سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 9800 محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 9800 محک یک ترازوی فروشگاهی کوچک و جمع و جور است که طرفداران زیادی دارد و حد اکثر قدرت توزین آن نیز به 30 کیلوگرم میرسد. در صورتی که کالایی با وزن 30 کیلوگرم بر روی سینی این مدل ترازوی محک قرار داده شود دقت توزین آن به 2 گرم خواهد رسید و در صورتی که جسمی با وزن 15 کیلوگرم بر روی سینی قرار داده شود این دقت تنها 1 گرم خواهد بود. ترازوی 9800 محک برای کسب و کارهایی مناسب است که استفاده کمی از ترازو دارند و به امکانات کمی نیز نیاز دارند. حتی از ترازو محک 9800 میتوان در کسب و کارهای کارگاهی کوچک نیز برای توزین قبل از بسته بندی استفاده نمود. برخی نیز ترازو محک مدل 9800 را برای مصارف خانگی به کار میبرند.

ترازو 9800 محک

ساختار ، جنس بدنه و سینی ترازوی محک مدل 9800

ترازو 9800 محک یک ترازوی بدون علمک است و حذف علمک از روی آن باعث شده تا فضای کمی را نیز اشغال کند. با توجه به جثه کوچک ترازوی 9800 محک شرکت محک صلاح دیده است تا علمک را نیز از روی حذف کند زیرا بدنه ترازو باید به گونه ای باشد که بتواند علمک را بر روی خود تحمل کند. نمایشگر ترازو محک 9800 بر روی بدنه تعبیه شده است و یک نمایشگر نیز در سمت مشتری بر روی ترازو تعبیه شده که این نمایشگر از کیفیت بالایی برخوردار است و اعداد و ارقام حاصل از توزین را با کیفیت بالایی به نمایش در می آورد. جنس بدنه ترازو محک مدل 9800 از پلاستیک است که جزو پلاستیک های بسیار مقاوم محسوب میشود. همچنین سینی ترازوی محک مدل 9800 نیز از پلاستیک است. وزن بسیار کمی با توجه به بدنه و سینی پلاستیکی برای ترازوی محک مدل 9800 ایجاد شده است که امکان حمل آن از مکانی به مکانی دیگر را بسیار آسان کرده است.

اتصالات و امکانات ترازوی محک 9800

اتصالات و امکانات بسیار کمی برای ترازوی بدون علمک محک مدل 9800 لحاظ شده است که این موضوع آن را به یک ترازوی بسیار ساده تبدیل کرده است. ترازوی بدون علمک محک مدل 9800 بعنوان یک ترازوی اقتصادی و ارزان وارد بازار شده است که دیگر نباید انتظار امکانات و اتصالات چندانی را از آن داشته باشید. البته امکانات و اتصالات مناسبی با توجه به قیمت ترازوی محک بدون علمک مدل 9800 برای آن در نظر گرفته شده و میتواند به خوبی نیاز یک فروشگاه کوچک و یا نیاز کسب و کارهای کوچک را مرتفع سازد. ترازوی محک بدون علمک مدل 9800 را میتوانید از فروشگاه تراز محک یکی از نمایندگی های رسمی محصولات محک با قیمت مصوب کارخانه تهیه نمایید.

خرید ترازوی محک 9800

قیمت ترازوی محک مدل 9800

قیمت ترازوی محک مدل 9800 در میان دیگر محصولات محک بسیار پایین است و میتوان گفت از ارزان ترین محصولات این برند است. قیمت ترازوی محک مدل 9800 نه حتی از محصولات شرکت محک بلکه از دیگر ترازوهای وارداتی نیز کمتر است و توانسته یک قیمت رقابتی را با دیگر ترازوهای موجود ایجاد کند. قیمت ترازوی محک مدل 9800 را بهتر است ابتدا استعلام کرده و یا خرید خود را از نمایندگی ها انجام دهید زیرا برخی از فروشگاه ها قیمت های متفاوتی را برای آن در نظر میگیرند.

قیمت ترازوی محک 9800

 

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()