سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 40 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 40 کیلویی جزو پر فروش ترین ترازو فروشگاهی است که میتواند اجسام با نهایت وزن 40 کیلوگرم را با دقت بالایی توزین کند. البته دقت ترازوی 40 کیلویی به برند و مدل آن بستگی دارد و در این میان برخی از ترازوها از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند و برخی دیگر خطای زیادی در اندازه گیری و توزین دارند. ترازوی 40 کیلو در برندهای معتبر از دقت بسیار خوبی برخوردار هستند و دقت آنها به 2 یا نهایت 5 گرم ختم میشود. به طور مثال ترازو 40 کیلویی محک از دقت بسیار خوب 2 گرم بهره میبرد. شاید بسیاری از برندهای ترازوی 40 کیلویی موجود در بازار را که جستجو کنید به سختی بتوانید مشابه ترازو 40 کیلویی محک را از لحاظ دقت توزین بیابید. استفاده از قطعات با کیفیت و همچنین لود سل بسیار دقیق در ساخت و تولید ترازو 40 کیلویی محک سبب شده تا دقت چنین بالایی داشته باشد و بتواند محصولات خریداری شده توسط مشتری را با کوچکترین خطایی توزین کند. بدنه و سینی ترازو 40 کیلویی همواره برای مشتری اهمیت داشته است که برخی از ترازوها از بدنه ای فلزی و برخی دیگر از بدنه ای پلاستیکی برخوردار هستند. در این میان ترازوی 40 کیلو که از بدنه پلاستیکی با پلاستیک خشک و محکم و همچنین بدنه فلزی برخوردار است بهترین گزینه برای خرید محسوب میشود زیرا بالاترین مقاومت را از خود در برابر فشار و ضربه نشان میدهد. البته ترازو 40 کیلویی دیجیتال که بدنه ای پلاستیکی دارد از وزن کمتری نیز برخوردار است و به راحتی میتوانید آن را از نقطه ای به نقطه ای دیگر جابجا کنید. ترازو محک در مدل های 40 کیلو از بدنه ای پلاستیکی برخوردار است که همانطور نیز گفته شد این پلاستیک بسیار محکم و مقاوم است. ترازو 40 کیلویی دیجیتال همچنین با دو نوع سینی مختلف عرضه میشود که یکی سینی پلاستیکی و دیگری سینی استیل است که مطمئنا استیل بهترین گزینه خواهد بود زیرا زنگ نمیزند و از سویی تمیزشوندگی آسان تری دارد. همچنین سینی ترازوی 40 کیلویی میتواند تخت و لبه دار باشد که هر دو طرفداران خاص خود را دارند. در این میان ترازو 40 کیلویی محک از سینی استیل بهره میبرد و همچنین سینی آن را نیز میتوانید از نوع لبه دار یا تخت انتخاب نمایید. هر مدل ترازو محک در ظرفیت توزین 40 کیلو را که نیاز داشته باشید میتوانید از فروشگاه تراز محک تهیه نمایید.

ترازو 40 کیلویی

ترازوی 40 کیلویی علمکدار و بدون علمک

ترازوی 40 کیلویی از لحاظ ساختار بدنه به دو دسته علمکدار و بدون علمک تقسیم بندی میشود که هر دو نیز مشتریان خود را دارند. ترازوی 40 کیلویی از نوع علمکدار نمایشگری را در اختیار دارد که بر روی علمک یعنی بالاترین قسمت ترازو تعبیه شده است و همین موضوع دید بسیار خوبی را نسبت به نمایشگر برای کاربر و حتی مشتری ایجاد میکند و میتواند اطلاعات به دست آمده حاصل از توزین را با دید وسیع تر و بهتری مشاهده کند. این نکته نیز حائز اهمیت است که ترازو 40 کیلویی از نوع علمکدار به مراتب بسیار بهتر میتواند از نمایشگر در برابر برخورد آب و رطوبت و ضربه محافظت کند زیرا احتمال برخورد هر جسمی به نمایشگر بسیار کمتر از ترازوهای بدون علمک است.

نمایشگر ترازوی 40 کیلو

اطلاعات و تعداد ارقامی که بر روی نمایشگر ترازو 40 کیلو به نمایش در می آید در ترازوهای مختلف یکسان نیست و ترازوها میتواند نمایشگر 5 و 6 رقم و یا 6 و 7 رقم داشته باشند. منظور از 5 و 6 رقم و یا 6 و 7 رقم به ترتیب قیمت واحد و قیمت کل است که با توجه به افزایش قیمت محصولات بهتر است ترازوی 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل را خریداری کنید. نوع نمایشگر ترازو 40 کیلو میتواند LCD یا LED باشد که نمایشگرهای LED جزو جدیدترین ها و با کیفیت ترین ها هستند. همچنین در برخی از مدل های ترازو 40 کیلو مشاهده میشود که نمایشگر مختص و جداگانه ای در کنار نمایشگر اصلی تعبیه میشود که میتواند اطلاعات بیشتری را به مشتری نشان دهد.

