سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ابعاد تیغه کالباس بر
کالا برای:

کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از انواع کالباس بر محک که برای مصارف فروشگاهی مانند فروشگاه های عرضه و فروش محصولات پروتئینی بسیار مناسب و ایده آل است کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر یا همان کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک مرسوم بازار است. این کالباس بر به راحتی میتواند نیاز یک فروشگاه را پاسخ دهد و متناسب با قطر کالباس های تولید شده در بازار طراحی و تولید شده است. جنس بدنه کالباس بر تیغه 27.5 سانتی متر از آلومینیوم آنودایز شده است این موضوع استحکام بسیار بالا، طول عمر بالا و همچنین تمیزشوندگی بسیار آسان آن را تضمین میکند. موتور پر قدرت کالباس بر تیغه 27/5 سانیتمتر به همراه تیغه بسیار تیز آن به راحتی میتواند کالباس را برش دهد و همین موضوع نه تنها سرعت برش را افزایش میدهد بلکه کیفیت کار برش نیز تا حد زیادی افزایش خواهد یافت. ضخامت برش در کالباس بر تیغه 27/5 سانتیمتر محک قابل تغییر است و شما میتوانید بر اساس نیاز خود قطر برش را کاهش یا افزایش دهید.

انواع کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک

از انواع کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک میتوان به کالباس بر ساده و همچنین کالباس بر ترازو دار اشاره نمود. هر دو مدل از انواع کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک چه از کارایی و چه ابعاد یکسان هستند و تنها یک ترازو به مدل ترازودار اضافه شده است که این ترازو شما را از توزین برش های کالباس با ترازوی مجزا بی نیاز میکند.

خرید کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک

برای خرید کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک به مدل آن که در بالا نیز به آن اشاره شد توجه داشته باشید و بر اساس نیاز خود مدل مد نظر را سفارش دهید. اگر به ترازو برای توزین نیاز ندارید و تمایل دارید تا روند توزین برش های کالباس سریعتر انجام شود میتوانید مدل ترازودار را انتخاب کنید. همچنین برای خرید کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک به گارانتی آن دقت داشته باشید و باید دستگاه گارانتی دار که مدت زمان گارانتی آن 2 است را تهیه نمایید. در صورتی که کالباس بر تیغه 27/5 سانتیمتر از گارانتی 2 ساله برخوردار نبود از خرید آن صرف نظر کنید.

قیمت کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک

یکی از بزرگترین مزیت های کالباس بر محک به قیمت آن مربوط میشود. قیمت کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک در مقایسه با نمونه های خارجی و وارداتی بسیار مناسب است و قیمت بسیار رقابتی را ایجاد کرده است. قیمت کالباس بر تیغه 27.5 سانتیمتر محک با توجه به تولید داخل بودن و همچنین عدم پرداخت هزینه واردات بسیار مناسب و ایده آل است.

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()