سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
قیمت
مدل
کالا برای:

باسکول رولیک محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول رولیک محک

باسکول رولیک محک از دسته باسکول های نسل جدید شرکت توزین توان سنجش است که از یک سینی ثابت مانند دیگر باسکول ها بر روی خود برخوردار نیست و یک سینی از نوع غلطک دار جایگزین سینی ثابت شده است. باسکول رولیک دار محک برای صنایع و واحد های تولیدی و یا انبارهایی که قبل از بسته بندی کالای خود، نیاز به توزین دارند بسیار مناسب است. با قرار گرفتن کالا بر روی غلط باسکول محک رولیک دار علاوه بر عملیات انتقال، وزن دقیق آن نیز محاسبه و به دست می آید. باسکوب محک رولیک دار همچنین از صفحه نمایشگری جدای از بدنه بهره برده است و میتوان آن را حتی در دسته باسکول های متحرک محک نیز قرار داد. این نمایشگر باسکول غلطکی محک به وسیله یک کابل چندمتری به باسکول متصل میشود و انتقال کلیه اطلاعات از رولیک به باسکول از طریق همین کابل انجام میشود. میزان خطای باسکول دیجیتال رولیک بسیار کم است و از این لحاظ تفاوتی با دیگر باسکول های محک در نوع ثابت و متحرک و یا دیواری ندارد. همچنین از بابت امکانات نیز باسکول رولیک دیجیتال تفاوتی با دیگر باسکول های محک ندارد و هر امکاناتی که در دیگر محصولات این برند وجود دارند را در باسکول رولیک محک نیز میتوانید بیابید. همچنین امکان اتصال چاپگر جانبی محک نیز به باسکول دیجیتال غلطکی برای صدور فاکتور نیز وجود دارد. فروشگاه تراز محک کلیه مدل های باسکول رولیک دیجیتال محک را برای فروش به سراسر کشور موجود دارد و به روش های متنوع از قبیل حضوری و غیر حضوری میتوانید ثبت سفارش نمایید. خرید باسکول به روش غیر حضوری برای افرادی که دسترسی به فروشگاه ندارند از گزینه های پیشنهادی است و بهتر است با این روش در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند.

باسکول رولیک محک

خرید و فروش انواع باسکول رولیک محک با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

مهمترین عاملی که سبب شده تا خرید و فروش انواع باسکول رولیک محک رشد چشمگیری داشته باشید ساختار فوق العاده کار آمد آن است. باسکول رولیک دار محک تنها یک باسکول برای توزین کالا نیست و همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد میتواند عملیات حمل کالا را در حین توزین و در آن واحد انجام دهد که این خود یک ویژگی برای آن محسوب میشود و آن را با دیگر باسکول ها متمایز میکند. خطوط بسته بندی در بسیاری از کارخانجات و واحد های تولیدی به باسکول محک رولیک نیاز دارند و امروزه اکثر تولید کنندگان نیز از عمده مشتریان آن محسوب میشوند. اما جدای از این موضوع از دیگر دلایل رونق خرید و فروش انواع باسکول رولیک محک را باید خدمات پس از فروش و قیمت مناسب باسکول دانست. برندهای دیگری نیز در کنار باسکول محک رولیک دار در حال حاضر و در بازار کشور ما عرضه میشوند اما کدام یک از آنها از خدمات گسترده و پشتیبانی قوی مانند این برند برخوردار هستند؟ به جرات باید بگوییم کمتر برندی را میتوان یافت که مانند باسکول غلطکی محک از این چنین پشتیبانی خوبی برخوردار باشد. این باسکول دیجیتال رولیک همچنین به مراتب قیمتی بهتر از سایر رقبا دارد. به خصوص اگر قیمت باسکول دیجیتال رولیک محک را با برندهای خارجی مقایسه کنید به این موضوع پی خواهید برد. قیمت باسکول به دلیل داخلی بودن مناسب است و نباید تصور کنید چون کیفیت مناسبی ندارد پس قیمت آن نیز کاهش یافته است.

