سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی پلاس محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی پلاس محک

ترازوی پلاس محک از ترازوهای همه چیز تمام شرکت توزین توان سنجش است که در مدل ها و ظرفیت های گوناگونی با توجه به نیاز کشور تولید و راهی فروشگاه های مختلف برای مصرف شده اند. یکی از سوالاتی که مطمئنا با شنیدن نام ترازو پلاس محک به ذهن شما خطور خواهد کرد این سوال است که این مدل ترازو فروشگاهی محک چه تفاوتی با دیگر ترازوهای برند محک دارد؟ ترازوی PLUS محک از لحاظ ظرفیت و یا دقت توزین و یا همچنین موارد دیگر مانند علمک دار بودن یا نبودن و یا پرینتر دار بودن یا نبودن تفاوت آنچنانی با اغلب ترازوهای محک ندارد و در واقع برخی امکانات اضافی این ترازوها است که باعث شده تا پلاس نامگذاری شده و محبوبیت زیادی را با توجه به امکانات اضافی در میان فروشگاه داران و صنوف گوناگون به خود اختصاص دهد. ترازو PLUS محک در واقع برخی امکاناتی که یک ترازو فروشگاهی محک معمولی در خود ندارد را در خود جای داده و باید بگوییم هیچ بهانه ای را برای سخت گیرترین افراد در خرید ترازو باقی نمیگذارد. از امکاناتی که این مدل ترازوها به آن تجهیز شده اند و در دیگر مدل ترازوهای فروشگاهی محک وجود ندارد را باید درج 6 رقم قیمت و 7 رقم قیمت کل بر روی نمایشگر، امکان اتصال به لیبل پرینتر برای چاپ برچسب در 7 حالت، پورت USB برای انتقال اطلاعات و آپدیت نرم افزاری، نمایشگر اضافی برای ثبت اقلام و نام کالا نام برد. هر یک از انواع ترازوی پلاس محک که باید ترازوی محک 15000 پلاس، ترازوی محک 17000 پلاس و ترازوی محک 14000 پلاس را نام برد در فروشگاه تراز محک آن هم با بهترین قیمت به فروش میرسند. به طور کلی خرید ترازوی فروشگاهی از تراز محک بسیار مقرون به صرفه است و تجربه خریداران از این فروشگاه به خوبی آن را ثابت میکند.

خرید و فروش انواع ترازوی پلاس محک با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

از آنجایی که ترازو پلاس محک جزو محبوب ترین محصولات و تولیدات شرکت محک است از این رو خرید و فروش انواع ترازوی پلاس محک نیز به طور چشمگیری افزایش یافته و امروزه بسیاری از فروشگاه های بزرگ و کوچک هر مدل از ترازو را که موجود نداشته باشند، مطمئنا این مدل ترازو فروشگاهی محک را با توجه به استقبال بالای خریدار موجود خواهند داشت. اما در این بین معتبرترین فروشندگان همواره برای خرید ترازوی پلاس محک پیشنهاد میشوند. دلایلی نیز برای خرید ترازوی PLUS محک از فروشندگان معتبر وجود دارد که به آنها خواهیم پرداخت. قیمت مناسب از عمده دلایلی است که باعث شده تا خرید و فروش انواع ترازوی پلاس محک در فروشگاه های معتبر پیشنهاد شود. شما اگر تعرفه ترازو PLUS محک را از چندین فروشگاه جویا شوید به خوبی به نوسان قیمتی پی خواهید برد. اما زمانی که هر مدل ترازوی پلاس محک مانند ترازو محک 15000 پلاس، ترازو محک 14000 پلاس و ترازوی محک 17000 پلاس را از فروشگاه های معتبر مانند نمایندگی ها، دفاتر مرکزی و فروشگاه های مجاز قیمت کنید متوجه خواهید شد که با قیمت یکسان به فروش میرسند. دلیل آن نیز تبعیت این دسته از فروشندگان ترازو محک از قیمت های مصوب کارخانه است. اما دومین عامل که باعث پیشنهاد خرید ترازوی پلاس محک از فروشندگان معتبر میشود، گارانتی معتبری است که این فروشندگان ارائه میدهند. 

انواع ترازوی پلاس محک

ترازو محک 15000PLUS ، ترازوی محک 14000 پلاس و ترازوی محک 17000 پلاس از سه مدل ترازو فروشگاهی محک هستند که توسط شرکت توزین توان سنجش در حال حاضر تولید میشوند. ترازوی محک 15000 پلاس از انواع ترازوی پلاس محک است که بیشترین میزان محبوبیت را در میان دیگر ترازوهای پلاس دارد. ترازو محک 15000PLUS در دو ظرفیت عرضه میشود که یکی 35 کیلوگرم و دیگری 50 کیلوگرم قدرت توزین دارد. اما جدای از ظرفیت توزین دو مدل ترازو محک 15000 پلاس ، تمامی مشخصات فنی آنها با یکدیگر یکسان است. ترازوی محک 17000 پلاس نیز همانند مدل 15000 در دو ظرفیت عرضه میشود که یکی توانایی توزین تا ظرفیت 50 کیلوگرم را دارد و دیگری با اختلاف 20 کیلوگرم قادر است تا 70 کیلوگرم کالا را توزین و اندازه گیری کند. هر دو مدل ترازوی 17000 پلاس محک نیز مانند ترازوی 15000 پلاس محک تنها از لحاظ ظرفیت با یکدیگر متفاوت هستند و کلیه مشخصات آنها با یکدیگر یکسان است. اما نوبتی هم که باشد نوبت به ترازوی 14000 پلاس محک میرسد. این مدل ترازوی پلاس محک بر خلاف دو مدل ترازو محک پلاس تنها در ظرفیت 70 کیلوگرم تولید میشود و جزو پرطرفدارترین ترازوها به خصوص در میادین میوه و تره بار و صنوفی از این دست محسوب میشود. قیمت ترازوی فروشگاهی نیز عاملی شده تا صنوف مختلف علاقه زیادی به آن از خود نشان دهند و فروش روز افزونی را نیز تجربه کند.

