سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در کشوی پول
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کشوی پول

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کشوی پول یکی از تجهیزات فروشگاهی بسیار ضروری است که میتواند محل امنی برای پول نقد شما باشد. کشوی پول محک و کشوی پول فروشگاهی محفظه هایی را در ابعاد متفاوت در خود دارد که هر یک از این محفظه ها و ساده تر بگوییم خانه ها برای نگهداری پول نقد مانند سکه و همچنین اسکناس مورد استفاده قرار میگیرند. قبل از روی کار آمدن کشوی پول مغازه، فروشنده با مشکلات زیادی در طول روز مواجه بود که یکی از مهمترین این مشکلات گم شدن و یا به سرقت رفتن پول حاصل از فروش محصول بود. اما زمانی که کشوی پول به فروشگاه ها راه پیدا کرد میزان سرقت و همچنین گم شدن پول حاصل از فروش نیز تا حد زیادی کاهش یافت زیرا به جز فرد یا افراد مشخص، هیچ شخص دیگری اجازه دسترسی به این پول ها را ندارد. صندوق پول به صورت قفل دار طراحی و تولید میشود و شخصی که اجازه دسترسی به محتویات صندوق را دارد میتواند بعد از هر بار استفاده آن را قفل کند تا امکان دسترسی دیگران و افرادی که غیر مجاز هستند به کشو وجود نداشته باشد. اما حفظ امنیت پول تنها مزیت کشوی محسوب نمیشود و مزیت بزرگ دیگری را نیز به وجود می آورد که آن هم ایجاد نظم میان انواع اسکناس و سکه های موجود در صندوق است. شما میتوانید هر یک از خانه های داخل کشوی پول مغازه را به یک نوع اسکناس و یا سکه اختصاص دهید و دیگر نیازی به نگهداری همگی آنها در کنار هم وجود ندارد. این ویژگی صندوق پول زمانی خود را به رخ خواهد کشید که شما باید بقیه پول مشتری را تسویه کنید. اگر اسکناس و سکه ها به خوبی از یکدیگر تفکیک شده باشند در این صورت کار تسویه با مشتری نیز آسان خواهد شد که کشوی پول فروشگاهی به خوبی این کار یعنی تفکیک کردن و نظم دادن به پول موجود را برای شما انجام خواهد داد. برای خرید کشوی پول در برند محک و در دو نوع کشوی پول دستی و همچنین کشوی پول برقی میتوانید فروشگاه تراز محک که به صورت اختصاصی در زمینه فروش تجهیزات فروشگاهی فعالیت میکند را انتخاب و با بهترین قیمت سفارش خود را ثبت نمایید.

کشوی پول

خرید و فروش انواع کشوی پول با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

مزایا و ویژگی هایی که کشوی پول ایجاد میکند بسیاری از فروشندگان و بهتر است بگوییم فروشگاه داران را به خرید یک صندوق پول فروشگاهی ترغیب میکند و روز به روز بر تعداد خریداران آن نیز افزوده میشود. افزایش میزان خرید و فروش انواع کشوی پول باعث شده تا شرکت های داخلی و خارجی متعددی به تولید این محصول پرتقاضا و پرمصرف روی آورند. جالب است بدانید شرکت های تولید کننده داخلی در این میان سهم بیشتری را در بازار و در خرید و فروش انواع کشوی پول بر عهده دارند. در میان محصولات داخلی باید به کشوی پول محک اشاره نمود که توسط شرکت توزین توان سنجش تولید و با توجه به عملکرد بسیار خوب و کیفیت بالا نظر فروشندگان بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. کشوی پول محک در دو نوع تولید و به فروش میرسد که یک نوع دستی و دیگری برقی است که هر دو نیز پرفروش هستند.

