سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

سینی ترازو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از قطعات ترازو که همواره در معرض برخورد اجسام قرار دارد و بیشترین میزان تعویض را در میان دیگر قطعات دارد سینی ترازو است. در ساخت سینی ترازو میتواند از پلاستیک و یا فلز استفاده شود که در این بین برخی از ترازوها با سینی پلاستیکی و برخی دیگر با سینی استیل عرضه میشوند. البته امروزه اغلب ترازوهای موجود در بازار با سینی استیل ترازو راهی بازار میشوند. نسبت مقاومت و تمیزشوندگی و البته زیبایی بالای سینی استیل ترازو باعث شده تا اغلب برندهای تولید کننده ترازو همواره ترازوهای خود را با سینی استیل راهی بازار کنند. سینی ترازو محک در دو نوع در بسته بندی محصولات قرار میگیرد که برخی از محصولات با سینی استیل و برخی دیگر با سینی دوگانه یعنی پلاستیکی و همچنین استیل عرضه میشوند. سینی ترازو محک در مدل های لبه دار در دو نوع پلاستیکی و استیل داخل بسته بندی ترازو قرار میگیرند که مشتری میتواند بر اساس نیاز خود از سینی پلاستیکی ترازو استفاده کند یا سینی استیل ترازو. سینی پلاستیکی ترازو محک که از نوع تخت نیز هست در قسمت زیرین و سینی استیل نیز بر روی آن قرار میگیرد. اما سینی ترازو محک در محصولاتی که با نام ترازو سینی تخت وارد بازار میشوند تنها در یک نوع سینی تخت ترازو استیل داخل جعه و بسته بندی قرار میگیرند زیرا دیگر نیازی به سینی ترازو از نوع پلاستیکی در این نوع ترازوها وجود ندارد. سینی لبه دار ترازو برای برخی کسب و کارها بسیار ایده آل است و باید از این نوع سینی ترازو استفاده کنند. به طور مثال میوه فروشی و یا آجیل فروشی ها بهتر است تا از سینی لبه دار ترازو استفاده کنند. همچنین سینی تخت ترازو نیز برای صنوفی همچون قنادی ها بسیار مناسب و کاربردی است. سینی تخت ترازو به دلیل حذف لبه ها این امکان را برای کاربر ایجاد میکند تا بتواند به راحتی و بدون محدودیت اجناس خریداری شده را حتی اجناس بزرگ را بر روی ترازو قرار دهد بدون اینکه لبه ترازو مزاحمتی را ایجاد کند. 

خرید سینی ترازو

برای خرید سینی ترازو باید به مدل ترازوی خود توجه داشته باشید و بر اساس مدل یک سینی ترازو مناسب را خریداری نمایید. همچنین برای خرید سینی ترازو باید به جنس سینی توجه کنید و پیشنهاد میشود سینی هایی را خریداری کنید که از استیل در ساخت آنها استفاده میشود. برای خرید سینی ترازو همچنین بر اساس کسب و کار خود مدل لبه دار و یا تخت را انتخاب کنید تا بتوانید روند توزین را برای خود آسان و سریع تر کنید.

قیمت سینی ترازو

جنس سینی ترازو و جنس سینی ترازو محک تعیین کننده قیمت آن خواهد بود. در صورتی که از استیل در ساخت سینی استفاده شده باشد در نتیجه قیمت سینی ترازو بالاتر از نوع پلاستیکی خواهد بود زیرا آلیاژ استیل از پلاستیک گران تر است و قیمت سینی را نیز افزایش خواهد داد. قیمت سینی ترازو به مدل ترازو نیز بستگی دارد و برخی از سینی های ترازو متناسب با مدل از قیمت بالاتری برخوردار هستند. به طور مثال قیمت سینی ترازو که ابعاد بزرگی دارند از سینی ترازوهایی که ابعاد کوچکی دارند بالاتر است.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()