سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 17000 محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 17000 محک از جمله ترازوهای پرچمدار شرکت محک محسوب میشود که تمامی امکانات روز یک ترازوی فروشگاهی رده بالا و پیشرفته را در اختیار دارد و جزو ترازوهای بسیار پر فروش نیز قرار میگیرد. این ترازوی محک در حال حاضر تنها در دو مدل تولید میشود و ترازوی 17000 پلاس محک نام دارد. یک مدل ترازوی 17000 محک از ظرفیت 70 کیلوگرم و مدل دیگر از ظرفیت 50 کیلوگرم برخوردار است. دقت هر دو ترازوی محک 17000 نیز به 5 گرم میرسد که میتوان دقت آن را مثال زدنی ارزیابی کرد زیرا اغلب ترازوهای فروشگاهی موجود در بازار با این چنین قدرت توزین از دقت 10 گرم یا بیشتر برخوردار هستند.

ترازو 17000 محک

بدنه و سینی ترازوی 17000 پلاس محک

همانطور که گفته شد ترازوی 17000 پلاس محک تنها عضو خانواده 17000 در برند محک است و هنوز مدل های دیگری در این سری به بازار معرفی نشده اند. این ترازوی محک 17000 بهترین نوع بدنه و سینی را به خود اختصاص داده است و از محکم ترین ترازوهای فروشگاهی محسوب میشود. بدنه ای که در ساخت ترازوی 17000 پلاس محک استفاده شده است از جنس فلز است که استحکام فوق العاده بالایی را برای آن ایجاد کرده است. فلزی بودن ترازو 17000 پلاس محک وزن ترازو را نیز افزایش داده است که این موضوع یک ویژگی را برای آن به همراه داشته است. افزایش وزن ترازو 17000 پلاس محک سبب شده تا با قرار دادن اجسام سنگین بر روی آن به هیچ وجه تکان نخورد و در جای خود ثابت باقی بماند. سینی ترازو 17000 پلاس محک نیز از استیل است که کاملا ضد زنگ است و قابلیت تمیزشوندگی بسیار خوبی نیز دارد. میتوان در صورت کثیف و جرمدار شدن سینی به راحتی ترازو 17000 محک را از هر گونه آلودگی تمیز نمود. استفاده از فلز در ساخت بدنه و همچنین استیل در بدنه سبب شده زیبایی خاصی برای ترازو محک 17000 ایجاد شود. رنگ بدنه ترازو محک 17000 پلاس در حال حاضر رنگ مشکی است و ممکن است در آینده در رنگ های دیگری نیز به بازار عرضه شود.

ساختار بدنه ترازوی محک 17000 پلاس

بدنه ترازو محک 17000 از طراحی خاص و متفاوتی نسبت به دیگر ترازوهای فروشگاهی محک برخوردار است و صفحه کلید یا همان کیبورد به همراه نمایشگر همگی بر روی علمک قرار گرفته اند. قرار گرفتن صفحه کلید و نمایشگر و همچنین مقر کارتخوان بر روی علمک علاوه بر اینکه این قسمت ها را از گزند آب و ضربه در امان نگاه میدارد سبب میشود تا دسترسی و دید بهتری را نیز برای کاربر ایجاد کنند. کاربر و یا همان فروشنده به راحتی میتواند از کلید ها و نمایشگر و همچنین کارتخوان ترازوی محک 17000 پلاس استفاده کند و روند توزین برای او بسیار تسهیل و آسان خواهد شد. به دلیل قرار گرفتن کیبورد و نمایشگر ترازوی محک 17000 پلاس بر روی علمک و بدنه فلزی با سینی استیل میتوان گفت بهترین ترازو برای فروشگاه های عرضه مواد پروتئینی مانند قصابی ها و میوه فروشی های بزرگ است. همچنین امکانات بسیار زیاد ترازوی فروشگاهی محک مدل 17000 پلاس میتواند نیاز این فروشگاه ها را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود برطرف کند.