انواع کشوی پول

از انواع کشوی پول که در بالا نیز نام برده شد باید کشوی پول دستی و در کنار آن کشوی پول برقی را نام برد. کشوی پول دستی که به آن کشوی پول ساده نیز گفته میشود از قدیمی ترین نوع صندوق پول است که محفظه کشویی آن به صورت دستی باز و بسته میشود. کشوی پول ساده در کنار ترازو و یا پیشخوان فروشگاه قرار میگیرد و متناسب با برند و مدل از ابعاد گوناگونی نیز برخوردار است. اما در مقابل آن کشوی پول برقی قرار دارد که تنها به کمک یک دکمه که میتواند بر روی ترازوی فروشگاهی تعبیه شده باشد باز و بسته میشود. این صندوق از انواع کشوی پول است که نیاز کاربر برای استفاده از دست را به صفر میرساند و همین برقی بودن باعث شده تا به رقیبی برای نوع دستی تبدیل شود. صندوق پول برقی توسط شرکت توزین توان سنجش (محک) نیز تولید میشود و با ترازوهای محک به خوبی سازگاری دارد. این صندوق پول برقی بدنه ای یکپارچه فلزی و مستحکم دارد که همین موضوع مقاومت و طول عمر آن را تا حد زیادی افزایش داده است.

کشوی پول

خرید کشوی پول

برای خرید کشوی پول در نظر گرفتن تعداد محفظه های آن از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر قصد خرید کشوی پول فروشگاهی برای یک سوپرمارکت یا از این دست صنوف را دارید پیشنهاد میکنیم تا حتما این مورد را مد نظر قرار دهید و صندوقی که بیشترین محفظه را در خود جای داده است انتخاب و خریداری کنید. در این فروشگاه ها به هر نوع اسکناس و سکه ای برای تسویه با مشتری نیاز خواهد شد و به همین دلیل فروشنده باید تنوعی از پول را در رقم های درشت و کوچک در اختیار داشته باشد که در نتیجه هر چه تعداد خانه ها و محفظه ها بیشتر باشد کار او راحت تر خواهد شد. برای خرید کشوی پول، برقی و یا دستی بودن را به هیچ وجه فراموش نکنید. اگر قصد خرید کشوی پول فروشگاهی برای فروشگاه پر رفت و آمد و شلوغ را دارید پس بهتر است نوع برقی را تهیه نمایید. نوع برقی از سرعت بالاتری در باز و بسته شدن برخوردار است و به همین دلیل کار را برای فروشنده سرعت میبخشد. برای خرید کشوی پول در برند محک با کارشناسان فروشگاه تراز محک ( دفتر مرکزی ترازو و باسکول محک ) تماس و یا به راحتی خرید خود را از وب سایت این مجموعه به صورت آنلاین انجام دهید.

راهنمای خرید کشوی پول

  • اولین نکته ای که برای خرید کشوی پول باید مد نظر قرار دهید ابعاد آن است. شما باید بر اساس فضایی که قصد دارید تا کشو را در آن قرار دهید یک کشوی پول با ابعاد مناسب را تهیه کنید. کشوی پول ممکن است زیر پیشخوان و یا بر روی آن قرار بگیرد و یا حتی زیر ترازو جای داده شود که از این رو باید این موضوع را مد نظر قرار دهید که آیا فضای کافی برای جای دادن کشو وجود دارد یا خیر. همچنین از آنجایی که درب کشوی پول به سمت فروشنده باز میشود باید به فضای کافی میان فروشنده و محفظه کشو نیز توجه کنید و ابعاد آن را قبل از خرید مورد بررسی قرار دهید تا با مشکلی مواجه نگردید.
  • دومین موردی که در راهنمای خرید کشوی پول باید به آن بپردازیم کیفیت بدنه کشو است. به خصوص اگر قصد دارید تا کشو پول را در زیر تجهیزاتی همچون ترازو قرار دهید بهتر است تا به کیفیت بدنه آن توجه زیادی داشته باشید و محصولی را تهیه کنید که از بدنه بسیار محکم و مقاومی برخوردار باشد. کشوی پول که از بدنه فلزی برخوردار است بهترین گزینه محسوب میشود زیرا فلز مقاومت بسیاز زیادی را در برابر فشار و ضربه دارد. همچنین برای اینکه کشو با برخورد اجسام خش دار نشود باید محصولی را انتخاب و خریداری کنید که رنگ کوره ای استاتیک داشته باشد.
  • به نوع کسب و کار و فعالیت خود توجه کنید و بر همین اساس اقدام به خرید کشوی پول کنید. ممکن است کسب و کار شما به گونه ای باشد که میزان اسکناس دریافتی شما از مشتری در طول روز بیشتر از سکه باشد که در این صورت باید کشویی را تهیه کنید که تعداد محفظه های نگهداری اسکناس آن از تعداد محفظه نگهداری سکه بیشتر باشد. و یا همینطور بر عکس اگر میزان دریافتی سکه شما بیشتر از اسکناس است باید کشویی را تهیه کنید که محفظه های سکه آن بیشتر باشد.
  • اگر ترازویی را در اختیاز دارید که امکان اتصال کشوی پول برای آن فراهم شده است پس بهتر است به سراغ کشوهای برقی بروید که با اتصال آن به ترازو به راحتی و یا یک کلید که بر روی ترازو تعبیه شده میتوانید محفظه کشو را باز کنید و نیازی به باز و بسته کردن محفظه به صورت دستی وجود ندارد.
  • در آخر نیز در راهنمای خرید کشوی پول باید این نکته را یاد آور شویم که علاوه بر کیفیت بدنه کشو به کیفیت دیگر اجزا و یراق آلات به کار رفته در ساخت آن نیز توجه کنید. یک کشو در فروشگاه های شلوغ در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار میگیرد که از این رو باید به کیفیت اجزا و قطعات آن توجه کنید و هر چه قطعات و اجزا با کیفیت تر باشند در نتیجه احتمال خرابی آن نیز کمتر خواهد بود و میتواند طول عمر بالاتری داشته باشد.

