سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در باسکول محک
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
کالا برای:

باسکول محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول را بسیاری از ما به خوبی میشناسیم و میدانیم که کاربرد فراوانی در فروشگاه ها و صنایع گوناگون و در انبارها دارد. باسکول محک (Mahak) همانند ترازوی محک یکی از پرکابرد ترین تجهیزاتی است که برای توزین اجسام مورد استفاده قرار می­گیرد و از آن با توجه به اینکه از قدرت توزین بالاتری برخوردار است اغلب در مشاغل صنعتی استفاده می­شود. کمتر دیده شده که باسکول در محیط های فروشگاهی مورد استفاده قرار گیرد زیرا نیازی به آن در فروشگاه ها احساس نمی­شود مگر آن که در مواردی نیاز به توزین اجسام با وزن بالا باشد. فروشگاه های زنجیزه ای و بزرگ از دسته صنوف فروشگاهی هستند که بیشترین میزان استفاده از باسکول محک فروشگاهی را دارند. باسکول های ابتدایی برای اینکه عملیات محاسبه وزن اجسام را انجام دهند به نیروی انسانی نیاز داشتند اما امروزه و با ورود باسکول دیجیتال محک همه چیز تغییر کرده و دیگر نیازی به دخالت نیروی انسانی در محاسبه وزن کالا وجود ندارد. باسکول دیجیتالی محک از یک صفحه نمایشگر به همراه مجموعه ای از کلیدهای فیزیکی یا لمسی تشکیل شده که کلیه عملیات محاسبه وزن را به صورت کاملا خودکار و بسیار دقیق انجام می­دهد. دقت باسکول های قدیمی که به آنها باسکول قپان نیز گفته می­شود قابل قیاس با باسکول دیجیتالی نیست و دلیل آن نیز همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد عدم دخالت نیروی انسانی در امر توزین است. دقت بالا در توزین و همچنین عدم دخالت نیروی انسانی در محاسبه قیمت را شاید بتوان از مزیت های باسکول دیجیتالی محک که در ابتدا تولید می­شدند نام برد اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی امکانات بیشتری به باسکول ها اضافه شده که کار را برای توزین بیش از پیش آسان کرده اند. از جمله ویژگی های باسکول دیجیتال محک امروزی باید به چاپ فاکتور از طریق چاپگر داخلی و یا جانبی، قابلیت قطعه شمار، قابلیت اتصال به کامپیوتر و نمایشگر بسیار با کیفیت LCD و یا LED برای نمایش اطلاعات مورد نیاز اشاره نمود. در خرید باسکول که امروزه در مدل های متنوع به فروش میرسند تنها نوع دیجیتالی را خواهید یافت که تمامی اطلاعات مورد نیاز و وزن به دست آمده را بر روی نمایشگر نشان میدهد و دیگر به سختی مینوان باسکول های قدیمی را یافت.

باسکول محک

خرید و فروش انواع باسکول محک با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

باسکول محک با توجه به اینکه یکی از برندهای پرطرفدار محسوب می­گردد در فروشگاه های متعددی عرضه و به فروش می­رسد اما در این بین باید فروشندگانی را انتخاب نمود که از اعتبار بالاتری برخوردار هستند. خرید و فروش انواع باسکول محک در ابتدا نیاز به در اختیار داشتن اطلاعات کامل از سوی فروشنده دارد زیرا از دسته تجهیزاتی است که باید با ارائه اطلاعات و مشاوره کامل به فروش برسد. خرید و فروش انواع باسکول در برخی از فروشگاه ها مانند فروشگاه اینترنتی تراز محک به صورت کاملا تخصصی در حال انجام است و از آنجایی که عنوان دفتر مرکزی محک را یدک می­کشد بهترین گزینه پیش روی خریدار محسوب می­گردد. فروشگاه اینترنتی تراز محک نه تنها باسکول بلکه انواع ترازو و کالباس بر و به طور کلی محصولات عرضه شده توسط شرکت توزین توان سنجش را با بهترین قیمت به فروش می­رساند. قیمت باسکول موجود در این مجموعه تنها بر اساس لیست قیمت شرکت تولید کننده تعیین شده است و هر گونه افزایش قیمتی تنها با تصمیم شرکت صورت خواهد گرفت.

