سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی آجیل و خشکبار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

از جمله صنوفی که به ترازو نیاز زیادی دارد و میتوان گفت بیشترین نیاز را به ترازو دارد صنف آجیل و خشکبار است و یک ترازوی آجیل و خشکبار مناسب میتواند کمک بسیار زیادی به این دست صنوف داشته باشد زیرا بسیار مهم است که ترازوی مورد استفاده در آجیل فروشی و خشکبار فروشی دقیق باشد و از سوی دیگر امکانات متعددی را برای هر چه اسان تر و سریع تر کردن توزین به خود اختصاص داده باشد. یک ترازوی آجیل فروشی اولا باید کاملا دیجیتالی باشد که البته در حال حاضر تمامی ترازوهای موجود در بازار و ترازوی محک همگی دیجیتالی هستند و فروشندگان نیز تنها از ترازوی دیجیتالی استفاده میکنند. همانطور که گفته شد دقت ترازو آجیل فروشی بسیار مهم است زیرا کلیه محصولاتی که در دسته محصولات خشکبار قرار میگیرند از قیمت بالایی برخوردار هستند و مشتری در اغلب موارد تنها چند صد گرم و یا کمتر از این محصولات را خریداری میکند که اگر ترازوی خشکبار دقیق نباشد ممگن است به ضرر مشتری تمام شود و دردسرهایی را نیز برای فروشنده ایجاد کند. امکانات ترازوی آجیل فروشی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و باید امکاناتی متناسب با یک فروشگاه آجیل و خشکبار را در اختیار داشته باشد تا فروشنده بتواند به راحتی حساب و کتاب مشتری خود را انجام دهد.

امکانات و ویژگی های ترازوی آجیل و خشکبار

  • نیازی نیست تا برای فروشگاه آجیل و خشکبار یک ترازو با ظرفیت توزین بالا را سفارش دهید و یک ترازو با قدرت 35 کیلوگرم میتواند نیاز شما را مرتفع سازد اما باید به دقت ترازو توجه زیادی داشته باشید. دقت ترازوی آجیل و خشکبار باید بسیار بالا باشد تا بتوانید حتی محصولات خریداری شده در اوزان بالا را با دقت بسیار بالا توزین کنید. دقت ترازوی آجیل فروشی نباید از 2 یا نهایت 5 گرم فراتر برود.
  • ترازو با سینی لبه دار بهترین گزینه برای صنوف آجیل و خشکبار است و ترازوهای سینی تخت به هیچ وجه گزینه مناسبی نخواهند بود. ترازوی لبه دار اجازه نمیدهد آجیل و خشکبار از کناره سینی به بیرون بریزند اما سینی تخت اینگونه نیست پس بهتر است ترازو با سینی لبه دار را تهیه کنید.
  • یک ترازوی جمع و جور که نه بزرگ باشد و نه کوچک به راحتی جوابگوی فروشگاه آجیل و خشکبار خواهد بود و نیازی نیست تا به سراغ ترازوهای بزرگی که فضای زیادی را اشغال میکنند بروید. مقدار محصولاتی که توسط مشتریان خریداری میشوند آنچنان زیاد نیست که بر روی کفه و یا همان سینی ترازو آجیل و خشکبار جای نگیرد و به همین دلیل نیازی به ترازوهای بزرگ و جاگیر وجود ندارد. سعی کنید تا برای فروشگاه آجیل و خشکبار ترازوی خشکبار علمکدار را خریداری کنید تا مشتری بتواند به اطلاعات حاصل از توزین که بر روی نمایشگر به تصویر در می آید اشراف و دید خوبی داشته باشد.
  • نمایشگر ترازوی خشکبار و آجیل باید حداقل 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل را نمایش دهد. گران بودن آجیل و خشکبار باعث شده تا دیگر ترازوهای قدیمی که ارقام کمی را بر روی نمایشگر به تصویر میکشند کاربرد چندانی نداشته باشند و باید از ترازوهای جدید برای توزین محصولات و به دست آوردن قیمت واحد و قیمت کل استفاده کنند.
  • حتما ترازوی آجیل فروشی پرینتر دار را خریداری کنید زیرا مشتریان از شما فاکتور خرید درخواست میکنند که اگر ترازوی خریداری شده پرینتر دار نباشد در این صورت با مشکل مواجه خواهید شد. گران بودن اقلام خریداری شده مشتری را به فکر دریافت فاکتور می اندازد و همواره توقع دارد تا فاکتور خرید خود را دریافت کند که با تهیه یک ترازوی خشکبار به راحتی میتوانید فاکتور و رسید خرید را به او تحویل دهید.
  • بارکد خوان و کارتخوان و حتی کشوی پول از دسته تجهیزات بسیار پرکاربرد در فروشگاه آجیل و خشکبار هستند که باید این تجهیزات را به ترازو متصل کنید. پس با این حساب باید ترازوی خشکباری را تهیه کنید که قابلیت اتصال به این تجهیزات را داشته باشد. فول پورت بودن ترازو آجیل و خشکبار مهم است و همواره به دنبال ترازویی باشید که پورت های کاملی را در اختیار داشته باشد.

خرید ترازوی آجیل و خشکبار

در صورتی که قصد خرید ترازوی آجیل و خشکبار را دارید باید به گارانتی آن نیز توجه داشته باشید و ترازوی گارانتی دار را تهیه کنید. استفاده زیاد و مکرر از ترازوی آجیل فروشی باعث میشود تا مشکلاتی برای آن ایجاد شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که باید یک ترازوی آجیل فروشی گارانتی دار را تهیه کنید. با خرید ترازوی آجیل و خشکبار گارانتی دار همچنین میتوانید از خدمات دیگری که به واسطه گارانتی ارائه میشود بهره مند شوید که میتوان به نصب و راه اندازی و ارائه آموزش های لازم برای کار را با ترازو اشاره نمود.

قیمت ترازوی آجیل و خشکبار

یکی از عواملی که بر روی قیمت ترازوی آجیل و خشکبار تاثیر گذار است پرینتر آن است. قیمت ترازوی آجیل و خشکبار پرینتر دار از یک ترازوی بدون پرینتر بالاتر است که البته نیاز است تا ترازویی را تهیه کنید که به پرینتر داخلی مجهز باشد. همچنین قیمت ترازوی آجیل و خشکبار که امکانات کامل و همچنین پورت های کاملی دارد بالاتر خواهد بود.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()