سبد خرید 0
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

کشوی پول فروشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کشوی پول فروشگاهی جایگزین بسیار خوبی برای دخل های قدیمی مغازه ها محسوب میشود که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و از فروشگاه های کوچک محلی گرفته تا فروشگاه های بزرگ از آن به عنوان مکان مناسبی برای نگهداری پول نقد خود که میتواند اسکناس باشد و یا سکه استفاده میکنند. یکی از مزیت های بزرگی که کشو پول فروشگاهی ایجاد میکند حفظ امنیت پول نقد حاصل از فروش است که دخل های قدیمی مغازه ها از آن بی بهره بوده و هستند. در فروشگاه هایی که از کشوی پول نسل قدیمی و یا همان دخل پول استفاده میکنند همواره به سرقت رفتن و یا گم شدن پول از مشکلات اساسی آنها محسوب میشود. دلیل آن نیز عدم برخورداری دخل پول از امنیت کافی و لازم است و هر فردی در صورتی که نظارتی بر روی آن وجود نداشته باشد میتواند به دخل دسترسی داشته باشد و پول های کشو را به راحتی به سرقت ببرد. اما کشوی پول فروشگاهی این گونه نیست و به خوبی امنیت پول نقد فروشگاه را تضمین میکند. اولین موردی که یک کشوی پول دستی و یا کشوی پول برقی به واسطه آن میتواند امنیت پول نقد را تامین کند، قفل دار بودن صندوق است. قفلی که برای کشو پول فروشگاهی تعبیه شده است باعث میشود تا فروشنده بعد از حساب و کتاب، محفظه کشو را قفل و دسترسی افراد غیر مجاز را به آن به طور کامل قطع کند. اما اغلب دخل پول فروشگاهی که در گذشته استفاده میشدند و البته هنوز نیز یافت میشوند از این ویژگی بی بهره هستند یا کمتر دخلی را میتوان یافت که چنین ویژگی را به خود اختصاص داده باشد. یکی دیگر از موارد امنیتی صندوق پول فروشگاهی، صدایی است که به هنگام باز و بسته شدن محفظه صندوق ایجاد میکند. شما با هر بار باز و بسته شدن محفظه صندوق پول صدایی را خواهید شنید که به شما گوشزد میکند فردی از صندوق استفاده کرده است و اینگونه نظارت دقیقی بر آن خواهید داشت. بدنه بسیار مستحکم دخل پول فروشگاهی را نیز باید از دیگر موارد امنیتی آن نام برد که میتواند مقاومت بسیار خوبی را در برابر ضربه ایجاد کند و اجازه نمیدهد تا به راحتی محتوای صندوق به سرقت برود. البته بدنه مستحکم و فلزی صندوق پول فروشگاهی برای قرار دادن تجهیزاتی مانند کامپیوتر و یا ترازو و دیگر تجهیزات فروشگاهی بر روی آن کاملا مناسب است و با مشکلی از جمله دفرمگی مواجه نخواهد شد. نظم دادن به پول نقد یکی دیگر از ویژگی های صندوق پول است. خانه هایی که درون محفظه کشوی پول فروشگاهی تعبیه شده اند به خوبی اسکناس و سکه را از یکدیگر تفکیک میکنند و در نتیجه شما نیز به راحتی میتوانید به پول ها دسترسی آسان تر و سریعتری داشته باشید. به ندرت صندوق پول قدیمی را میتوان یافت که این چنین ویژگی را به خود اختصاص داده باشد و فروشنده مجبور بود تا تمامی پول ها را در کنار یکدیگر و یا بر روی هم قرار دهد که در نتیجه کار حساب و کتاب برای او تا حد زیادی سخت و زمان بر میشد. برای خرید کشوی پول فروشگاهی در برند محک میتوانید با کارشناسان فروشگاه تراز محک تماس و یا به صورت آنلاین خرید خود را نهایی کنید.

کشوی پول فروشگاهی

خرید و فروش انواع کشوی پول فروشگاهی با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

با وجود برندهای متعددی از کشو پول فروشگاهی که در بازار وجود دارند انتخاب یکی از مناسب ترین و با کیفیت ترین برندها کار چندان آسانی نیست. امروزه فروشگاه های زیادی را میتوان یافت که در زمینه خرید و فروش انواع کشوی پول فروشگاهی مشغول به فعالیت هستند و هر یک نیز برندهای گوناگونی را در فروشگاه خود گرد آوری کرده اند که این موضوع مشتری را در هنگام خرید سر در گم میکند. بهتر است که از میان فروشگاه های متعددی که خرید و فروش انواع کشوی پول فروشگاهی را انجام میدهند فروشگاهی را انتخاب کنیم که برندهای شناخته شده و معتبر را به فروش میرسانند و تاکید بیشتری بر روی این برندها دارند. کشو پول محک یکی از بهترین گزینه هایی است که میتوانید انتخاب کنید. اما مطمئنا این سوال برای خرید کشو پول فروشگاهی ایجاد میشود که چرا محک؟ اول از هر چیز کشوی پول محک از کیفیتی بسیار بالا برخوردار است و بدنه ای فلزی و بسیار مستحکم آن را پوشانده است که این موضوع امکان اجازه قرار دادن آن در زیر انواع تجهیزات فروشگاهی را فراهم میکند. عملکرد بسیار خوب کشو پول محک نیز دومین ویژگی آن محسوب میشود اما این پایان کار نیست. از بحث کیفیت و عملکرد کشوی پول محک که بگذریم و کمی فاصله بگیریم باید به خدمات پس از فروش بسیار قوی آن اشاره کنیم. شما با خرید صندوق پول محک گارانتی بسیار معتبری را دریافت میکنید که در بسیاری از برندها وجود ندارد. این گارانتی معتبر صندوق پول محک امکان سرویس دهی به مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم آورده و از سویی در تمامی شهرهای کشور میتوان از این خدمات پس از فروش بهره مند شد. برای خرید کشو پول فروشگاهی در برند محک و دو مدل کشوی پول دستی و همچنین کشوی پول برقی میتوانید فروشگاه اینترنتی تراز محک ( دفتر مرکزی ترازوی محک ) را انتخاب و با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