انواع باسکول

شما با نگاهی به انواع باسکول محک موجود در یک فروشگاه پی خواهید برد که سه نوع باسکول پیش روی شما برای خرید قرار دارند که باید به باسکول ثابت محک، باسکول متحرک محک و باسکول دیواری محک اشاره نمود. اما سوال اینجاست چه تفاوت هایی میان باسکول ثابت محک، باسکول متحرک محک و باسکول دیواری محک وجود دارد؟ نوع ثابت از انواع باسکول محک است که به نمایشگری بر روی بدنه و بدون قابلیت جابجایی مجهز شده و به همین دلیل به آن باسکول ثابت گفته می­شود. اما باسکول متحرک محک در نقطه مقابل باسکول ثابت قرار می­گیرد و نمایشگر آن دیگر بر روی بدنه و به صورت ثابت قرار ندارد و می­توان به لطف کابل جدا کننده این صفحه نمایش را در چندین متر دورتر از باسکول قرار داد. اما یکی دیگر از انواع باسکول محک که نمایشگر آن بر روی دیوار نصب می­شود، باسکول دیواری محک است. نمایشگر باسکول دیواری محک بر روی بدنه باسکول تعبیه نشده و همچنین بر روی پایه نیز قرار نگرفته است بلکه باید بر روی دیوار مد نظر نصب گردد. برای خرید باسکول محک باید متناسب با نیاز و شرایط بهترین گزینه را انتخاب نموده و یا در صورت نیاز به دریافت مشاوره می­توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تراز محک تماس حاصل نمایید.

باسکول ثابت محک

یکی از انواع باسکول محک که از قدیمی ترین باسکول های تولید شده در این شرکت نیز محسوب میشود، باسکول ثابت است. باسکول ثابت محک همانطور که گفته شد نمایشگری ثابت بر روی بدنه دارد و شما تنها میتوانید مقداری زاویه دید آن را تغییر دهید. باسکول ثابت محک در دو نوع سینی گالوانیزه و همچنین سینی استیل به بازار عرضه میشود که شما در زمان سفارش آن تعیین خواهید کرد که چه نوع سینی را برای باسکول نیاز دارید. باسکول ثابت محک در ظرفیت توزین مختلفی تولید میشود که باید به باسکول 200 کیلویی ، باسکول 300 کیلویی ، باسکول 500 کیلویی ، باسکول 1000 کیلویی و باسکول 1500 کیلویی اشاره نمود. همچنین باسکول ثابت محک در مدل های 1000 و 1500 کیلویی را در صورت نیاز میتوانید به صورت چرخ دار سفارش دهید. چرخ در نظر گرفته شده برای این دست از باسکول های محک در دو نوع معمولی و پاترولی در نظر گرفته شده اند.

باسکول متحرک محک

نمایشگر باسکول متحرک محک را به هر نقطه و مکانی که نیاز داشتید میتوانید انتقال دهید و محدودیتی در این رابطه وجود ندارد. باسکول متحرک مانند باسکول ثابت در چندین مدل و در ظرفیت های گوناگون تولید میشود که عبارتند از باسکول 200 کیلویی محک ، باسکول 300 کیلویی محک ، باسکول 500 کیلویی محک ، باسکول 1000 کیلویی محک و باسکول 1500 کیلویی محک. سینی گالوانیزه و همچنین سینی استیل را نیز مانند باسکول ثابت میتوانید برای آن سفارش دهید. اما توجه داشته باشید که باسکول متحرک محک به صورت چرخ دار عرضه نمیشود.

باسکول دیواری محک

باسکول دیواری محک نیز به نوعی در دسته باسکول متحرک قرار میگیرد با این تفاوت که نمایشگر آن تنها بر روی دیوار قابل نصب و اجرا است. نصب نمایشگر باسکول دیواری محک بر روی دیوار و یا هر سطح دیگری باعث میشود تا برای مشاهده وزن به دست آمده دیگر نیازی به نزدیک شدن به نمایشگر را نداشته باشید. باسکول دیواری همانند دو مدل باسکول قبلی نیز در ظرفیت های مشابه تولید میشود. سینی باسکول دیواری در دو نوع گالوانیزه و استیل در نظر گرفته شده اما به صورت چرخ دار عرضه نمیشود.

