سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

جک پارکینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

جک پارکینگ که با نام های دیگری همچون جک درب باز کن ، جک بازویی در ، جک درب پارکینگ ، جک در باز کن برقی و جک درب ریموتی وارد صنعت ساختمان سازی شده توانسته از بدو ورود خود نظر بسیاری از فعالان این حوزه یعنی ساخت و ساز را به خود جلب نماید و امروزه بر روی اغلب ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی نصب و مورد استفاده قرار میگیرد. جک درب باز کن امکان باز کردن درب پارکینگ و یا درب های بزرگ ورودی ساختمان را تا حد زیادی آسان کرده و بازو بسته شدن درب تنها با فرمانی که به ریموت جک داده میشود انجام میگردد. البته بسته به نوع جک پارکینگی ممکن است حتی نیازی به استفاده از ریموت نیز در بسته شدن درب نباشد و به محض عبور خودرو از مقابل سنسور و یا همان چشمی، جک به صورت خودکار درب را خواهد بست. از زمان ورود جک پارکینگی به صنعت ساختمان سازی تا کنون حدود 20 سال میگذرد و طی این سالها برندها و مدل های جدیدی از آن چه در نوع خارجی و چه در نوع ایرانی وارد بازار کشور شده اند. در ابتدای ظهور جک پارکینگ به صنعت ساختمان سازی تنها برندهای خارجی بودند که بیشتر از برندهای ایرانی مورد توجه قرار گرفته بودند که البته شرکت های بسیار کمی نیز در داخل کشور در سالهای ابتدایی نسبت به طراحی و تولید جک ریموتی پارکینگ اقدام کرده بودند. اما بعد از گذشت چند سال شرکت های ایرانی نیز دست به کار شده و مدل های مختلفی از جک پارکینگی را زیر نظر کارشناسان زبده و با قطعات با کیفیت تولید و به صنعت ساختمان سازی معرفی کردند که اتفاقا با استقبال بسیار زیادی نیز مواجه شدند. امروزه به خوبی میتوان با مشاهده مدل های مختلف جک در باز کن که بر روی درب پارکینگ و درب های بزرگ ورودی ساختمان ها نصب شده است میتوان پی برد که تعداد جک پارکینگی ایرانی از جک پارکینگی خارجی بیشتر است. بهترین جک پارکینگی ایرانی نیز که در میان دیگر برندهای ایرانی, اعتبار بیشتری را به دست آورده است جک پارکینگی محک است. این جک درب باز کن به صورت صفر تا صد در داخل تولید میشود و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. قطعات بسیار با کیفیت داخلی و همچنین پشتیبانی بسیار قوی از جمله عواملی هستند که باعث شده تا لقب بهترین جک پارکینگی ایرانی به آن داده شود. برای خرید جک پارکینگ میتوانید با کارشناسان فروشگاه تراز محک ( دفتر مرکزی ترازو و باسکول و جک بازویی محک ) تماس حاصل نمایید.

جک پارکینگ

خرید و فروش انواع جک پارکینگ با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

در مطلب بالا به خوبی پی بردید که میزان خرید و فروش انواع جک پارکینگ در برندهای ایرانی از برندهای خارجی پیشی گرفته است که دلیل آن نیز کیفیت و پشتیبانی بسیار خوب ذکر شد. شاید کیفیت برخی از انواع جک پارکینگ تولید داخل با جک بازویی در نوع خارجی یکسان باشند و نتوان کیفیت را دلیل محکمی بر اولویت محصولات ایرانی دانست. اما مطمئنا عامل دوم یعنی پشتیبانی و گارانتی معتبر را باید یکی از موارد متمایز کننده جک درب پارکینگ تولید داخل دانست. جک درب ریموتی که از دیگر کشورها وارد میشود با توجه به شرایط کشور ممکن است شما را با مشکلاتی از قیبل کمبود نمایندگی های مجاز برای تعمیر و همچنین کمبود قطعات یدکی مواجه کند. اما جک در باز کن تولید داخل آن هم در اغلب مدل ها اینگونه نیست و پشتیبانی بسیار خوبی را در اختیار دارند. همچنین قطعات یدکی این دست از جک در باز کن برقی به مراتب راحت تر یافت میشود. جک ریموتی پارکینگ بعد از مدتی به سرویس و تعویض برخی قطعات با توجه به کارکرد مداوم نیاز خواهد داشت که در این صورت اگر نمایندگی و قطعات برای تعمیر و سرویس آن وجود داشته باشد مشکلی نخواهید داشت اما در غیر این صورت مشکلات زیادی را پیش رو خواهید داشت. همچنین افزایش میزان خرید و فروش انواع جک پارکینگ علاوه بر عوامل یاد شده به قیمت آن نیز مرتبط است و محصولات ایرانی از قیمتی مناسب تر نیز برخوردار هستند.

