سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 9900 محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

از جمله انواع ترازوی فروشگاهی پر طرفدار تولید شده توسط شرکت محک که برای کسب و کارها و فروشگاه های کوچک ایده آل است ترازوی محک 9900 است که با توجه به ابعاد کوچک و جمع و جور خود قادر است تا اجسام با حداکثر وزن 30 کیلوگرم را آن هم با دقت 1 گرم توزین کند. میتوان گفت این ترازو اولین ترازوی محک است که قادر است با ظرفیت 30 کیلویی خود اجسام را تنها با دقت 1 گرم توزین کند. دقت بالای ترازوی 9900 محک باعث شده تا از آن نه تنها در فروشگاه ها بلکه در کارگاه های تولید مواد غذایی و خوراکی و به منظور توزین مواد اولیه نیز استفاده شود.

ترازوی محک 9900

بدنه و سینی ترازو 9900 محک

ترازو محک 9900 از بدنه پلاستیکی مانند دیگر مدل های ترازو محک تشکیل شده است که این بدنه تنها یک بدنه پلاستیکی ساده نیست و از جنس پلاستیک خشک است که میتواند مقاومت بالایی را از خود در برابر فشار و ضربه نشان دهد. در کنار بدنه پلاستیکی این ترازو به یک سینی استیل نیز مجهز شده است که این سینی از قابلیت تمیزشوندگی بالایی با توجه استیل بودن برخوردار است و میتوان به راحتی سطح آن را از هر گونه آلودگی پاک نمود. وزن کم و ابعاد کوچک را باید از خصوصیات بارز ترازو 900 محک نام برد که به راحتی در هر فضایی جای میگیرد و از سویی انتقال آن از نقطه ای به نقطه ای دیگر بسیار آسان است.

ترازوی 9900 محک

نمایشگر ترازوی محک 9900

ترازوی محک 9900 به دو نمایشگر LCD دو طرفه مجهز شده است که یک نمایشگر در سمت فروشنده و نمایشگر دیگر در سمت مشتری قرار گرفته است. هر دو نمایشگر اعداد و ارقام را با ابعاد بزرگ و با کیفیت بالایی به نمایش در می آورند که این موضوع سبب شده تا فروشنده و همچنین مشتری به راحتی بتواند اطلاعات حاصل از توزین را بر روی ترازوی 9900 محک مشاهده کند. نمایشگر ترازو محک 9900 بر روی بدنه آن و در بهترین قسمت تعبیه شده است که این موضوع خود باعث شده تا دید بهتری برای فروشنده و مشتری نسبت به نمایشگر ایجاد شود.

برق و باطری ترازوی 9900 محک

برق مورد نیاز ترازو 9900 محک از برق شهری تامین میشود که این برق در هر مکان و ساختمان شهری یافت میشود و به راحتی میتوانید با متصل کردن کابل برق ترازو به برق شهری از آن استفاده نمایید که البته این موضوع در تمامی انواع ترازوی فروشگاهی یکسان است و نمیتوان آن را یک ویژگی نامید. و اما از تامین انرژی توسط برق که بگذریم باید به باطری قدرتمند آن اشاره کنیم که میتواند با یک بار شارژ به راحتی تا 120 ساعت انرژی مورد نیاز ترازو را تامین کند.

ترازو محک 9900

امکانات ترازو محک 9900

ترازو محک 9900 با توجه به جمع و جور بودن و کوچک بودن خود و از سویی قیمت مناسب خود از امکانات بسیار خوبی برخوردار است و میتوان گفت از معدود ترازوهای موجود در بازار است که توانسته با این چنین قیمتی امکانات خوبی را در اختیار کاربر قرار دهد. اولین ویژگی ترازوی محک مدل 9900 به تخصص آن در شمارش قطعات و اقلام باز میگردد. این ترازو یک ترازوی قطعه شمار آن هم قطعه شمار تخصصی محسوب میشود که میتواند با دقت بسیار بالایی قطعات و اقلام هم وزن را شمارش کند. این ترازو پس از شمارش قطعات با یک آلارم فروشنده و کاربر را از اتمام شمارش آگاه خواهد کرد. همچنین ترازوی محک مدل 9900 امکان جمع چندین قطعه یا قلم کالا را نیز فراهم کرده است.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()