سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در تجهیزات آشپزخانه صنعتی
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

غذایی که ما به صورت آماده از مراکز تهیه غذا مانند رستوران ها و  فست  فودها سفارش می­دهیم همگی به کمک تجهیزات آشپزخانه صنعتی تهیه می­شوند. انواع و اقسام تجهیزات آشپزخانه صنعتی یافت می­شوند که همگی کاربرد  خاص خود را دارند و در این بین برخی کاربرد کمی داشته و برخی دیگر نیز به حدی ضروری هستند که نبود آنها امکان تهیه غذا را ناممکن می­کند.  از جمله تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید به ترازو ، میکسر، چرخ گوشت صنعتی، یخچال صنعتی، کباب پز، منقل کبابی، پوست کن، خلال کن، خرد کن، کالباس بر، همبرگر زن، اره صنعتی، استخوان بر و غذاساز و دستگاه های بسته بندی و خنک کننده مواد غذایی و ده ها وسیله بزرگ و کوچک دیگر اشاره نمود که به خوبی می­توان به تعداد بالای این تجهیزات در مقایسه با تجهیزاتی که در آشپزخانه خانگی به کار می­روند پی برد. با نگاهی به ویترین فروشگاه هایی که تجهیزات آشپزخانه صنعتی را به فروش می­رسانند به این نتیجه خواهید رسید که برندها و مدل های متعدد و گوناگونی از این تجهیزات وجود دارند که می­توانید انتخاب و خریداری کنید. به عنوان مثال شما یک کالباس بر که از تجهیزات اصلی یک آشپزخانه به خصوص فست فود ها هستند را در چندین برند خارجی و ایرانی و در مدل  های مختلف می­توانید خریداری کنید. اما این که کدام یک با کیفیت است و عملکرد خوبی نیز دارد مطمئنا برای شما و به طور کل تمامی خریداران اهمیت زیادی دارد. درست است که کالباسبر خارجی کیفیت بالایی دارد اما برندهای ایرانی مانند محک نیز حرفهای زیادی برای گفتن دارند. دستگاه کالباس بر محک تمامی انتظارات شما را برای اسلایس کردن کالباس و گوشت بر آورده خواهد ساخت.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

خرید و فروش انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

با توجه به اینکه تقاضا برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و همچنین خرید کالباس بر روز به روز افزایش می یابد، فروشگاه های زیادی نیز فعالیت خود را برای پاسخ دادن به این حجم از تقاضا آغاز نموده اند. برخی از این فروشگاه ها خرید و فروش انواع تجهیزات آشپزخانه را در قالب یک فروشگاه کوچک و برخی دیگر فروشگاهی بزرگ به همراه شعبه های متعدد را راه اندازی کرده اند. مهم نیست که فروشگاهی که اقدام به خرید و فروش انواع تجهیزات آشپزخانه می­کند بزرگ باشد یا کوچک بلکه مهم آن است که از اعتبار کافی در این زمینه برخوردار باشد. در این بین فروشگاه هایی که به صورت تخصصی امکان خرید تجهیزات آشپزخانه و خرید کالباس بر را فراهم آورده اند از اعتبار بالاتری برخوردار هستند. شما یک کالباس بر و کالباس بر محک را از این فروشگاه ها در حالی خریداری خواهید کرد که کاملا نیاز شما را برطرف می­کنند. همچنین از بابت قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و کالباسبر کاملا اطمینان خواهید داشت. فروشگاه اینترنتی تراز محک یک فروشگاه بسیار معتبر برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و خرید کالباس بر محسوب می­شود که برند معتبری همچون محک را آن هم با بهترین قیمت به فروش می­رساند. دستگاه کالباس بر و انواع تجهیزات آشپزخانه به صورت غیر حضوری و حضوری از این فروشکاه قابل خریداری هستند.

انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی

در بالا به انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی اشاره شد که برخی از آنها را از برندهای ایرانی و برخی دیگر را در برندهای خارجی می­توانید تهیه نمایید. هر یک از انواع تجهیزات آشپزخانه که کیفیت بالایی داشته باشند انگیزه زیادی را برای خریدار ایجاد می­کنند. اما این موضوع به تنهایی نباید ملاکی برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی باشد و عوامل دیگری نیز باید در نظر گرفته شوند. گارانتی و خدمات پس از فروش از عواملی هستند که باید در خرید تجهیزات آشپزخانه و خرید کالباس بر ملاک قرار داده شوند. یک دستگاه کالباس بر و انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی مطمئنا دیر یا زود نیاز به تعمیر پیدا خواهند کرد. در این صورت اگر کالباسبر و تجهیزات، گارانتی و پشتیبانی قوی داشته باشد به راحتی قابل تعمیر نیز خواهند بود. در حال حاضر در کشور ما کالباس بر محک و به طور کلی محصولات محک پشتیبانی بسیار خوبی را به خود اختصاص داده اند.

خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی

اگر به دنبال خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی درآسان ترین و سریع ترین روش ممکن هستید باید بگوییم روش های خرید غیر حضوری مانند روش تلفنی و اینترنتی بهترین گزینه پیش روی شما هستند. خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی به صورت غیر حضوری به خصوص برای افرادی که زمان کافی به دلایل مختلف مانند مشغله کاری ندارند بهترین گزینه محسوب می­گردد. وب سایتی که در حال حاضر اغلب فروشگاه ها در اختیار دارند به صورت کامل اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می­دهند و می­توانید مطابق با اطلاعات کسب شده بهترین مورد را انتخاب کنید. روش دیگر خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی به صورت غیر حضوری، برقراری تماس تلفنی و سفارش محصول است. در این روش خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی شما اطلاعاتی را به صورت تلفنی از کارشناسان دریافت و در نهایت سفارش خود را ثبت می­کنید.

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

هر اندازه که کیفیت برای خریدار اهمیت داشته باشد به همان اندازه و یا حتی بیشتر از آن قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز حائز اهمیت است. قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی با برند آن ارتباط بسیار زیادی دارد. قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی خارجی موجود در بازار بیشتر و یا بهتر است بگوییم در بسیاری از موارد بسیار بیشتر از تجهیزات ایرانی است. کیفیت بدنه و همچنین قطعات داخلی که طول عمر دستگاه را تضمین می­کنند در قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی تاثیر گذار هستند. هر مقدار که کیفیت بالاتر رود پس قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز صعودی خواهد شد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی ارزان

اگر شما هم مانند بسیاری از خریداران به دنبال تجهیزات آشپزخانه صنعتی ارزان هستید پس انتخابی جز فروشگاه اینترنتی تراز محک نخواهید داشت. فروشگاه اینترنتی تراز محک تجهیزات آشپزخانه صنعتی ارزان را در برند بسیار محبوب و معتبری همچون محک به فروش می­رساند و برای خرید نیز به روش های گوناگونی همچون اینترنتی، تلفنی و حتی حضوری می­توانید اقدام نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()