخاب کنید که همواره محصولاتی گارانتی دار را به مشتری عرضه میکنند.

خرید باسکول 1500 کیلویی

قیمت باسکول 1500 کیلویی

واردتی یا تولید داخل بودن در قیمت باسکول 1500 کیلویی تاثیر زیادی دارد. قیمت باسکول 1500 کیلویی وارداتی با توجه به اینکه از دیگر کشورها وارد میشود و هزینه زیادی بابت واردات آن صرف میشود به مراتب از نمونه های مشابه داخلی بالاتر است. اما قیمت باسکول 1500 کیلویی که در داخل کشور تولید میشود بسیار مناسب تر از باسکول های خارجی است. استفاده از نیروی انسانی داخلی برای تولید و همچنین عدم پرداخت هزینه های بسیار زیاد برای واردات همگی قیمت باسکول 1500 کیلویی را تحت تاثیر قرار داده اند و اگر نگاهی به قیمت باسکول 1500 کیلویی محک انداخته باشید به خوبی متوجه تفاوت قیمت میان آن و باسکول های وارداتی خواهید شد. فروشگاه تراز محک بهترین گزینه برای خرید باسکول 1500 کیلویی است و میتوانید با قیت مصوب کارخانه و گارانتی اصلی شرکت محک این باسکول را سفارش دهید.

قیمت باسکول 1500 کیلویی

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()