سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 50 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 50 کیلویی یکی از مناسب ترین و ایده آل ترین انواع ترازوی فروشگاهی برای اغلب فروشگاه ها محسوب میشود و بسیاری از فروشگاه های فعال در کشور این نوع ترازو را مورد استفاده قرار میدهند. ترازوی 50 کیلویی محک با توجه به نیاز بالای کشور به این نوع ترازو تولید میشود و تا کنون مدل های متعددی از آن راهی بازار شده اند. انواع ترازوی محک در مدل های معمولی تا پیشرفته وجود دارند که در برند محک به بازار راه یافته اند و در فروشگاه های بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرند. ترازوی 50 کیلویی به دو نوع علمکدار و بدون علمک تقسیم بندی میشود که هر دو نیز طرفداران خود را دارند که البته در این میان نوع علمکدار به مراتب طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده و محبوبیت بیشتری دارد. همچنین ترازوی 50 کیلویی دیجیتال از نظر پرینتر داخلی نیز به دو دسته پرینتر دار و بدون پرینتر نیز تقسیم بندی میشود که بدون شک برای اغلب فروشگاه ها بسیار مهم است که ترازوی محک خریداری شده پرینتر داشته باشد و توسط آن بتوانند فاکتور و رسید مورد نیاز مشتری را صادر کنند.

ترازو 50 کیلویی

جنس بدنه و سینی ترازوی 50 کیلویی محک

ترازوی 50 کیلویی که در برند محک تولید میشود نسبت به مدل از جنس بدنه و سینی متفاوتی برخوردار است و برخی از ترازوها دارای بدنه پلاستیکی بسیار محکم از جنس ABS و برخی دیگر از جنس بدنه فلزی بهره میبرند. همچنین سینی ترازو 50 کیلویی نیز در اغلب مدل ها استیل است که یک سینی ضد زنگ محسوب میشود و طول عمر بالایی دارد. بدنه پلاستیکی و یا فلزی به همراه سینی استیل هر دو باعث میشوند تا مقاومت ترازو در برابر آب، رطوبت، فشار و ضربه تا حد زیادی افزایش یابد و به همین دلیل است که ترازوی محک همواره به عنوان یک ترازو فروشگاهی مورد استقبال بسیار زیادی قرار میگیرد. ترازو 50 کیلویی دیجیتال همچنین با بدنه پلاستیکی و سینی استیل وزن به مراتب کمتری را برای ترازو ایجاد میکند که خود در جابجایی ترازو تاثیر بسیار زیادی دارد و کاربر به راحتی میتواند ترازو را از نقطه ای به نقطه ای دیگر جابجا کند.

دقت ترازو 50 کیلویی محک

دقت ترازو 50 کیلویی در برندهای مختلف ترازو با یکدیگر متفاوت است که در این بین ترازوی محک بالاترین دقت را به خود اختصاص داده است و میتوان گفت اگر به دنبال یک ترازوی فروشگاهی دقیق هستید پس از خرید ترازوی محک غافل نشوید. دقت ترازو 50 کیلویی محک در تمامی مدل ها تنها 2 گرم است که به خوبی میتوان به دقت بالای آن پی برد. کمتر ترازوی 50 کیلویی را میتوان در بازار یافت که این چنین دقت بالایی داشته باشد و اغلب ترازوها از دقت 5 یا 10 گرم برخوردار هستند.

چاپگر ترازوی 50 کیلویی محک

یکی از امکاناتی که برخی از خریداران ترازوی دیجیتال 50 کیلویی محک به دنبال آن هستند پرینتر یا همان چاپگر ترازو است. برخی از انواع ترازوی فروشگاهی محک پرینتر دار و برخی دیگر نیز بدون پرینتر هستند که دلیل بدون پرینتر بودن برخی نیز کاستن از قیمت تمام شده آن است. ترازوی دیجیتال 50 کیلویی زمانی به پرینتر مجهز شود به مراتب قیمت بالاتری را نیز پیدا خواهد کرد. اما شرکت تولید کننده برای اینکه قدرت خرید مشتری را بالا ببرد اقدام به تولید ترازوی دیجیتالی 50 کیلویی نیز نموده است که قیمت تمام شده آن بسیار کمتر است. ترازوی دیجیتال 50 کیلویی محک در مدل های پلاس همگی پرینتر دار هستند اما در دیگر مدل ها باید مشخصات فنی ترازوها را مطالعه کرده تا از بابت چاپگر دار بودن یا نبودن اطمینان حاصل نمایید. البته برخی از مدل ها نیز با توجه به بدون پرینتر بودن از قابلیت اتصال به پرینتر جانبی برخوردار هستند که میتوانید با این قابلیت به راحتی یک چاپگر جانبی را به آن متصل کنید.