باسکول رولیک دار محک

یکی از انواع باسکول محک که برای کارخانجات و کارگاه ها بسیار مناسب است و میتوان آن را در خط تولید مورد استفاده قرار دارد، باسکول رولیک دار محک است. باسکول رولیک دار محک اول از هر چیز نمایشگری متحرک دارد و شکل ظاهری آن شبیه به باسکول متحرک است. اما دیگر خبری از سینی های صاف بر روی باسکول رولیک دار نیست و به غلطک های مخصوصی برای انتقال کالا و بار مجهز شده است. عملیات توزین در حین انتقال کالا انجام میشود که کار توزین و حمل را سرعت میبخشد. باسکول رولیک دار هم در ظرفیت های یاد شده در بالا عرضه میشود. از چرخ و همچنین سینی گالوانیزه و یا استیل نیز بر روی آن خبری نیست.

مهمترین موضوعی که ممکن است که پیش از خرید و فروش باسکول محک به آن توجه داشته باشید دسترسی آسان به فروشگاه و تسریع و تسهیل نمودن امر خرید است. خرید و فروش باسکول محک امروزه و با ورود پدیده ای به نام خرید و فروش اینترنتی در بسیاری از فروشگاه هایی که حتی روزی تنها فروش حضوری را انجام می­دادند نیز رواج پیدا کرده و مزیت هایی را نه تنها برای فروشنده بلکه بیش از هر چیز برای خریدار پدید آورده است. خرید و فروش باسکول محک به صورت اینترنتی نیاز خریدار برای مراجعه حضوری را به صفر رسانده و به راحتی می­تواند از هر نقطه از کشور خرید خود را انجام دهد. شما با خرید باسکول محک به صورت اینترنتی انتخاب آگاهانه تری خواهید داشت زیرا کلیه مشخصات درج شده در کنار محصول را مشاهده و سپس خرید خود را نهایی می­کنید. در هر ساعت از روز که نیاز داشته باشید می­توانید به خرید باسکول محک بپردازید و مانند روش های حضوری دیگر با محدودیت هایی مواجه نخواهید بود. فروشگاه اینترنتی تراز محک امکان خرید باسکول محک را به هر دو روش حضوری و غیر حضوری برای شما فراهم نموده و متناسب با شرایط و صلاحدید خود می­توانید خرید خود را انجام دهید. در کنار خرید باسکول محک به صورت اینترنتی این مجموعه آماده پذیرایی از خریداران به صورت حضوری نیز هست و با دسترسی های بسیار خوبی که به دفتر شرکت وجود دارد می­توانید به راحتی در محل شرکت حضور یافته و مدل مناسب را انتخاب و سفارش دهید. باسکول ثابت محک و دیگر باسکول های محک بعد از خریداری در کوتاه ترین زمان به شما تحویل داده شده و یا ارسال میشوند. خرید باسکول از مجموعه تراز محک به لطف روش های متعدد فروش و ارسال از بسیاری نقاط کشور امکان پذیر است و به هر روشی که مایل باشید ثبت سفارش شما انجام خواهد شد.

باسکول

خرید باسکول

مهمترین نیاز یک خریدار برای خرید باسکول محک راهنمایی و کسب اطلاعات کامل است که برخی از فروشندگان در این بین همکاری خوبی را با مشتری دارند و برخی چندان کمکی به مشتری نمیکنند. برای خرید باسکول محک بهتر است با شرکت ها و فروشگاه هایی که تخصصی در زمینه فروش محصولات محک فعالیت میکنند تماس حاصل نموده و مراجعه کنید تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهند. امکانات گوناگونی که باسکول ها دارند کار خرید باسکول محک را تا حدی دشوار میکنند و به طبع ان خریداری که اطلاعاتی را کسب کرده باشد بهترین انتخاب را خواهد داشت. خرید باسکول محک از تراز محک منجر به تهیه یک باسکول مناسب با توجه به دریافت مشاوره کامل خواهد شد.

قیمت باسکول محک

عوامل متعدد و گوناگونی وجود دارند که قیمت باسکول محک را تحت الشعاع قرار می­دهند که در این میان به مهمترین این عوامل و به صورت مختصر اشاره خواهیم کرد. قیمت باسکول محک اول از هر چیز و مانند ترازو به قدرت توزین آن باز می­گردد. قدرت توزین رابطه مستقیمی بر روی قیمت باسکول دارد. اگر شما قصد خرید باسکول محک با ظرفیت توزین بالا را داشته باشید پس بی برو برگرد باید هزینه بالاتری را نیز پرداخت نمایید. امکانات از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت باسکول محک است. باسکول هایی که از امکانات بیشتری برخوردار هستند مطمئنا قیمت بالاتری دارند. به طور مثال قیمت باسکول محک پرینتر دار که ممکن است در آینده وارد بازار شود از باسکول بدون پرینتر بالاتر خواهد بود. و یا قیمت باسکول محک که به قابلیت هایی همچون اتصال به کامپیوتر و یا تجهیزات جانبی متعدد مجهز شده بالاتر خواهد بود. البته قیمت باسکول را انتظارات شما تعیین میکنند و هر چه باسکول جدیدتر و با امکانات بیشتر را نیاز داشته باشید در نتیجه گران تر خواهد بود.

