سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
قیمت
مدل
کالا برای:

باسکول 200 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول 200 کیلویی از انواع باسکول محبوب و پر فروش محسوب میشود که در صنوف گوناگون به خصوص کسب و کارهای کوچک کاربرد زیادی دارد. این باسکول محک از کوچک ترین باسکول های شرکت محک محسوب میشود و از آنجایی که اغلب کسب و کارهای کوچک فضای کمی را در اختیار دارند این باسکول میتواند کمترین فضا را اشغال کند. باسکول 200 کیلو بدنه ای فلزی را در اختیار دارد که این بدنه فلزی به خوبی فشار حاصل از اجسام سنگین را تحمل خواهد کرد.

باسکول 200 کیلویی

ساختار، جنس بدنه و جنس سینی باسکول 200 کیلو

از لحاظ ساختار و شکل ظاهری، باسکول 200 کیلویی محک به چند نوع مختلف دسته بندی  میشود که میتوان به باسکول با نمایشگر ثابت، باسکول با نمایشگر متحرک، باسکول با نمایشگر دیواری و باسکول رولیک دار یا همان باسکول غلطک دار اشاره نمود. بنا به مدل باسکول 200 کیلوگرم ساختار بدنه نیز متفاوت خواهد شد. باسکول 200 کیلو با نمایشگر ثابت همانطور که از نامش نیز پیداست به نمایشگری مجهز شده که به طور ثابت بر روی بدنه تعبیه شده است و قابل جابجایی نیست. این باسکول 200 کیلویی یک دستگیره بر روی خود دارد که با این دستگیره به راحتی میتوانید آن را جابجا کنید. باسکول 200 کیلوگرم با نمایشگر متحرک بر خلاف باسکول نمایشگر ثابت عمل میکند و نمایشگر آن بر روی یک سه پایه و به کمک یک کابل اتصال دهنده قابل جابجایی است. شما میتوانید نمایشگر باسکول 200 کیلویی محک نمایشگر متحرک را در هر مکانی که نیاز داشتید قرار دهید. باسکول نمایشگر دیواری نیز از انواع باسکول 200 کیلویی دیجیتال است که مانند باسکول نمایشگر متحرک میتوان نمایشگر آن را جابجا نمود با این تفاوت که نمایشگر آن تنها بر روی سطح و دیوار قابل نصب و راه اندازی است. جنس بدنه باسکول 200 کیلویی دیجیتال در تمامی مدل ها از فلز است و استحکام بسیار خوبی را برای آن در برابر فشار و ضربه ایجاد کرده است. اما سینی باسکول 200 کیلو محک میتواند از جنس گالوانیزه و یا استیل باشد. بنا به نوع کسب و کار خود میتوانید باسکول 200 کیلو محک با سینی گالوانیزه و یا سینی استیل را خریداری کنید. باسکول 200 کیلویی محک با سینی استیل برای کسب و کارهایی پیشنهاد میشود که امکان برخورد آب به سینی وجود دارد و سینی این باسکول به خوبی میتواند از زنگ زدگی و همچنین فرسودگی آن جلوگیری کند.

نمایشگر باسکول 200 کیلویی محک

نمایشگر باسکول 200 کیلو محک در تمامی مدل ها یک شکل است و از امکانات یکسانی نیز برخوردار است. نمایشگر باسکول 200 کیلویی محک از نوع  LEDکاملا دیجیتالی است و این دیجیتالی بودن سبب شده تا امکانات زیادی به باسکول اختصاص داده شود و از سویی دقت توزین آن نیز تا حد زیادی افزایش یابد. از جمله امکاناتی که به واسطه دیجیتالی شدن نمایشگر به باسکول 200 کیلویی محک اختصاص داده شده است میتوان به باطری داخلی، شمارش اقلام هم وزن، توزین چند مرحله ای، اتصالات مختلف برای اتصال به کامپوتر و چاپگر جانبی اشاره نمود. همچنین امکان اتصال باسکول 200 کیلو محک به شبکه بی سیم وای فای نیز وجود دارد.

خرید باسکول 200 کیلویی

برای خرید باسکول 200 کیلویی توجه داشته باشید که دو بخش سینی و همچنین چرخ ترازو را میتوانید به صورت دلخواه و با توجه به نیاز خود سفارش دهید. برخی از فروشگاه ها امکان خرید باسکول 200 کیلویی شرکت محک را با سینی استیل و یا گالوانیزه و یا به صورت چرخدار تدارک دیده اند و میتوانید به راحتی باسکول مورد نیاز خود را تهیه نمایید. برای خرید باسکول 200 کیلویی اگر فروشگاه تراز محک را انتخاب کنید به راحتی میتوانید باسکول را با سینی استیل و یا به صورت چرخدار یا بدون چرخ تهیه نمایید.

خرید باسکول 200 کیلویی

قیمت باسکول 200 کیلویی

قیمت باسکول 200 کیلویی به ظرفیت آن و همچنین آپشن های انتخابی شما بستگی دارد. قیمت باسکول 200 کیلویی اگر با سینی استیل انتخاب شود مطمئنا گران تر خواهد بود. همچنین قیمت باسکول 200 کیلویی چرخدار از باسکول بدون چرخ بالاتر است. نوع باسکول که میتواند نمایشگر ثابت، متحرک و دیواری باشد نیز بر روی قیمت آن تاثیر گذار است.

قیمت باسکول 200 کیلویی

باسکول 200 کیلویی دست دوم

اگر قیمت باسکول 200 کیلویی برای شما بالا است و قصد ندارید تا هزینه زیادی برای خرید باسکول صرف کنید میتوانید سراغ مدل های دست دوم بروید. باسکول 200 کیلویی دست دوم نسبت به باسکول های آکبند بسیار مناسب است و میتواند هزینه های شما را تا حد زیادی بکاهد. باسکول 200 کیلویی دست دوم را باید از مراکزی تهیه نمایید که از بابت سالم بودن آن به شما اطمینان لازم و کافی را بدهند. باسکول 200 کیلویی دست دوم ابتدا باید از بابت سلامت بدنه و قطعات تست شود و سپس به فروش برسد که این امور به دقت در نمایندگی های محک در سراسر کشور انجام میشود.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()