سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی قصابی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

گوشت و مواد پروتئینی که در قصابی ها به فروش میرسند باید توسط یک ترازوی قصابی توزین و سپس به دست مشتری برسند که البته در این میان نیاز است تا یک ترازو علاوه بر توزین دقیق از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد تا بتواند به خوبی در محیط قصابی دوام بیاورد. امروزه تمامی ترازوها و ترازو محک که در قصابی ها مورد استفاده قرار میگیرند به صورت دیجیتالی هستند و همین موضوع باعث شده تا دقت توزین مواد پروتئینی و گوشت که از قیمت بالایی نیز برخوردار هستند بسیار بالا باشد. دقت ترازوی دیجیتال قصابی بستگی به ظرفیت توزین آن دارد اما در هر صورت دقت آنها از ترازوهای نسل قبل عقربه ای بسیار بالاتر است. استحکام بدنه و سینی ترازو گوشت فروشی نیز در صورتی که ترازوی مناسب این کار را انتخاب کرده باشید نسبت به ترازوهای دیگر صنوف بالاتر است و میتواند عمر بالاتری داشته باشد. به طور کلی یک ترازو قصابی مناسب باید از یک سری ویژگی ها و امکاناتی برخوردار باشد که میتوانید در ادامه با این ویژگی ها و امکانات آشنا شوید.

ویژگی ها و امکانات ترازوی قصابی

  • استحکام بدنه در ترازوی دیجیتال قصابی از فاکتورهای مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید و نباید ترازویی که بدنه ضعیفی دارد را انتخاب کنید. ترازوی گوشت فروشی بهتر است تا بدنه فلزی داشته باشد اما بدنه ای متشکل از پلاستیک فشرده نیز میتواند برای این صنف مناسب باشد.
  • سینی ترازو قصابی حتما باید از جنس استیل باشد زیرا گوشت آبدار است و آبی که از آن به بدنه ترازو برخورد میکند به مرور باعث زنگ زدن و پوسیدن سینی میشود که اگر ترازو با سنی استیل را انتخاب کرده باشید دیگر چنین مشکلی نخواهید داشت. همچنین سینی استیل ترازوی قصابی این امکان را ایجاد میکند تا آن را به راحتی با آب و مواد تمیز کننده تمیز کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم تا ترازو با سینی بزرگ و لبه دار را انتخاب کنید تا بتواند مواد پروتئینی و گوشت حجیم را به راحتی درون آن جای داده و توزین کنید.
  • در انتخاب ترازوی دیجیتال قصابی تا جای ممکن سعی کنید تا ترازو با صفحه کلید و یا همان کیبورد بالا را انتخاب کنید. ترازوهایی که کیبورد آنها بالا است از گزند آب و ضربه در امان هستند و طول عمر بالاتری دارند.
  • نمایشگر ترازو قصابی به دلیل افزایش و گرانی قیمت گوشت باید 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل را نشان دهد و ترازویی که ارقامی کمتر را نشان دهد مطمئنا برای این صنف مناسب نخواهند بود.
  • ظرفیت توزین ترازوی دیجیتال قصابی باید حداقل 50 و حداکثر 70 کیلو باشد و دقت آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است که اگر ترازویی با ظرفیت 50 یا 70 کیلو با دقت 5 یا 10 گرم را یافتید میتواند بهترین گزینه برای خرید باشد.
  • پرینتر دارن بودن ترازو اهمیت زیادی دارد زیرا تنها ترازویی میتواند فاکتور و رسید مشتری را چاپ کند که پرینتر دار باشد. یک ترازو قصابی پرینتر دار علاوه بر صدور فاکتور مشتری برای دریافت گزارشات روزانه، هفتگی و ماهانه نیز کاربرد زیادی دارد.
  • یک سری تجهیزات فروشگاهی مانند بارکد خوان و به خصوص کارتخوان را باید بتوانید به ترازو گوشت فروشی متصل کنید و به همین منظور ترازویی مناسب خواهد بود که پورت های مخصوصی را برای اتصال به تجهیزات فروشگاهی همچون کارتخوان، بارکدخوان، کشو پول و کامپیوتر را در اختیار داشته باشد.

خرید ترازوی قصابی

برای خرید ترازوی قصابی به دنبال برندهای نا آشنا که کیفیت پایینی دارند نباشید زیرا ترازوهایی که کیفیت پایینی دارند نمیتوانند برای گوشت فروشی مناسب باشند و بعد از مدت کمی خراب خواهند شد. بهتر است برای خرید ترازوی قصابی حتما یک ترازوی با کیفیت و با اصالت را انتخاب کنید.

قیمت ترازوی قصابی

ظرفیت توزین بر روی قیمت ترازوی قصابی تاثیر گذار است و همانطور که در بالا گفته شد یک ترازو قصابی باید ظرفیت 50 تا 70 کیلو داشته باشد که این ترازوها با ظرفیت بالایی که دارند به نسبت ترازوهای با ظرفیت کمتر گران تر هستند. همچنین پرینتر دار بودن و فول پورت بودن نیز و حتی ابعاد بزرگتر قیمت ترازوی قصابی را تحت تاثیر قرار میدهند و شاهد قیمت بالاتر این دست ترازوها به نسبت دیگر ترازوها هستیم.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()