باسکول

باسکول ارزان

از آنجایی که در کشور نوسان قیمت ها بازار را تحت تاثیر قرار داده است از این رو بسیاری از افرادی که نمی­توانند با قیمت های بالا کنار بیایند به دنبال خرید باسکول محک ارزان هستند. اما باسکول محک ارزان را باید با بررسی هایی که نسبت به قیمت ها به عمل می آورید خریداری کنید و با انتخاب فروشگاهی که بهترین قیمت را در نظر گرفته باشد از هزینه های خود بکاهید. بهترین گزینه ای که پیش روی شما برای خرید باسکول ارزان وجود دارد فروشگاه اینترنتی تراز محک است که به صورت تخصصی محصولات این برند ایرانی را به فروش می­رساند. انواع باسکول دیواری محک و سایر باسکول ها در این فروشگاه طبق تعرفه های شرکت محک عرضه میشوند و همین موضوع سبب پایین آمدن قیمت ها شده است. باسکول ارزان نه تنها با یک روش بلکه با روش های گوناگون حضوری و غیر حضوری از فروشگاه تراز محک قابل خریداری است. فروشگاه تراز محک روش اینترنتی و تلفنی را برای خرید باسکول ارزان و برای افرادی که از مناطق دور قصد خرید دارند در نظر گرفته و افرادی نیز که دسترسی به دفتر شرکت دارند به صورت حضوری میتوانند خرید خود را انجام دهند.

باسکول محک دست دوم

در میان باسکول های ارزان موجود در بازار که میتواند هزینه های شما را تا حد زیادی بکاهد باید به باسکول محک دست دوم اشاره نمود. از آنجایی که محصولات محک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند شما میتوانید به راحتی یک باسکول دیجیتال محک دست دوم را از فروشندگان معتبر خریداری کنید بدون اینکه نگرانی از بابت کیفیت و همچنین عملکرد آن داشته باشید. اما برای تهیه باسکول دست دوم دیجیتال باید اعتبار فروشنده را مورد ارزیابی قرار دهید تا بتوانید یک باسکول مناسب و با کیفیت خریداری کنید چون به سختی میتوان به این دست از محصولات که مدتی نیز کار کرده اند اعتماد نمود. هر چند همانطور که گفته شد باسکول محک دست دوم با توجه به کیفیت بالای قطعات میتواند گزینه مناسبی باشد اما در هر صورت باید از اعتبار فروشنده اطمینان حاصل نمایید. باسکول دیجیتال محک دست دوم را در صورتی که از نمایندگی ها و دفاتر مرکزی خریداری کنید مطمئنا از بابت کیفیت و عملکرد باسکول اطمینان خواهید یافت زیرا این دست از فروشندگان محصولات خود را بعد از بررسی های فراوان در معرض فروش قرار میدهند. اماباسکول دست دوم دیجیتال را در صورتی که از فروشگاه های عادی خریداری میکنید بهتر است قبل از خرید تضمین های لازم را دریافت کنید و از فروشنده بخواهید تا تعهد دهد که باسکول با مشکلی مواجه نخواهد شد. در کنار کیفیت و عملکرد باید از بابت قیمت باسکول دست دوم نیز اطمینان حاصل نمایید. هر فروشنده ای قیمت باسکول دست دوم را متفاوت در نظر میگیرد و همین موضوع باعث میشود تا خریدار با ضررهایی مواجه شود. برخی از فروشگاه ها به حدی غیر منصفانه باسکول کارکرده را به فروش میرسانند که اگر مشتری باسکول نو و آکبند را خریداری کند به صرفه تر خواهد بود. فروشگاه تراز محک با توجه به اینکه دفتر مرکزی ترازو و باسکول محک میباشد میتواند بهترین گزینه برای خرید باسکول محک دست دوم محسوب شود و با اطمینان کامل میتوانید هر نوع باسکول که مد نظر دارید را آن هم با مشاوره کامل از این فروشگاه خریداری نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()