ترازوی پلاس محک

خرید و فروش ترازوی پلاس محک

نبود تخصص در خرید و فروش ترازوی پلاس محک باعث شده تا برخی از فروشگاه ها نتوانند آن چه مورد نیاز مشتری را به خوبی معرفی و به فروش برسانند. یک فروشگاه باید از تخصص و تجربه بالایی در خرید و فروش ترازوی پلاس محک و دیگر مدل های ترازو محک برخوردار باشد تا با ارائه مشاوره به مشتری و معرفی بهترین مدل به او امکان انتخاب بهترین ترازو را برای مشتری آسان کند. فروشگاه تراز محک کار را برای خرید ترازوی پلاس محک برای شما آسان کرده است و میتوانید از مشاوره کارشناسان خبره فروشگاه بهره مند شده و سپس بهترین ترازو در مدل PLUS را سفارش دهید.

خرید ترازوی پلاس محک

اگر برای خرید ترازوی پلاس محک به دنبال فروشگاهی هستید که بیشترین اطلاعات را البته بدون مشاوره در اختیار شما قرار دهد پس بهتر است گزینه خرید حضوری را فراموش کرده و به سراغ روش های غیر حضوری و اینترنتی بروید. در خرید ترازوی پلاس محک به صورت اینترنتی شما کلیه اطلاعات یک ترازوی پلاس را از کوچکترین تا مهم ترین اطلاعات مشاهده خواهید کرد. این موضوع سبب میشود تا آگاهانه تر برای خرید تصمیم بگیرید. همچنین به غیر از آنکه در خرید ترازوی پلاس محک اطلاعات جز به جز را به دست خواهید آورد، امکان مقایسه با دیگر ترازوها نیز برای شما فراهم خواهد آمد. شما قادر خواهید بود یک مدل ترازو پلاس محک را با دیگری از لحاظ مشخصات و حتی ظاهری مقایسه و آنچه که مرتفع کننده نیاز خود است را تهیه نمایید. امکان مقایسه انواع ترازو فروشگاهی محک برای شما در وب سایت فروشگاه تراز محک فراهم آمده است. خرید ترازوی فروشگاهی با امکان مقایسه را شاید کمتر فروشگاهی برای شما در نظر گرفته باشد اما فروشگاه تراز محک به دلیل توجه به حقوق خریدار این ویژگی را نیز در نظر گرفته است.

خرید ترازوی پلاس محک

قیمت ترازوی پلاس محک

سه مدل ترازو محک پلاس نام برده شده در بالا از لحاظ قیمت با یکدیگر یکسان نیستند و تفاوت هایی میان آنها از این بابت وجود دارد. هر چه مدل ترازو بالاتر میرود در نتیجه قیمت ترازوی پلاس محک نیز افزایش خواهد یافت. به طور مثال ترازوی 17000 پلاس محک از قیمت بالاتری به نسبت ترازو محک 14000 پلاس و حتی ترازوی 15000 پلاس محک برخوردار است. اما دومین عامل بر روی قیمت ترازوی پلاس محک ظرفیت ترازو است. ظرفیت های گوناگون قیمت را نیز تحت تاثیر قرار میدهند و به طبع ترازوهای با قدرت توزین بالاتر گران قیمت تر از ترازوهای با ظرفیت توزین پایین تر خواهند بود. قیمت ترازوی فروشگاهی در این مدل ها هر اندازه که بالا به نظر برسد اما مطمئنا ارزش خرید بالایی دارند و نباید  از خرید آنها صرف نظر کنید.

قیمت ترازوی پلاس محک

ترازوی پلاس محک ارزان

به دلیل اینکه ترازوی پلاس محک با قیمت مصوب از سوی کارخانه تولید کننده عرضه میشود در نتیجه جستجو برای خرید ترازوی پلاس محک شاید کار چندان درستی محسوب نشود. به طور کلی ترازو محک و ترازوهای پلاس محک قیمت مناسبی دارند و نیازی نیست تا به دنبال ارزان ترین ترازو باشید. اما برای خرید ترازوی پلاس محک ارزان اگر فروشگاهی را بیابید که با قیمت مصوب اقدام به فروش ترازو میکند در نتیجه هزینه های خود را تا حد زیادی خواهید کاست.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()