سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 30 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 30 کیلویی برای بسیاری از فروشگاه های کوچک و بزرگی که مشغول به فعالیت هستند بهترین گزینه محسوب میشود و نیاز آنها را به خوبی پاسخ میدهد. ترازوی 30 کیلویی پرطرفدارترین نوع ترازوی فروشگاهی محسوب میشود و شرکت های متعددی نیز در زمینه تولید ترازو با این ظرفیت فعالیت میکنند و تا کنون مدل های متعددی از آن را روانه بازار کرده اند. سوپرمارکت ها، پروتئینی ها، میوه فروشی های کوچک، شیرینی فروشی ها و بعضا عطاری ها همواره از جمله صنوفی هستند که ترازوی فروشگاهی 30 کیلویی را برای فروشگاه خود انتخاب میکنند. شرکت محک از جمله شرکت هایی است که با توجه به نیاز بازار اقدام به تولید ترازو 30 کیلویی محک نموده است و جزو ترازوهای پر فروش این برند نیز محسوب میشود. ترازوی 30 کیلویی محک در چندین مدل مختلف تا کنون تولید شده است که مدل 9800 از پر فروش ترین آن محسوب میشود و از ترازوهای اقتصادی نیز محسوب میگردد. برای خرید ترازوی محک در ظرفیت های گوناگون و همچنین ترازو محک 30 کیلویی میتوانید فروشگاه تراز محک از فروشگاه های عرضه تجهیزات فروشگاهی محک تماس حاصل نموده و یا از وب سایت فروشگاه خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. حتی امکان خرید ترازوی محک 30 کیلویی به صورت حضوری نیز از فروشگاه تراز محک وجود دارد.

ترازو 30 کیلویی

بدنه و سینی ترازوی 30 کیلویی محک

از آنجایی که ترازو 30 کیلویی نسبت به دیگر ترازوهای فروشگاهی از قدرت توزین کمتری برخوردار است از بدنه و سینی کوچکتری نیز بهره میبرد. از انواع ترازو دیجیتال 30 کیلویی که توسط شرکت محک تولید شده است یک مدل آن محبوبیت و فروش بیشتری را به خود اختصاص داده است. این ترازوی 30 کیلویی که 9800 نام دارد و در بالا نیز به آن اشاره شد از بدنه و سینی پلاستیکی بهره میبرد و جزو کوچک ترین و جمع و جورترین ترازوها محسوب میشود. دقت 2 گرم ترازوی محک 30 کیلویی ستودنی است و نشان میدهد از دقت بسیار خوبی نسبت به دیگر ترازوهای موجود در بازار بهره میبرد. در کنار جمع و جور بودن ترازوی 30 کیلویی محک باید وزن کم آن را نیز یک ویژگی خواند زیرا به راحتی میتوانید آن را از نقطه ای به نقطه ای دیگر جابجا کنید. مدل های دیگری از ترازو 30 کیلویی محک نیز ممکن است در آینده وارد بازار شود اما در حال حاضر تنها یک مدل ترازوی فروشگاهی 30 کیلویی در این شرکت تولید و روانه بازار میشود که همین یک مدل نیز به خوبی نیاز بازار را مرتفع ساخته است.

چاپگر، امکانات و اتصالات ترازوی 30 کیلویی

امکانات و اتصالات کمی برای ترازو محک 30 کیلویی در نظر گرفته شده است که البته با توجه به عدم استقبال مشتریان از امکانات و اتصالات زیاد، شرکت تولید کننده تصمیم به تولید اینگونه محصولی را گرفته است. چاپگر نیز یکی از امکاناتی است که در ترازوی محک 30 کیلویی وجود ندارد و به طور کلی اینگونه میتوان گفت که این ترازو از دسته محصولات بسیار ساده و معمولی است که شرکت محک برای خریدارانی تولید کرده که بودجه کمی را در اختیار دارند. این ترازو دیجیتال 30 کیلویی در فروشگاه های کوچک که در محلات فعالیت میکنند و یا تولیدی ها که به یک ترازو صرفا جهت توزین نیاز دارند کاربرد دارد.

خرید ترازوی 30 کیلویی

تجربه خرید ترازوی 30 کیلویی توسط فروشگاه داران و مغازه داران نشان میدهد که بیشترین رضایت این افراد از ترازوهایی است که گارانتی دار هستند و البته خدمات پس از فروش گسترده ای نیز دارند. نکته بسیار مهمی که قبل از خرید ترازوی 30 کیلویی باید مد نظر قرار دهید این است که ترازو گارانتی معتبری داشته باشد و شما با در اختیار داشتن این گارانتی به راحتی بتوانید تعمیر آن را به مراکز معتبر واگذار نمایید. آمار ها نشان میدهد که تمامی افرادی که تجربه خرید ترازوی 30 کیلویی محک را در کارنامه خود ثبت کرده اند از خرید خود رضایت کاملی داشته اند و این نشان دهنده گارانتی بسیار معتبر ترازوهای این شرکت است. شما با خرید ترازوی 30 کیلویی محک حتی از بابت خدمات پس از فروش نیز مشکلی نخواهید داشت و خدمات بسیار گسترده ای را دریافت خواهید کرد که توسط آن میتوانید به راحتی و طی 10 سال هر گونه تعمیر ترازو را به نمایندگی ها واگذار کنید. همچنین با خرید ترازوی 30 کیلویی محک به تمامی قطعات یدکی مورد نیاز برای تعمیر نیز دسترسی خواهید داشت و تعمیرکاران با در دست داشتن این قطعات به راحتی و بدون کوچکترین دغدغه از بابت قطعات یدکی میتوانند تعمیر ترازو را انجام دهند.

خرید ترازوی 30 کیلویی

قیمت ترازوی 30 کیلویی

به طبع قیمت ترازوی 30 کیلویی با توجه به اینکه ظرفیت توزین پایین تری دارد و از سویی امکانات کمتری که در اختیار دارد بسیار مناسب تر از دیگر فروشگاه های موجود در بازار است. قیمت ترازوی 30 کیلویی را بهتر است قبل از خرید استعلام کرده و با توجه به مناسب بودن قیمت اقدام به خرید کنید. در برخی از فروشگاه ها قیمت ترازوی 30 کیلویی به گونه ای است که نوسان قیمت زیادی دارد و از این رو خریدار را با سردرگمی هایی مواجه میکند. نمایندگی ها بهترین گزینه برای خرید ترازوی 30 کیلویی است زیرا نمایندگان فروش به هیچ وجه قیمت های خود را افزایش نمیدهند و از قیمت مصوب شرکت تولید کننده تبعیت میکنند.

قیمت ترازوی 30 کیلویی

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()