مزایای جک پارکینگ

جک پارکینگ مزیت های زیادی را برای یک ساختمان ایجاد میکند که به مهمترین این مزیت ها خواهیم پرداخت. جک پارکینگی اول از هر چیز کار باز شدن درب را که میتواند درب پارکینگ یا درب ورودی دیگری باشد تا حد زیادی آسان میکند. توجه داشته باشید که انواع جک پارکینگ را تنها بر روی درب های بزرگ نصب میکنند و بر روی درب های کوچک کاربردی ندارد. با به کارگیری از جک پارکینگ دیگر نیازی نیست تا زمان و انرژی خود را صرف و درب ورودی ساختمان را باز کنید. هر جک در باز کن از یک ریموت برخوردار است که شما با فشردن دکمه های این ریموت به راحتی میتوانید درب را باز و یا ببندید. امنیت ساختمان یکی دیگر از مزیت های بسیار بزرگ جک درب ریموتی است. این جک ها بدون دخالت نیروی انسانی درب ورودی را باز و بسته میکنند و به همین دلیل امکان باز ماندن درب و یا همچنین باز کردن درب توسط سارق تا حد زیادی کاهش می یابد.

انواع جک پارکینگی

از انواع جک پارکینگی که تا کنون ابداع شده اند باید به جک بازویی پارکینگ ، جک پنوماتیک پارکینگ ، جک الکترومکانیکی پارکینگ و جک هیدرولیکی پارکینگ اشاره نمود که به اختصار هر یک را توضیح خواهیم داد.

  • جک الکترومکانیکی پارکینگ از دسته انواع جک پارکینگی است که بیشترین فروش را نیز به خود اختصاص داده و برای باز و بسته کردن درب هایی مورد استفاده قرار میگیرد که وزن کمی دارند. جک الکترومکانیکی پارکینگ برای مکان هایی مناسب است که میزان رفت و آمد در آنها کم است. این جک پارکینگی از چرخ دنده و قطعات مکانیکی برای اعمال فشار برای باز کردن درب بهره میبرد و در اغلب ساختمان های مسکونی با توجه به اینکه تردد کمی در آنها انجام میشود از این نوع جک استفاده میشود. جک پارکینگی محک نیز از دسته جک های الکترومکانیکی محسوب میشود. لازم به ذکر است که جک الکترومکانیکی قادر است تا درب هایی با وزن 100 تا 500 کیلوگرم را تحمل کرده و باز و بسته کردن آنها را انجام دهد.
  • جک بازویی پارکینگ از انواع جک مناسب برای درب های کشویی است و برای درب هایی که به صورت دو لنگه بر روی ساختمان نصب شده اند کاربرد دارد. جک بازویی پارکینگ در صورتی قابل نصب و اجرا است که فضای کافی برای باز و همچنین بسته شدن درب وجود داشته باشد. این جک قادر به باز شدن تا زاویه 90 درجه است و اغلب بر روی درب ویلا و یا درب بزرگ حیاط اجرا میشود.
  • جک هیدرولیکی پارکینگ همانطور که از نامش نیز به خوبی پیدا است از دسته انواع جک پارکینگی محسوب میشود که با وارد آمدن نیروی روغن موجود در محفظه استوانه ای شروع به باز کردن درب میکند. جک هیدرولیگی پارکینگ از قیمت بالاتری نسبت به دیگر جک ها به خصوص جک الکترومکانیکی برخوردار است و همچنین هزینه تعمیر آن نیز بیشتر است. این نوع جک درب باز کن اغلب برای درب های سنگین مورد استفاده قرار میگیرد و در کل از کاربرد کمتری برخوردار است.
  • جک پنوماتیک پارکینگ در رده جک های کم قدرت قرار میگیرد و میتواند درب تا وزن 250 کیلوگرم را تحمل کند. در طراحی و ساخت جک پنوماتیک پارکینگ از سیستمی به نام سیستم کنترل سرعت بهره گرفته شده است که باعث میشود تا در هنگام باز و بسته کردن بسیار بی صدا عمل کند. این نوع جک پارکینگ بدون موتور تولید میشود و دلیل بی سر و صدا بودن آن نیز همین موضوع است. در صورتی که جک درب پارکینگ به هنگام شروع به کار صدایی را ایجاد کند، به این معنی است که باد آن به اتمام رسیده است و باید مجدد شارژ شده تا بتوان بدون صدا و بدون مشکل از آن استفاده نمود.