انواع باسکول

باسکول دیجیتال غلطکی محک در حال حاضر در دو مدل تولید میشود که به آنها اشاره خواهیم کرد. از انواع باسکول رولیک محک باید به نوع 300 کیلویی و همچنین 500 کیلویی اشاره نمود. باسکول رولیک محک 300 کیلویی تنها از لحاظ ظرفیت با باسکول رولیک محک 500 کیلویی متفاوت است و تفاوت دیگری به غیر از ظرفیت توزین با یکدیگر ندارند. هر امکاناتی که در باسکول رولیک محک 300 کیلویی تعبیه شده در باسکول رولیک محک 500 کیلویی نیز وجود دارد. اما برای خرید انواع باسکول رولیک محک اگر بین نوع 300 کیلویی و 500 کیلویی مردد هستید باید به نیاز خود توجه داشته باشید. اگر اقلام سنگین را توزین میکنید باید نوع 500 کیلویی و در غیر اینصورت مدل 200 کیلویی میتواند برای شما کاملا مناسب و کاربردی باشد.

خرید و فروش باسکول رولیک محک

هر چه در خرید و فروش باسکول رولیک محک اطلاعات بیشتری در اختیار خریدار قرار گیرد در نتیجه میتواند تصمیم بهتری نسبت به باسکول مورد نیاز خود بگیرد. برخی از فروشندگان برای اینکه بتوانند در خرید و فروش باسکول رولیک محک به نحوی عمل کنند که مشتری آگاهی بیشتری نسبت به باسکول داشته باشد، روش های متعدد فروش را در نظر گرفته اند. فروش اینترنتی و همچنین فروش با ارائه مشاوره از جمله اقداماتی است که برخی فروشندگان مانند فروشگاه تراز محک در نظر گرفته اند و مشتری با اطلاعاتی که کسب میکند یکی از بهترین گزینه ها را خریداری خواهد کرد. خرید باسکول محک و خرید باسکول رولیک محک از فروشگاه تراز محک ( دفتر مرکزی ترازوی محک ) به روش های متعدد در حال انجام است و مطمئنا بهترین محصول را انتخاب خواهید نمود. در صورتی که فروشگاه معتبری را نیاز دارید پس بیهوده به دنبال فروشگاه دیگری نباشید و خرید باسکول را از این فروشگاه انجام دهید.

خرید باسکول

همواره افرادی در خرید باسکول رولیک محک وجود دارند که میتوانند بهترین راهنما برای شما در انتخاب باسکول باشند. اگر فردی را سراغ دارید که میتواند اطلاعاتی را برای خرید باسکول رولیک محک در اختیار شما قرار دهد پس نیازی به دریافت مشاوره از فروشنده نیز وجود ندارد و تنها با اعتماد به وی میتوانید خرید خود را نهایی کنید. اما اگر در خرید باسکول رولیک محک فردی را برای دریافت اطلاعات سراغ ندارید پس بهتر است وقت را تلف نکرده و فروشگاه تراز محک را انتخاب و بهترین راهنمایی و مشاوره را از کارشناسان فروشگاه دریافت نمایید.

قیمت باسکول

تنها یک عامل وجود دارد که بر روی قیمت باسکول رولیک محک تاثیرگذار است و آن هم ظرفیت توزین آنها میباشد. طبیعی است که قیمت باسکول رولیک محک 500 کیلویی از باسکول رولیک محک 300 کیلویی بالاتر است و عامل دیگری در ایجاد تفاوت قیمتی میان این دو وجود ندارد. همچنین توجه داشته باشید که قیمت باسکول رولیک محک ممکن است در برخی شرایط متغیر باشد که باید تغییرات قیمت ارز را عاملی مهم و دخیل در قیمت ها دانست. در صورتی که قیمت ارز نوساناتی داشته باشد در نتیجه قیمت باسکول رولیک محک نیز افزایش خواهد یافت. قیمت باسکول همچنین بر اثر کاهش تولید و یا کمبود برخی مدل ها نیز متغیر خواهد بود.

باسکول رولیک محک ارزان

تنها فروشندگانی که از آنها میتوانید باسکول رولیک محک ارزان را تهیه نمایید، نمایندگی ها و دفاتر مرکزی محک هستند. البته در این بین نباید فروشگاه های معتبر و مجاز را از قلم انداخت که با قیمت های مشابه دفاتر مرکزی و نمایندگی ها محصولات شرکت توزین توان سنجش را به فروش میرسانند. از آنجایی که محصولات محک در این مراکز با قیمت های تعیین شده از سوی کارخانه به فروش میرسانند پس با انتخاب آنها در واقع باسکول رولیک محک ارزان را خریداری کرده اید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()