سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 60 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی 60 کیلویی همانطور که از نامش به خوبی پیداست از قدرت بالایی برخوردار است و یک ترازوی فروشگاهی محبوب با توجه به قدرت بالای خود محسوب میشود. ترازو 60 کیلویی در برند ها و مدل های گوناگونی تولید میشود و میتوانید دو نوع علمکدار و بدون علمک آن را برای خرید در بازار بیابید. نمایشگر و قطعات دیجیتالی تعبیه شده در این روی ترازوی فروشگاهی سبب شده تا به آن ترازو 60 کیلویی دیجیتال گفته شود. ترازوی 60 کیلویی دیجیتال امکانات زیادی را نیز به خود اختصاص داده که هیچ یک از این امکانات در ترازوهای قدیمی یا همان عقربه ای وجود ندارد و تنها در ترازوی دیجیتالی میتوان چنین امکاناتی را جستجو کرد. جنس بدنه ترازو دیجیتال 60 کیلویی در اغلب برندها و مدل ها از پلاستیک است و یا ممکن است از فلز در ساخت بدنه استفاده شده باشد. ترازوی دیجیتال 60 کیلویی با بدنه پلاستیکی وزن کمتری پیدا میکند و میتوان به راحتی آن را از نقطه ای به نقطه ای دیگر جابجا نمود. اما در کنار بدنه پلاستیکی یا فلزی نیز سینی ترازوی 60 کیلویی میتواند از پلاستیک یا استیل باشد که در اغلب برندها و مدل ها مانند ترازو محک 60 کیلویی که از ترازوهای محبوب نیز به شمار میرود از استیل در ساخت سینی استفاده میشود. استفاده از سینی استیل در ساخت ترازو 60 کیلویی سبب میشود تا سینی کاملا ضد زنگ شود و از سویی قابلیت تمیزشوندگی بسیار خوبی نیز داشته باشد. از لحاظ زیبایی نیز میتوان گفت ترازو 60 کیلویی دیجیتال با سینی استیل از زیبایی به مراتب بیشتری نسبت به ترازوهای با سینی پلاستیک برخوردار است. مقاومت بدنه و سینی ترازوی 60 کیلویی دیجیتال بسیار بالا است و نباید تصور کنید که بدنه پلاستیکی و سینی استیل چندان مقاومتی را در برابر فشار ندارد. درست است که از پلاستیک در ساخت بدنه ترازو دیجیتال 60 کیلویی استفاده شده است اما یک پلاستیک معمولی نیست و جزو پلاستیک های فشرده بسیار مقاوم است که میتواند فشار و ضربه را به خوبی تحمل کند. همچنین سینی ترازوی دیجیتال 60 کیلویی نیز از استیل بسیار مقاوم است و با فشار ناشی از محصول و یا ضربه و حتی سرما و گرما آسیبی نخواهد دید و حتی دفرمه هم نیز نخواهد شد. مدل های متعددی از ترازو محک در ظرفیت توزین 60 کیلوگرم را از فروشگاه تراز محک میتوانید تهیه نمایید.

ترازو 60 کیلویی

نمایشگر ترازوی 60 کیلویی دیجیتال

وظیفه اصلی به نمایش در آوردن اطلاعات حاصل از توزین در ترازوی 60 کیلویی و همچنین ترازو محک 60 کیلویی بر عهده نمایشگر آن است و این نمایشگر است که چه در سمت کاربر و فروشنده و چه در سمت مشتری این اطلاعات را به نمایش در می آورد. تعداد ارقامی که ترازوی 60 کیلو میتواند به نمایش در آورد بستگی به مدل ترازو دارد و برخی از ترازوها 5 و 6 رقم هستند و برخی دیگر 6 و 7 رقم که امروزه و با توجه به افزایش قیمت محصولات بهتر است ترازوی فروشگاهی با نمایشگر 6 و 7 رقم تهیه شود. ترازو محک 60 کیلویی نیز در مدل های قدیمی تر با نمایشگر 5 و 6 رقم عرضه میشدند اما امروزه مدل های جدیدی از ترازوی دیجیتال توسط شرکت محک تولید شده اند که نمایشگر آنها 6 و 7 رقم است. منظور از 6 و 7 رقم نیز به ترتیب 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل است. نوع نمایشگر ترازوی 60 کیلوگرم نیز میتواند از LCD و یا LED باشد که ترازوهای جدید از نمایشگر LED بهره میبرند. حتی ممکن است نمایشگر دیگری نیز در کنار نمایشگر اصلی بر روی علمک و یا بدنه ترازوی 60 کیلوگرم تعبیه شده باشد که برای به نمایش در آوردن اطلاعات بیشتری کاربرد دارد.