جک درب باز کن

خرید جک پارکینگ

برای خرید جک پارکینگ باید به نوع درب نیز توجه داشته باشید زیرا برخی درب ها تک لنگه و برخی دیگر دو لنگه هستند که متناسب با تعداد لنگه ها باید جک مناسب را تهیه نمایید. البته هر چند در هنگام خرید مطمئنا فروشنده مشاوره ای را برای انتخاب صحیح در اختیار شما قرار خواهد داد ولی در هر صورت باید آگاهی قبل از خرید وجود داشته باشد. جک پارکینگی تک لنگه برای درب هایی مناسب است که تنها یک لنگه دارند. برخی از ساختمان ها تنها یک درب دارند که از این رو باید جک پارکینگی تک لنگه را برای آنها خریداری کنید. و اما جک پارکینگی دو لنگه نیز برای ساختمان های با درب دو لنگه مناسب است. میتوان گفت بسیاری از ساختمان های مسکونی به خصوص ساختمان های قدیمی از درب های دو لنگه برخوردار هستند که باید برای آنها جک پارکینگی دو لنگه را خریداری کنید. توجه داشته باشید که برای خرید جک پارکینگی باید مراکزی را انتخاب کنید که امکان نصب را نیز برای شما فراهم کرده باشند. نصب جک درب پارکینگ کار آسانی نیست و مطمئنا شما بدون تخصص و ابزار آلات کافی نمیتوانید این کار را انجام دهید. یک تیم با تجربه به همراه قطعات و ابزارآلات مناسب لازم است تا بتوان نصب جک درب پارکینگ را انجام داد که تنها شرکت ها و مراکز معتبر چنین تجهیزات و افرادی را در اختیار دارند. نه تنها نصب بلکه باید برای تعمیر جک پارکینگی نیز با مراکز معتبر تماس حاصل نمایید. در صورتی که جک پارکینگ شما مانند جک پارکینگی محک شرکت تکنما از نمایندگی برخوردار باشد پس دیگر مشکلی از این بابت نخواهید داشت و به راحتی میتوانید تعمیر جک پارکینگی را به این دست مراکز واگذار نمایید. جک پارکینگی محک شرکت تکنما از نمایندگی های تعمیر و نصب در سراسر کشور برخوردار است که میتوانید با یک تماس از خدمات آنها بهره مند شوید.

قیمت جک پارکینگی

در صورتی که قیمت جک پارکینگی برای شما اهمیت زیادی دارد پس باید از میان جک های ایرانی و خارجی به سراغ محصولات تولید داخل بروید. مطمئنا محصولات خارجی از قیمت بالاتری برخوردار هستند و نمیتوانید با خرید آنها هزینه خود را کاهش دهید. قیمت جک پارکینگی با توجه به ایرانی و خارجی بودن و همچنین نوع جک که در بالا به انوان آن اشاره شد و البته یک و دو لنگه بودن متفاوت خواهد بود.

جک پارکینگی

جک پارکینگ ارزان

جک پارکینگی دست دوم بهترین گزینه برای افرادی محسوب میشود که قیمت برای آنها بسیار مهم است و همواره به دنبال محصولی با قیمت پایین هستند. اما این نوع جک پارکینگ ارزان را باید با بررسی های بسیار زیادی خریداری کنید زیرا مدتی از عمر آنها گذشته و ممکن است قطعات آن و عملکرد جک افت زیادی پیدا کرده باشند. جک پارکینگی دست دوم را باید از مراکزی تهیه نمایید که قبل از عرضه جک به خوبی آن را بررسی و از بابت کیفیت و عملکرد آن اطمینان لازم را به شما میدهند. فروشگاه تراز محک بهترین گزینه برای خرید جک پارکینک ارزان است و میتوانید جک هایی را که به خوبی از هر لحاظ بررسی شده اند را خریداری نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()