قیمت کشوی پول

اگر برای خرید کشو پول به قیمت ها نیز توجه زیادی دارید باید بگوییم در قیمت ها عامل برند از هر عامل دیگری تاثیرگذار تر است. برخی همواره برای خرید کشو پول فروشگاهی به دنبال برندهای خارجی آن هم برندهای مطرح جهانی هستند که باید هزینه بالایی را صرف خرید آن کنند. اما برندهای ایرانی مانند محک وجود دارند که از هر لحاظ با برندهای خارجی رقابت میکنند و گزینه مناسبی برای خرید کشوی پول محسوب میشوند. قیمت کشوی پول از نوع داخلی نه تنها یک امتیاز برای آن در مقایسه با برندهای خارجی محسوب میشود بلکه از ویژگی های دیگری نیز برخوردار هستند که باید به گارانتی و خدمات پس از فروش آنها اشاره نمود. قیمت کشوی پول با برقی و دستی بودن نیز متفاوت خواهد بود و مشخص است که کشوی پول برقی از قیمتی بالاتر برخوردار است.

کشوی پول

کشوی پول ارزان

در خرید کشوی پول ارزان نیاز خود را از یاد نبرید و نباید ارزان بودن تنها ملاک شما برای خرید باشد. ممکن است کشوی پول ارزان نتواند آنچه که نیاز شما است را مرتفع سازد. برخی از شرکت ها کشوی پول ارزان را با کیفیت پایینتر و یا تعداد محفظه های کمتری تولید میکنند و یا از برخی امکانات آن میکاهند که این موضوع ممکن است به ضرر شما تمام شود. برای خرید کشوی ارزان ابتدا بررسی های لازم از بابت امکانات و کیفیت کشو را انجام داده و سپس تصمیم به خرید بگیرید. برای خرید کشو پول فروشگاهی اگر به کیفیت در کنار قیمت اهمیت میدهید پیشنهاد ما به شما فروشگاه تراز محک است.

کشوی پول دست دوم

ارزان ترین کشوی پولی که میتوانید برای خرید انتخاب کنید مدل های دست دوم موجود در بازار است. کشوی پول دست دوم از دسته محصولاتی است که طرفداران زیادی دارد اما از آنجایی که مدت زمانی را در فروشگاه کار کرده است در نتیجه ابتدا باید از کیفیت آن اطمینان حاصل نمود. هر چند کشوی پول یک محفظه نگهدارنده ساده اسکناس و سکه است اما ممکن است آنقدر مورد استفاده قرار گرفته باشد که دیگر برای استفاده در فروشگاه مناسب نباشد. کشوی پول دست دوم را از مراکز معتبر خریداری کنید و یا با کسب اطلاعات و یا به همراه داشتن فردی که تجربه خرید تجهیزات فروشگاهی را دارد یک دستگاه با کیفیت را انتخاب و خریداری نمایید. کشوی پول دست دوم که در نمایندگی ها و یا دفاتر مرکزی فروش عرضه میشوند میتوانند گزینه مناسبی محسوب شوند اما ممکن تعداد معدودی نمایندگی را بیابید که این چنین دستگاه های کارکرده ای را برای فروش موجود داشته باشند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()