دقت توزین ترازو 60 کیلویی

دقت توزین ترازو 60 کیلویی به برند و مدل بستگی دارد و برخی از برندها و مدل ها از دقت بالایی برخوردار هستند و برخی دیگر دقت بسیار کمی دارند که ترازوی محک از دقت بسیار بالایی بهره میبرد. برای یک ترازوی 60 کیلو دقت 5 گرم بسیار مناسب است که ترازوی 60 کیلویی محک از دقت 5 گرم بهره میبرد. در واقع ترازوی فروشگاهی محک از دقیق ترین ترازوهای موجود در بازار در هر ظرفیت توزینی است و مشابه آن را کمتر میتوان یافت.

امکانات ترازو دیجیتال 60 کیلویی

با دیجیتالی شدن ترازوی 60 کیلویی امکانات زیادی نیز به آن افزوده شده است که این امکانات سبب شده تا کار توزین برای کاربر بسیار آسان و سریع و دقیق تر شود. هر برند و مدل از ترازوی فروشگاهی از امکانات گوناگونی برخوردار است و نمیتوان گفت که از امکانات یکسانی بهره میبرد. بسته به برند و مدل امکاناتی برای ترازوی 60 کیلو در نظر گرفته میشود که در این بین ترازوی 60 کیلویی محک متنوع ترین و بیشترین امکانات را در اختیار دارد. چاپگر، پارسنگ، حافظه مستقیم و غیر مستقیم، شمارش اقلام هم وزن و امکانات بسیار زیاد دیگری وجود دارند که یک ترازو دیجیتال 60 کیلویی میتواند از آنها بهره مند شود.

اتصالات ترازو دیجیتال 60 کیلویی

اتصالات یا پورت بر روی بدنه اغلب ترازوهای فروشگاهی و همچنین ترازوی 60 کیلو دیده میشود و در این مورد نیز باید بگوییم که تنوع پورت ها در مدل های مختلف ترازو یکسان نیست و نسبت به برند و مدل این پورت ها میتوانند کامل و یا تنها یک یا دو پورت باشند. هر چه اتصالات ترازو دیجیتال 60 کیلویی بیشتر باشد میتواند گزینه مناسب تری برای خرید باشد و باید این موضوع را مد نظر قرار دهید. با اتصالات ترازو دیجیتال 60 کیلویی شما میتوانید به راحتی تجهیزات فروشگاهی فراوانی را به ترازو متصل نمایید. صندوق فروشگاهی، کشوی پول، کارتخوان، بارکد خوان و چاپگر جانبی از جمله تجهیزاتی هستند که میتوانید به ترازوی فروشگاهی 60 کیلویی متصل کنید.

خرید ترازوی 60 کیلویی

قیمت ترازو 60 کیلویی

قیمت ترازو 60 کیلویی با توجه به ظرفیت و قدرت توزین بالاتری که دارد به مراتب از سایر ترازوهای فروشگاهی موجود بالاتر است و بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده است. قیمت ترازو 60 کیلویی در برندهای وارداتی به مراتب از برندهای داخلی بالاتر است که البته با وجود برندهای با کیفیتی همچون محک نیازی به خرید مدل های خارجی وجود ندارد. قیمت ترازو 60 کیلویی همچنین متناسب با مدل که میتواند مدل جدید باشد و امکانات و اتصالات ترازو نیز میتواند متفاوت باشد که باید قبل از خرید از این موضوع یعنی مشخصات فنی اطلاعاتی را کسب کرده و بر اساس اطلاعاتی که به دست می آورید با بهترین قیمت اقدام به خرید ترازوی 60 کیلوگرم مناسب نمایید.

قیمت ترازوی 60 کیلویی

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()