سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی تره بار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از مراکز فروش بسیار شلوغ میوه و همچنین سبزی جات که مشتریان زیادی در طول روز به آنجا مراجعه میکنند تره بار است که در این مراکز نیز باید از یک ترازوی تره بار استفاده شود که اولا مقاومت و استحکام بالایی دارد و از سویی ظرفیت توزین بالایی نسبت به دیگر فروشگاه ها دارند و در آخر نیز امکانات کاملی را در به خود اختصاص داده اند. یک ترازوی تره بار باید از هر لحاظ کامل باشد تا بتواند نیاز روزانه یک غرفه دار و یا فروشگاه داخل محیط تره بار را پاسخ دهد. این روها تمامی مدل های ترازو تره بار و ترازو محک به صورت دیجیتالی تولید میشود که این خود یک ویژگی محسوب میشود و این نوع ترازو ها میتوانند روند توزین را در غرفه ها و فروشگاه ها بسیار سریع تر و دقیق تر کنند. به خصوص سریع بودن ترازو دیجیتال تره بار یک مزیت بزرگ محسوب میشود و دیگر کمتر صف های طولانی خریداران را در کنار پیشخوان و میز فروشندگان شاهد هستیم. اما با وجود دیجیتالی شده ترازوی تره بار باز هم باید از یک سری ویژگی ها و امکانات برخوردار باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

امکانات و ویژگی های ترازوی تره بار

  • استحکام بدنه و سینی ترازوی تره باری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و حتما باید ترازویی را تهیه کنید که بدنه آن چه پلاستیکی باشد و یا فلزی از استحکام فوق العاده بالایی برخوردار باشد. تعداد توزین بسیار زیادی در طول روز با ترازوی تره باری انجام میشود که اگر بدنه و سینی ضعیفی داشته باشد در نتیجه عمر کمی نیز خواهد داشت. بدنه پلاستیکی ترازو تره بار باید از پلاستیک فشرده باشد و یا بهتر است بدنه ترازو دیجیتال تره بار از جنس فلز باشد که بالاترین سطح مقاومت را همین بدنه فلزی دارد. سینی ترازوی تره باری نیز باید حتما استیل و ضد زنگ باشد. 
  • ظرفیت توزین ترازو دیجیتال تره بار بهتر است زیر 70 کیلو نباشد زیرا در میادین میوه و تره بار اغلب مشتریان حجم بالایی از میوه و صیفی جات و همچنین سبزی جات را خریداری میکنند که نیاز است تا ترازوی قدرتمند از بابت ظرفیت توزین خریداری شود. همچنین در کنار قدرت بالای ترازو تره بار باید از دقت بالایی نیز بهره ببرد. ترازوی تره بار محک علاوه بر ظرفیت بالا از دقت بالا نیز بهره میبرد.
  • یک ترازوی تره باری حتما باید پرینتر دار باشد و یک ترازوی بدون پرینتر به هیچ وجه برای محیط تره بار مناسب نیست. ترازوی تره بار پرینتر دار به آسانی و سرعت بالا فاکتور مشتری را چاپ میکند و نیازی به تجهیزات جانبی برای صدور رسید و فاکتور نخواهید داشت. 
  • نمایشگر ترازوی تره بازی باید نمایشگر با قابلیت حداقل 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل را در اختیار داشته باشد و نمایشگر هایی که کمتر از این اعداد را به تصویر میکشند مناسب محیط تره بار نخواهند بود.
  • ابعاد سینی ترازو دیجیتال تره بار باید بزرگ باشد و پیشنهاد میکنیم تا به سراغ ترازوهایی که سینی کوچکی دارند نروید. در صورتی که ترازو تره بار با سینی کوچک را خریداری کنید نمیتوانید سفارشات حجیم را بر روی سینی به راحتی توزین کنید پس حتما ترازو با سینی بزرگ را تهیه نمایید.
  • در تره بار حتما باید تجهیزاتی همچون بارکدخوان و کارتخوان و یا حتی کامپیوتر و کشوی پول را به ترازو متصل کنید که از این رو باید ترازویی را تهیه کنید که فول پورت باشد و بتوانید هر تجهیزاتی که نیاز باشد را به آن متصل کنید.
  • پیشنهاد میشود تا ترازوی تره بار را از نوع کیبورد بالا انتخاب کنید که صفحه کلید آن بر روی علمک قرار گرفته است و میتواند کار با کیبورد را آسان تر کند و سریع تر حساب و کتاب مشتری را انجام دهید. از سویی بالا بودن کیبورد احتمال برخورد اجسام به خصوص در صورت توزین های پی در پی به کیبورد را تا حد زیادی کاهش میدهد. 

خرید ترازوی تره بار

در صورتی که قصد خرید ترازوی تره بار دارید به سراغ ترازوهای ظرفیت پایین به طور مثال ترازوهای 35 کیلویی نروید. برای خرید ترازوی تره بار حتما ترازوهایی به ظرفیت 50 یا 70 کیلو را که در این بین ترازوی 70 کیلو بهترین گزینه است را انتخاب کنید. پرینتر دار بودن، فول پورت بودن و همچنین سینی بزرگ ترازو را در خرید ترازوی تره بار به هیچ وجه فراموش نکنید.

قیمت ترازوی تره بار

با توجه به اینکه یک ترازوی تره باری باید فول امکانات و با ظرفیت توزین بالا انتخاب شود پس در نتیجه قیمت ترازوی تره بار نیز بالاتر خواهد بود. معمولا قیمت ترازوی تره بار از ترازوهای سوپرمارکتی بالاتر است که البته ارزش خرید بالایی نیز دارد و به راحتی میتوانید بر روی کارایی و امکانات و همچنین دوام ترازو حساب باز کنید.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()