سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی سبزی فروشی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از صنوف و کسب و کارهایی که نیاز شدیدی به ترازو دارد سبزی فروشی است که باید ترازوی مناسب یعنی ترازوی سبزی فروشی را برای آن تهیه نمود که از سویی باید دوام و طول عمر بالایی داشته باشد و از سوی دیگر نیاز است تا با دقت بالا سبزی مورد نیاز مشتری را توزین کند. ترازو سبزی فروشی و ترازوی محک که این روزها مورد استفاده قرار میگیرد همگی از نوع دیجیتال هستند و کمتر ترازویی را امروزه میتوان یافت که عقربه ای باشد. ترازوی سبزی فروشی دیجیتال بسیار کار آمد تر است و میتواند با دقت بسیار بالاتری نسبت به ترازوهای قدیمی توزین را انجام دهد. همچنین امکانات بیشتری نیز به ترازوی سبزی فروشی اضافه شده است که این امکانات میتوانند کاربر و فروشنده را در روند توزین بهتر و سریع تر و البته دقیق تر یاری کنند.

ویژگی ها و امکانات ترازوی سبزی فروشی

  • یک ترازوی سبزی فروشی باید اول هر چیز دقت بالایی داشته باشد تا بتوانید توسط آن به راحتی سبزی حتی در مقدار کم را با دقت بالا توزین کنید. یک ترازوی سبزی فروشی چندان نیازی به ظرفیت توزین بالا ندارد اما باید دقت بالایی داشته باشد. ممکن است مشتری به مقدار کمی سبزی و حتی کمتر از یک کیلو نیاز داشته باشد که از این رو بهتر است ترازویی مانند ترازوی سبزی فروشی محک را تهیه کنید که دقت بسیار بالایی در توزین دارد.
  • ابعاد سینی ترازوی میوه فروشی میتواند متوسط و یا بزرگ باشد اما ترجیحا بهتر است ترازو با ابعاد سینی بزرگ تر را انتخاب کنید زیرا درست است که سبزی وزن زیادی ندارد اما حجم بالایی دارد که اگر سینی آن کوچک باشد در نتیجه مقداری از سبزی بر روی سینی جای نخواهد گرفت.
  • پیشنهاد میشود تا ترازو سبزی فروشی را اگر احتمال میدهید که امکان برخورد آب به کلیدها وجود دارد از نوع کیبورد بالا انتخاب و تهیه نمایید. ترازوی سبزی فروشی که از کیبورد بالا و بر روی علمک برخوردار است اجازه برخورد آب به کیبورد را نمیدهد و به خوبی میتواند از کلیدها در برابر آب و رطوبت محافظت کند.

خرید ترازوی سبزی فروشی

برای خرید ترازوی سبزی فروشی اگر نیاز دارید تا توسط ترازو فاکتور مورد نیاز مشتری را صادر کنید پس بهتر است ترازوی پرینتر دار را انتخاب کنید که البته معمولا در بسیاری از سبزی فروشی ها فاکتوری به مشتری ارائه نمیشود و اغلب مشتری ها نیز نیازی به دریافت فاکتور پس از خرید ندارند. همچنین برای خرید ترازوی سبزی فروشی نیاز چندانی به ترازویی که به بارکد خوان، کارتخوان و یا کامپیوتر و کشوی پول متصل شود دیده نمیشود که از این رو میتوانید یک ترازوی ساده را تهیه کنید. 

قیمت ترازوی سبزی فروشی

یکی از عواملی که بر روی قیمت ترازوی سبزی فروشی تاثیر گذار است پرینتر آن است. در صورتی که ترازو پرینتر دار نیاز داشته باشید در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. قیمت ترازوی سبزی فروشی همچنین تحت تاثیر برخی امکانات مانند پورت های کامل و یا امکانات نرم افزاری افزایش خواهد یافت و ترازوهایی که فول امکانات هستند و یا امکاناتی را در اختیار دارند که مشتری نیاز زیادی به آنها دارد گران تر نیز هستند. بهترین قیمت ترازوی سبزی فروشی را ترازوی سبزی فروشی محک در اختیار دارد و میتوانید با هر بودجه ای که در اختیار دارید یک ترازوی مناسب این شغل را خریداری کنید.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()