سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی میوه فروشی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

از واجبات و نیاز های اصلی فروشگاه های عرضه میوه یک ترازوی میوه فروشی است و اول از هر چیز باید یک ترازوی مناسب با کار خود را تهیه کنند که البته یک ترازوی مناسب میوه فروشی نیز باید از ویژگی ها و امکانات خاص خود برخوردار باشد و نمیتوان هر ترازویی را برای این صنف تهیه نمود که از جمله برخی از این ویژگی ها را میتوان بدنه مستحکم، ظرفیت توزین بالا و سینی بزرگ را نام برد. ترازو میوه فروشی دیجیتال یکی از بهترین گزینه ها محسوب میشود و میتواند به خوبی نیاز این صنف را مرتفع سازد و حساب و کتاب مشتریان را با دقت و سرعت بالا اجام دهد. در ساخت ترازوی میوه فروشی دیجیتال و ترازو محک دیگر از نمایشگر عقربه ای خبری نیست و تماما دیجیتالی شده است و حتی نمایشگر آن نیز به صورت دیجیتالی طراحی شده است که وزن، قیمت و قیمت کل را به نمایش در می آورد. تزازوی میوه با ترازوهایی که در سوپرمارکت ها و دیگر صنوف به کار میرود تفاوت هایی دارد و از یک سری ویژگی ها برخوردار است که به این ویژگی ها خواهیم پرداخت و این ویژگی ها به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین ترازوی میوه فروشی که یکی از آنها ترازوی میوه فروشی محک است را تهیه نمایید.

ویژگی ها و امکانات ترازوی میوه فروشی

  • یک ترازوی میوه فروشی باید اول از هر چیز نمایشگری را در اختیار داشته باشد که بتواند حداقل 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل را به نمایش در آورد زیرا امروزه و با افزایش قیمت میوه دیگر نمیتوان از ترازوهایی استفاده نمود که نمایشگر آنها 5 و یا 6 رقم هستند و حتما باید از ترازوهای جدید استفاده شود.
  • ظرفیت توزین ترازو میوه فروشی باید حداقل 50 یا 70 کیلو باشد زیرا میوه از جمله محصولات سنگین وزن محسوب میشود که به خصوص اگر در مقدار و حجم زیادی خریداری شود وزن بالاتری نیز پیدا میکند که بهتر است ترازویی را تهیه کنید که ظرفیت توزین بالایی داشته باشد. ظرفیت توزین ترازوی میوه فروشی محک تا 70 کیلوگرم نیز میرسد که میتواند گزینه ایده آل و بسیار خوبی برای صنف میوه فروشی باشد.
  • بدنه ترازو میوه فروشی باید بسیار محکم و با دوام باشد تا بتواند وزن بالای میوه و همچنین ضرباتی که ناشی از قرار دادن ناگهانی بر روی سینی وارد میشود را تحمل کرده و آسیب نبیند. بدنه ترازوی میوه معمولا از پلاستیک فشرده بسیار محکم و یا فلز ساخته میشود و سینی آن نیز اغلب استیل است که این جنس از بدنه و سینی بالاترین مقاومت را در برابر فشار و آب و رطوبت از خود نشان میدهد.
  • ابعاد سینی ترازوی میوه فروشی باید بزرگ باشد و همچنین بهتر است ترازویی را انتخاب کنید که سینی آن استیل و لبه دار باشد. برخی از مشتریان حجم زیادی از میوه را خریداری میکنند و یا به طور کلی برخی از میوه ها حجم بزرگی دارند که از این رو بهتر است تا ترازوی میوه فروشی را تهیه کنید که سینی بزرگی دارند و میتوانند میوه های حجیم را به راحتی در سینی خود جای دهند.
  • بدون شک ترازو میوه فروشی باید پرینتر دار و یا همان فاکتور زن باشد زیرا مشتری همواره به فاکتور خرید نیز نیاز دارد که اگر ترازو پرینتر دار نباشد پس فاکتوری نیز صادر نخواهد شد و شما مجبور خواهید بود که مشتری توضیح دهید چه اقلامی و با چه وزنی را خریداری کرده است. همچنین ترازوی میوه که پرینتر دار است به شما اجازه میدهد تا گزارش روزانه و یا هفتگی و ماهانه فروش را نیز چاپ کنید.
  • پورت های ترازوی میوه فروشی را بررسی کنید تا پورت های کاملی داشته باشد و بتوانید از طریق این پورت ها تجهیزات مختلفی را به آن متصل کنید که میتوان به بارکد خوان، کارتخوان، کشوی پول و حتی کامپیوتر اشاره نمود. پورت های ترازوی میوه فروشی محک کامل است و شما میتوانید به راحتی تمامی تجهیزات فروشگاهی را به آن متصل کنید.

خرید ترازوی میوه فروشی 

برای خرید ترازوی میوه فروشی اگر این احتمال را میدهید که بدنه پلاستیکی نمیتواند گزینه خوبی برای کار شما باشد پس بهتر است به سراغ ترازوهایی بروید که بدنه فلزی داشته باشند. برخی از میوه فروشی ها مجبور هستند تا میوه های حجیم و سنگین را بر روی ترازو قرار دهند که حتی ممکن است این میوه ها با ضرب بر روی ترازو قرار گیرند که از این رو بدنه پلاستیکی در این موارد آسیب پذیر تر است. ترازوی میوه که بدنه فلزی دارد میتواند بهترین گزینه باشد و میتوانید با خرید آن استحکام بدنه را تضمین کنید. همچنین در صورتی که ممکن است آب به کلیدها و کیبورد ترازو برخورد کند میتوانید با خرید ترازوی میوه فروشی که کیبورد آن بر روی علمک واقع شده است نیز احتمال برخورد آب به کیبورد را به پایین ترین حد خود برسانید.

قیمت ترازوی میوه فروشی 

امکانات در قیمت ترازوی میوه فروشی بیشترین تاثیر را دارد و ترازویی که امکانات بیشتری دارد در نتیجه گران تر نیز خواهد بود. به طور مثال قیمت ترازوی میوه فروشی که پرینتر دار است و یا امکانات نرم افزاری بیشتری را به خود اختصاص داده است از یک ترازوی ساده بالاتر است. ایرانی بودن و یا خارجی بودن در قیمت ترازوی میوه فروشی تاثیر زیادی دارد که در این بین ترازوی ایرانی مانند ترازوی میوه فروشی محک از بهترین قیمت برخوردار است.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()