سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 2000 محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 2000 محک از دیگر ترازوهای آشپزخانه تولید شده در شرکت محک است که از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار است و از زمان تولید خود طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. این ترازوی آشپزخانه جزو قدیمی ترین محصولات شرکت محک نیز به حساب می آید که از قدرت توزین 5 کیلوگرم برخوردار است که برای یک ترازوی آشپزخانه بسیار ایده آل و مناسب است. این ترازوی آشپزخانه محک با قدرت توزین 5 کیلویی خود همچنین از دقت تنها 5 گرم بهره میبرد که دقت بسیار بالایی است.

ترازو 2000 محک

بدنه ترازوی محک 2000

در ساخت بدنه ترازوی محک 2000 از پلاستیک استفاده شده است که البته یک پلاستیک معمولی نیست و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. کیفیت بالای پلاستیک به کار رفته در ساخت ترازو 2000 محک باعث شده تا در برابر فشار و ضربه مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. این پلاستیک همچنین حالت ارتجاعی را برای ترازوی 2000 محک ایجاد کرده است. حالت ارتجاعی بدنه ترازوی 2000 محک باعث میشود تا زمانی که فشار و ضربه به ترازو وارد میشود به راحتی به حالت اولیه خود باز گردد و به هیچ وجه حالت شکنندگی و آسیب پذیر نداشته باشد. البته استفاده از پلاستیک در ساخت بدنه ترازوی آشپزخانه تنها مختص ترازو محک 2000 نیست و سایر ترازوهای فروشگاهی نیز چنین بدنه ای دارند. ترازو محک 2000 همچنین از بدنه ای بسیار زیبا با رنگ زرد بهره میبرد که کاملا با حال و هوا و دکوراسیون یک آشپزخانه تطابق دارد. همچنین طراحی بدنه ترازوی محک مدل 2000 نیز مطابق با ترازوهای روز دنیا انجام شده است که با سلایق گوناگون سازگار است. یک نمایشگر از نوع LCD نیز بر روی بدنه برای به نمایش در آوردن اطلاعات حاصل از توزین تعبیه شده است که میتواند این اطلاعات را با کیفیت بالایی به تصویر بکشد.

سینی ترازو محک مدل 2000

سینی ترازو محک مدل 2000 از سینی های پلاستیکی است و به ترازو متصل است. سینی ترازوی محک مدل 2000 از بدنه جدا نمیشود و به صورت یکسره به بدنه متصل شده است. رنگ سینی ترازو محک مدل 2000 نیز همانند بدنه زرد است و تطابق کاملی را از لحاظ رنگ و همچنین فرم بدنه با ترازو برقرار کرده است. پلاستیکی بودن بدنه و سینی ترازوی آشپزخانه محک مدل 2000 باعث سبک شدن ترازو شده است و به راحتی میتوان آن را از مکانی به مکانی دیگر جابجا نمود. به راحتی میتوانید ترازوی آشپزخانه محک مدل 2000 را با توجه به ابعاد 34×41×15 سانتی متر در هر نقطه از منزل قرار داد و فضای بسیار کمی را اشغال خواهد کرد.

امکانات ترازوی محک آشپزخانه مدل 2000

امکاناتی برای ترازوی محک آشپزخانه مدل 2000 در نظر گرفته نشده و در واقع نیازی به در نظر گرفتن هیچگونه امکانات اضافی برای ترازو نیست. ترازوی محک آشپزخانه مدل 2000 مانند دیگر ترازوهای آشپزخانه تنها برای توزین اقلام موجود در آشپزخانه مناسب است و یک خانم خانه دار و یا کاربر مطمئنا نیازی به امکانات دیگری نخواهد داشت زیرا کاربردی برای او ندارد. برای خرید ترازوی آشپزخانه محک مدل 2000 میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری خرید خود را از فروشگاه تراز محک و با بهترین قیمت انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()