نمایشگر ترازوی محک مدل 17000 پلاس

نمایشگری که بر روی ترازوی فروشگاهی محک مدل 17000 پلاس تعبیه شده است یک نمایشگر با امکان نمایش 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل است و همچنین از تکنولوژی LED  نیز در ساخت آن استفاده شده است. علاوه بر نمایشگر اصلی ترازوی محک 17000 پلاس یک نمایشگر دیگر نیز به منظور نمایش اطلاعات بیشتر بر روی ترازو تعبیه شده است که میتواند اطلاعات بسیار خوب و کاملی را در اختیار کاربر قرار دهد. نمایشگری که بر روی ترازوی محک مدل تعبیه شده دو طرفه است بدین معنی که یک نمایشگر سمت کاربر و فروشنده و نمایشگر دیگری سمت خریدار قرار دارد. بزرگ و با کیفیت بودن نمایشگر ترازو 17000 محک دید بسیار خوبی را برای کاربر و خریدار ایجاد کرده است.

امکانات و اتصالات ترازوی محک مدل 17000

امکانات زیادی برای ترازوی محک مدل 17000 در نظر گرفته شده و میتوان این ترازو را از دسته ترازوهایی نامید که بیشترین و کاملترین امکانات را در اختیار دارد. اگر بخواهیم به صورت خلاصه به برخی از امکانات مهم ترازو محک مدل 17000 اشاره کنیم میتوانیم به چاپگر داخلی برای صدور فاکتور و رسید مشتری، باطری داخلی برای تامین انرژی ترازو در مواقع بی برقی، 120 حافظه مستقیم و 10 هزار حافظه غیر مستقیم برای ثبت نام و قیمت کالا، شمارش اقلام هم وزن، پارسنگ، چاپ لیبل به کمک لیبل پرینتر و سازگاری با برنامه های حسابداری را نام برد. البته همانطور که گفته شد موارد یاد شده تنها برخی از امکانات ترازوی فروشگاهی محک مدل 17000 پلاس است و امکانات بسیار زیاد دیگری به آن اختصاص داده شده است.

اتصالات ترازو محک مدل 17000

از لحاظ اتصالات نیز ترازو محک مدل 17000 کاملترین اتصالات و یا همان پورت ها را در اختیار دارد و میتوانید تمامی تجهیزات فروشگاهی موجود در فروشگاه را به راحتی از طریق این پورت ها به ترازو متصل کنید. کامپیوتر، ماژول وای فای، چاپگر جانبی، بارکد خوان، کارتخوان، کشوی پول و صندوق فروشگاهی از دسته تجهیزاتی هستند که میتوان به ترازو محک مدل 17000 متصل نمود.

خرید ترازوی محک 17000

در صورتی که قصد خرید ترازوی محک 17000 را دارید بهتر است تا فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر را انتخاب نمایید تا بتوانید ترازو با گارانتی معتبر و اصلی شرکت محک را تهیه نمایید. امروزه فروشگاه ها و مراکز زیادی وجود دارند که به صورت حضوری و یا اینترنتی زمینه را برای خرید ترازوی محک 17000 فراهم آورده اند اما باید توجه داشته باشید که تمامی این فروشگاه ها قابل اعتماد نیستند و ممکن است ترازو بدون گارانتی و یا گارانتی نا معتبر را به شما تحویل دهند. برای خرید ترازوی محک مدل 17000 بهتر است تا مراکز مورد تایید شرکت محک را انتخاب نمایید. مراکز و نمایندگی هایی که برای خرید ترازوی محک مدل 17000 توسط شرکت محک در نظر گرفته شده اند از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند و این مزیت را برای شما ایجاد میکنند تا بتوانید ترازو با گارانتی معتبر را خریداری کنید و نگرانی و دغدغه ای از بابت گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش نداشته باشید.

خرید ترازوی محک 17000

قیمت ترازو محک 17000 پلاس

کامل بودن ترازو 17000 محک در قیمت آن نیز تاثیرگذار بوده است و باعث شده تا قیمت بالاتری نسبت به دیگر محصولات محک داشته باشد. اما زمانی که قیمت ترازو محک 17000 پلاس را با دیگر ترازوهای هم رده وارداتی و حتی تولید داخل مقایسه کنید پی خواهید برد که از قیمت بسیار خوبی برخوردار است و میتوان گفت قیمت رقابتی را ایجاد کرده است. توجه داشته باشید که قیمت ترازو محک 17000 پلاس ممکن است در فروشگاه ها نوسان داشته باشد که از این رو با انتخاب نمایندگی ها و یا دفتر مرکزی محک مانند تراز محک میتوانید با قیمت مصوب کارخانه به راحتی این محصول را خریداری کنید.

قیمت ترازو محک 17000 پلاس

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()