سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

صنوف بسیار زیادی وجود دارند که استفاده زیادی از ترازو دارند اما ترازویی که در صنایع مورد استفاده قرار میگیرد تفاوت هایی با یک ترازو معمولی دارد و به نام ترازوی صنعتی شناخته میشود که مهمترین ویژگی این دست ترازوها به دقت بالای آنها باز میگردد و میتوانند با دقت بالا اجسام را توزین کنند. با ترازوی صنعتی دقیق و ترازو محک میتوان حتی سبک ترین اجسام را با دقت بالا و با کمترین خطا توزین نمود اما یک ترازوی معمولی از چنین ویژگی برخوردار نیست. ترازوی صنعتی دیجیتال که این روزها در برندهای مختلف مانند ترازوی صنعتی محک تولید میشوند با توجه به دیجیتالی شدن دقت بسیار بالایی پیدا کرده اند و همچنین کار توزین را نیز راحت تر کرده اند و میتوان سرعت توزین را نیز توسط آنها افزایش داد.

ویژگی ها و امکانات ترازوی صنعتی

  • یک ترازوی صنعتی باید دقت بسیار بالایی داشته باشید زیرا در صنایع بسیار مهم است که وزن دقیق اجسام به دست آید و در صورتی که ترازو در محاسبات خود در حین توزین اشتباه کند و وزن دقیق جسم را به دست نیاورد ضرر و زیان هایی را برای کارفرما ایجاد خواهد کرد.
  • استحکام بدنه و سینی ترازوی صنعتی دقیق از اهمیت بسزایی برخوردار است و تراوزهایی مناسب صنایع هستند که بدنه محکمی داشته باشند. بدنه و سینی ترازو صنعتی باید در برابر فشار و ضربه و همچنین مواد شیمیایی مقاوم باشد. همچنین از قطعات با کیفیتی باید در ساخت ترازو صنعتی استفاده شده باشد تا طول عمر و دوام آن را تضمین کند. 
  • قطعه شمار بودن برای ترازوی صنعتی دیجیتال جزو ویژگی های آن محسوب میشود. یک کاربرد ترازوی صنعتی قطعه شماری آن است. ترازوی صنعتی قطعه شمار میتواند برای شمارش اجسام هم وزن بسیار کار آمد باشد. تصور کنید شما تعداد زیادی قطعه هم وزن را در محیط صنعتی در اختیار دارید و قصد شمارش آنها را دارید که توسط ترازوی صنعتی قطعه شمار به راحتی و در زمانی بسیار کوتاه میتوانید شمارش آنها را انجام دهید. ترازوی صنعتی محک از قابلیت قطعه شمار برخوردار است و میتواند گزینه بسیار خوبی برای صنایع باشد.

خرید ترازوی صنعتی

برای خرید ترازوی صنعتی به کیفیت آن توجه زیادی داشته باشید. با خرید ترازوی صنعتی که کیفیت مناسبی ندارد باید منتظر خراب شدن آن در کوتاه مدت باشید اما ترازوی با کیفیت اینگونه نیست و میتوانید بر روی طول عمر و دوام آن حساب باز کنید. بهترین گزینه برای خرید تزازوی صنعتی انتخاب برندهای معتبر و صاحبنام تولید ترازو مانند ترازوی صنعتی محک است.

قیمت ترازوی صنعتی

کیفیت اولین عاملی است که قیمت ترازوی صنعتی را تحت تاثیر خود قرار میدهد و ترازوهایی که با کیفیت هستند و دوام بالایی دارند گران تر هستند. دقت دومین عاملی است که میتواند قیمت ترازوی صنعتی را تحت شعاع قرار داده و افزایش دهد. بسیاری از برندهای موجود در بازار ادعا دارند محصولاتشان دقیق است اما باید در عمل ثابت شود. قیمت ترازوی صنعتی که در برند محک تولید میشود بسیار مناسب است و از سویی کیفیت و عملکرد فوق العاده ای از خود نشان میدهد.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()