انواع کشوی پول

از میان انواع کشوی پول که این روزها مرسوم است و بیشترین میزان خرید و استفاده را نیز به خود اختصاص داده باید به کشوی پول دستی و کشوی پول برقی اشاره نمود. کشوی پول دستی یکی از انواع کشوی پول است که با کمک دست باز و بسته میشود و فروشنده باید محفظه کشو را برای استفاده باز و بعد از آن نیز ببندد. البته باز و بسته شدن محفظه کشوی پول دستی کار بسیار آسانی است و به نیرو و فشار زیادی نیاز ندارد. اما در مقابل باید به یکی از انواع کشوی پول اشاره کنیم که به نیروی انسانی نیز برای باز و بسته شدن محفظه نیاز ندارد. کشوی پول برقی در نقطه مقابل کشوی پول دستی قرار میگیرد و تمامی امور باز و بسته شدن محفظه کشو به کمک برق و تنها با فشردن یک دکمه که میتواند بر روی ترازو تعبیه شده باشد انجام میشود. کشوی پول برقی برای فروشگاه هایی مناسب است که امکان باز و بسته شدن محفظه کشو به صورت دستی دشوار است و باید به کمک برق این محفظه باز و همچنین بسته شود.

کشوی پول فروشگاهی

خرید کشوی پول فروشگاهی

در صورتی که قصد خرید کشوی پول فروشگاهی را دارید تنها توجه به کیفیت و عملکرد آن کاری اشتباه است و باید بر روی گارانتی و خدمات پس از فروش نیز توجه داشته باشید. هر یک از تجهیزات فروشگاهی روزی به تعمیر و سرویس نیاز خواهند داشت پس نباید دستگاهی را خریداری کنید که بدون گارانتی و خدمات پس از فروش باشد. بسیاری از فروشندگان بدون در نظر گرفتن این موضوع اقدام به خرید کشوی پول فروشگاهی بدون گارانتی و خدمات پس از فروش کرده اند و در نتیجه یا مجبور به خرید مجدد کشوی پول شده اند و یا به تعمیر آن با هزینه های بالا تن داده اند. برای خرید کشوی پول فروشگاهی اگر فروشگاه تراز محک را انتخاب کنید میتوانید صندوق در برند محک را که در دو مدل برقی و دستی عرضه میشود و گارانتی معتبری را به خود اختصاص داده اند تهیه نمایید. همچنین با توجه به فروش اینترنتی امکان خرید کشوی پول فروشگاهی از سراسر کشور و بدون محدودیت برای شما فراهم شده است.

قیمت کشوی پول فروشگاهی

مهمترین موضوعی که ذهن یک خریدار را به خود قبل از خرید مشغول میکند قیمت کشوی پول فروشگاهی است. قیمت کشوی پول فروشگاهی بر اساس برند و مدل متفاوت است و هر چه به سمت برندهای خارجی سوق پیدا کنید باید هزینه بالاتری را نیز برای خرید بپردازید. قیمت کشوی پول فروشگاهی همچنین متاثر از این که چه نوع کشویی را خریداری میکنید متفاوت است و به طور مثال کشوی برقی از کشوی دستی گران تر خواهد بود اما تفاوت قیمتی چندانی ندارند.

کشوی پول فروشگاهی

کشوی پول ارزان

برای خرید کشوی پول ارزان باید به سراغ فروشگاه های اینترنتی بروید زیرا امکان بررسی قیمت ها در این فروشگاه ها بسیار آسان تر از روش های حضوری است. شما با استعلام و مقایسه قیمتی که از صندوق پول ها به دست می آورید میتوانید یک کشوی پول ارزان را بیابید اما توجه داشته باشید که چه برندی را خریداری میکنید زیرا ممکن است نتواند انتظار شما را بر آورده سازد. خرید کشوی پول ارزان از فروشگاه اینترنتی تراز محک ( دفتر مرکزی ترازوی محک ) بهترین راهکار پیش روی شما است زیرا قیمت ها بر اساس تعرفه مصوب کارخانه تعیین شده اند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()