نمایشگر ترازوی 50 کیلویی

نمایشگر ترازوی دیجیتال 50 کیلویی محک بهترین کیفیت را در به نمایش در آوردن اطلاعات و اعداد و ارقام حاصل از توزین به خود اختصاص داده است و میتوانید بهترین و شفاف ترین تصویر را از این ترازوها دریافت کنید. اما تنها کیفیت تصویر ترازوی دیجیتال 50 کیلویی محک نیست که توانسته نظر خریداران را به خود جلب کند بلکه تعداد ارقام به نمایش در آمده بر روی این نمایشگر نیز به گونه ای است که میتواند به خوبی نیاز فروشگاه داران را مرتفع سازد. نمایشگر 5 و 6 رقم و یا 6 و 7 رقم برای ترازوی 50 کیلویی انتخاب شده اند که متناسب با نیاز و کسب و کار خود میتوانید یک مدل مناسب را خریداری کنید. ترازوهای پلاس محک در کنار نمایشگر اصلی که رقم واحد و رقم کل و وزن را به نمایش در می آورد از یک نمایشگر دوم و جداگانه ای نیز بهره میبرد که اطلاعات بیشتری را در معرض در نمایش در می آورد.

پورت ها و امکانات ترازوی 50 کیلوگرم محک

پورت های ترازوی فروشگاهی به شما اجازه خواهد داد تا تجهیزات فروشگاهی مورد نیاز و ضروری در یک فروشگاه را به ترازو متصل نمایید. پورت های متنوعی بر روی ترازوی 50 کیلویی تعبیه شده اند که این پورت ها به شما اجازه میدهد تا تجهیزات فروشگاهی را به آن متصل کنید. صندوق فروشگاهی، کشوی پول، کارتخوان، بارکدخوان و تجهیزاتی از این دست را به راحتی با پورت های تعبیه شده بر روی ترازوی فروشگاهی میتوانید به آن متصل کنید. اما تمامی ترازوهای محک پورت های کاملی را در اختیار ندارند و باید این موضوع را قبل از خرید مورد بررسی قرار دهید که آیا ترازو فول پورت است یا خیر و یا پورت مد نظر شما را در اختیار دارد یا خیر. ترازوی 50 کیلویی محک از لحاظ امکانات نیز به گونه ای طراحی شده که میتواند به خوبی نیاز یک فروشگاه را بر طرف سازد اما اگر توقع زیادی از یک ترازو دارید و تمایل دارید تا امکانات زیادی در اختیار شما قرار گیرد باید به دنبال مدلی باشید که امکانات آن کامل باشد. مدل های ارزان قیمت ترازوی محک 50 کیلویی از امکانات کمی برخوردار هستند اما مدل های گران قیمت تمامی امکانات یک ترازوی دیجیتال را در خود جای داده اند.

خرید ترازوی 50 کیلویی

در صورتی که قصد خرید ترازوی 50 کیلویی را دارید باید به گارانتی آن توجه زیادی داشته باشید و صرفا توجه به امکانات کفایت نمیکند. گارانتی که با خرید ترازوی 50 کیلویی دریافت میکنید به شما کمک میکند تا روند تعمیر آن را به نمایندگی های معتبری که شرکت تولید کننده در نظر گرفته واگذار نمایید و از تعمیرگاه های غیر مجاز برای تعمیر که تخصص و تجربه لازم را در این زمینه ندارند و از سویی هزینه زیادی بابت تعمیر دریافت میکنند بی نیاز شوید. با خرید ترازوی 50 کیلویی محک شما دو سال گارانتی معتبری را از شرکت دریافت میکنید که جزو معتبرترین گاراننتی های موجود در بازار است. نه تنها 2 سال گارانتی را با خرید ترازوی 50 کیلویی محک دریافت میکنید بلکه 10 سال خدمات پس از فروش را نیز دریافت خواهید کرد که این موضوع بسیار حائز اهمیت است و با قدیمی شدن مدل ترازو دیگر مشکلی از بابت تعمیر و در دسترس نبودن قطعات نخواهید داشت.

خرید ترازوی 50 کیلویی

قیمت ترازو 50 کیلویی

در رابطه با قیمت ترازو 50 کیلویی باید بگوییم که تفاوت چندانی با ترازوهای 30 و یا 35 کیلویی ندارد و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. قیمت ترازو 50 کیلویی که توسط شرکت محک تولید میشود نیز به دلیل تولید داخل بودن بسیار مناسب است و هر فروشگاهی میتواند با بودجه ای که در اختیار دارد یک مدل ترازوی فروشگاهی مناسب را تهیه کند. توجه داشته باشید که اگر نوسان قیمت ترازو 50 کیلویی به گونه ای است که شما را در انتخاب یک فروشگاه سردرگم کرده است میتوانید به نمایندگی های معتبر مراجعه کرده و ترازو با قیمت مصوب را خریداری کنید.

قیمت ترازوی 50 کیلویی

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()