سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 11000 محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 11000 محک از انواع ترازوی فروشگاهی شرکت محک است که با توجه به امکانات بسیار خوبی که در اختیار دارد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. این ترازوی فروشگاهی در حال حاضر تنها در دو مدل تولید میشود که یک مدل 50 کیلویی و مدل دیگر 35 کیلویی است. این دو مدل ترازوی محک تنها از لحاظ قدرت توزین با یکدیگر متفاوت هستند و هیچ تفاوتی از لحاظ امکانات و دیگر موارد با یکدیگر ندارند. دقت ترازو محک 11000 در هر دو مدل 50 و 35 کیلویی نیز تنها 2 گرم است که دقت بسیار خوبی محسوب میشود. فروشگاه های کوچک و بزرگ از بهترین گزینه ها برای استفاده از ترازوی 11000 محک محسوب میشوند. سوپرمارکت ها، عطاری ها، فروشگاه های کوچک محلی و به طور کلی فروشگاه هایی که انتظار زیادی از بابت یک ترازو ندارند بهترین گزینه برای استفاده از ترازوی محک 11000 محسوب میشوند و میتوانند نیاز این دست از فروشگاه ها را به خوبی مرتفع سازند.

ترازو 11000 محک

ساختار کلی ترازوی محک مدل 11000

ترازوی محک مدل 11000 به صورت علمکدار طراحی و تولید شده است و نمایشگر ترازو نیز بر روی علمک آن قرار گرفته است. بسیاری از ترازوهای فروشگاهی موجود در بازار مانند ترازو محک مدل 11000 به صورت علمکدار طراحی میشوند که البته علمکدار بودن ترازو خود یک مزیت محسوب میشود. علمکی که برای ترازوی محک مدل 11000 در نظر گرفته شده یک نمایشگر را بر روی خود جای داده است که این نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل است. با توجه به اینکه این نمایشگر ترازو محک مدل 11000 بر روی علمک تعبیه شده میتواند دید بسیار خوبی را برای فروشنده نسبت به اطلاعات حاصل از توزین ایجاد کند. نه تنها فروشنده بلکه مشتری نیز میتواند دید بسیار خوبی را به نمایشگر داشته باشد زیرا نمایشگری که برای ترازو محک 11000 انتخاب شده از نوع دو طرفه است که هم فروشنده و هم مشتری میتوانند دید خوبی را به آن داشته باشند. ترازو 11000 محک از بدنه ای با ابعاد جمع و جور نیز بهره میبرد و میتوانید آن را به راحتی بر روی میز فروشگاه و یا هر بخش دیگری جای دهید. رنگ بندی متنوعی برای ترازوی 11000 محک وجود دارد که میتوانید از میان رنگ های موجود متناسب با دکور فروشگاه و سلیقه خود یک رنگ مناسب و دلخواه را انتخاب و سفارش دهید.

جنس بدنه و سینی ترازوی محک 11000

مانند دیگر ترازوهای فروشگاهی تولید شرکت محک این مدل ترازو نیز از بدنه ای پلاستیکی بهره میبرد که این بدنه مقاومت بالایی را بر خلاف تصور برخی برای آن به وجود آورده است. ترازوی فروشگاهی محک مدل 11000 بدنه ای پلاستیکی دارد که این پلاستیک نیز از پلاستیک فشرده ABS است و بهترین نوع پلاستیک برای ساخت تجهیزات فروشگاهی محسوب میگردد. ترازوی فروشگاهی محک مدل 11000 همچنین دارای سینی استیل است که ضد زنگ است و از سویی تمیزشوندگی بسیار خوبی نیز دارد. وزن کلی ترازوی محک فروشگاهی مدل 11000 نیز به واسطه بدنه پلاستیکی و سینی استیل تا حد زیادی کاهش یافته است و میتوانید به راحتی آن را حمل کنید. ترازوی محک فروشگاهی مدل 11000 توسط یک نفر به راحتی قابل جابجایی است و نیازی به نیروی انسانی زیادی برای جابجایی آن وجود ندارد.

امکانات و اتصالات به کار رفته در ترازوی دیجیتال محک مدل 11000

ترازو 11000 محک جزو ترازوهایی است که امکانات کمی را در اختیار دارد و نباید از آن انتظار امکانات زیادی را داشته باشد. امکاناتی که برای ترازوی دیجیتال محک مدل 11000 در نظر گرفته شده تنها در حدی است که میتواند نیاز یک فروشگاه کوچک را مرتفع سازد و به گونه ای نیست که برای یک فروشگاه بزرگ ایده آل باشد. از لحاظ اتصالات نیز ترازوی دیجیتال محک مدل 11000 از اتصالات کمی برخوردار است و تنها میتوان برخی تجهیزات فروشگاهی را به آن متصل نمود.

خرید ترازوی محک 11000

قیمت ترازوی محک مدل 11000

قیمت ترازوی محک مدل 11000 بسیار مناسب است و جزو ترازوهای ارزان قیمت ایرانی قرار میگیرد. اگر قصد داشته باشید تا یک ترازوی فروشگاهی وارداتی با امکاناتی مشابه با این ترازو خریداری کنید مطمئنا باید هزینه زیادی را برای آن بپردازید و صرفه اقتصادی چندانی نخواهد داشت. قیمت ترازوی محک مدل 11000 در صورتی که انتخاب شما فروشگاه تراز محک باشد بسیار مناسب و مطابق قیمت مصوب کارخانه خواهد بود.

قیمت ترازوی محک 11000

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()