امکانات ترازو 40 کیلویی دیجیتال

امکانات زیادی برای ترازو 40 کیلویی دیجیتال در نظر گرفته شده است که همگی این امکانات به لطف دیجیتال شدن ترازو به آن افزوده شده است. امکانات ترازو 40 کیلویی دیجیتال این مزیت را برای کاربر فراهم میکنند تا روند توزین را بسیار آسان ، دقیق و سریعتر انجام دهد. همچنین برخی از امکانات ترازوی 40 کیلویی دیجیتال مانند چاپگر داخلی وجود دارند که برای بسیاری از فروشگاه ها کاربردی هستند. چاپگر ترازوی 40 کیلویی دیجیتال در فروشگاه های بزرگ که نیاز است تا فاکتور و رسید مشتری چاپ شود بسیار مورد نیاز است. تمامی ترازوهای 40 کیلویی از امکانات یکسانی برخوردار نیستند و امکانات آنها با یکدیگر متفاوت است و باید قبل از خرید مشخصات فنی آن را مطالعه کنید.

خرید ترازوی 40 کیلویی

برای خرید ترازوی 40 کیلویی شرایط و نوع کسب و کار خود را مد نظر قرار دهید و بر همان اساس یک ترازوی مناسب را سفارش دهید. در صورتی که قصد خرید ترازوی 40 کیلویی را دارید بهتر است علاوه بر دقت و امکانات و همچنین جنس بدنه و سینی به اتصالات ترازو نیز توجه زیادی داشته باشید. پورت هایی بر روی بدنه ترازوی 40 کیلو تعبیه میشود که شما با این پورت ها به راحتی میتوانید تجهیزات فروشگاهی را به ترازو متصل کنید. با خرید ترازو 40 کیلویی که پورت های کاملی دارد قادر خواهید بود تا هر نوع تجهیزات را به ترازو متصل نمایید. با خرید ترازو 40 کیلویی با پورت ها و اتصالات کامل تجهیزاتی همچون چاپگر جانبی، کارتخوان، بارکدخوان، کشوی پول و صندوق فروشگاهی را میتوانید به ترازوی فروشگاهی متصل کنید.

خرید ترازوی 40 کیلویی

قیمت ترازو 40 کیلویی

عوامل زیادی وجود دارند که در قیمت ترازو 40 کیلویی دخیل هستند و میتوانید با فاکتور گرفتن آنها یک ترازوی به مراتب ارزان قیمت تر را خریداری کنید. هر چه قیمت ترازو 40 کیلویی بالاتر میرود نشان دهنده این است که امکانات و یا به نوعی آپشن های بیشتری دارد که اگر نیازی به این آپشن ها ندارید میتوانید با نادیده گرفتن آنها و با انتخاب مدل های ساده تر هزینه های خود را کاهش دهید. اما قیمت ترازو دیجیتال 40 کیلویی نباید باعث شود تا شما قید برخی از مشخصاتی که برای یک ترازو واجب است را بزنید. به طور مثال قیمت ترازو دیجیتال 40 کیلویی نباید سبب شود تا شما ترازو با پورت های کم و یا بدون پورت را سفارش دهید. ترازو فروشگاهی 40 کیلویی که پورت های کاملی را نداشته باشد ممکن است در آینده مشکلاتی را برای شما ایجاد کند. با انتخاب ترازو فروشگاهی 40 کیلویی فول پورت در صورتی که قصد استفاده از تجهیزات فروشگاهی را داشته باشید میتوانید به راحتی این تجهیزات را به ترازو متصل نمایید.

قیمت ترازوی 40 کیلویی

قیمت ترازو 40 کیلویی محک

قیمت ترازو 40 کیلویی محک نسبت به بسیاری از ترازوهای فروشگاهی موجود در بازار مناسب تر است و قیمتی بسیار رقابتی را با دیگر ترازوهای فروشگاهی ایجاد کرده است. با مقایسه قیمت ترازو 40 کیلویی محک با دیگر ترازوهای موجود پی خواهید برد که از قیمت بسیار ایده آل و مناسبی برخوردار است. قیمت ترازوی محک 40 کیلویی با توجه به عواملی همچون تولید داخل بودن، استفاده از نیروی انسانی ایرانی برای تولید و همچنین عدم پرداخت هزینه واردات و حمل این چنین مناسب است. بهترین قیمت ترازوی محک 40 کیلویی را فروشگاه تراز محک ( دفتر مرکزی ترازو و باسکول محک ) در اختیار دارد و در صورت نیاز میتوانید از این فروشگاه به صورت حضوری و غیر حضوری خرید خود را انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()