سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی مرغ فروشی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

با استفاده از ترازوی مرغ فروشی میتوانید بدون اینکه دغدغه ای بابت پوسیدن و از بین رفتن بدنه داشته باشید و همچنین بدون اینکه نگرانی از بابت دقت توزین داشته باشید به راحتی مرغ و دیگر مواد پروتئینی را بر روی ترازو توزین کنید. یک ترازوی مرغ فروشی اول از هر چیز باید دیجیتالی باشد که خوشبختانه سال هاست ترازوهای موجود در بازار و ترازوی محک دیجیتالی شده اند و میتوانند با دقت بالایی امکان توزین مرغ را فراهم کنند. دیجیتالی شدن ترازو مرغ فروشی علاوه بر اینکه بر روی دقت ترازو تاثیر زیادی دارد در سریع تر شدن توزین نیز بسیار تاثیر گذار است. تولید کنندگان ترازو برای اینکه بتوانند کار توزین را با ترازو مرغ فروشی آسان تر کنند امکاناتی را برای آن در نظر گرفته اند که با برخی از امکانات مهم این دست ترازوها در ادامه آشنا خواهیم شد.

ویژگی ها و امکانات ترازوی مرغ فروشی

  • ترازو های قدیمی که نمایشگر آنها قیمت واحد و همچنین قیمت کل آنها به ترتیب 5 و 6 رقم است به هیچ وجه برای صنف مرغ فروشی مناسب نیستند و باید ترازوی مرغ فروشی با نمایشگر 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل را تهیه نمایید. امروزه و با افزایش هزینه ها دیگر ترازوهای قدیمی کارایی ندارند و حتما باید ترازو مرغ فروشی جدید که مبالغ بالا را درج میکنند تهیه نمایید.
  • یک ترازوی مرغ فروشی بهتر است در ظرفیت توزین 35 تا 50 کیلو تهیه شود اما اگر حجم بیشتری از مرغ را توزین میکنید میتوانید به سراغ ترازوهای 70 کیلویی نیز بروید. اما فراموش نکنید دقت ترازو مرغ فروشی باید بالا باشد و دقت آن از 2 یا نهایت 5 گرم فراتر نرود.
  • فاکتور زن بودن ترازوی مرغ فروشی بسیار مهم است زیرا تمامی مشتریانی که اقدام به خرید مرغ و مواد پروتئینی میکنند به رسید خرید خود نیاز دارند. با خرید یک ترازوی مرغ فروشی فاکتور زن به راحتی میتوانید فاکتور مورد نیاز مشتری را صادر کنید.
  • تا جای ممکن سعی کنید ترازو مرغ فروشی را با سینی بزرگ تهیه کنید اما الزامی نیست که حتما ترازو سینی بزرگی داشته باشد. ترازوی مرغ فروشی با سینی بزرگ برای فروشگاه هایی مناسب است که مرغ و مواد پروتئینی را در حجم بالا نیز به فروش میرسانند و از این رو اگر شما نیز در طول روز حجم بالایی از مرغ و ماهی را به فروش میرسانید بهتر است ترازو با سینی بزرگ را تهیه کنید.
  • جنس بدنه ترازوی مرغ فروشی باید بسیار محکم باشد و همچنین سینی آن نیز باید از جنس استیل ضد زنگ باشد. بدنه ترازوی مرغ فروشی از پلاستیک باشد یا فلز باید استحکام بالایی داشته باشد و همچنین سینی استیل به خوبی در برابر آب مقاوم است و از خاصیت تمیز شوندگی بسیار خوبی برخوردار است که میتوان در صورت لزوم سینی را به صورت روزانه شستشو داد.
  • پورت های ترازو مرغ فروشی باید کامل باشد تا بتوانید کارتخوان و بارکدخوان را به آن متصل کنید و حتی اگر کشوی پول را نیز در اختیار دارید توسط این پورت ها کشوی پول برقی را نیز به ترازو متصل نمایید.

خرید ترازوی مرغ فروشی

برای خرید ترازوی مرغ فروشی به سراغ فروشندگانی بروید که ترازوهای با برند معتبر را به فروش میرسانند زیرا ترازوهای بی کیفیتی که این روزها در بازار فراوان یافت میشود نمیتواند گزینه خوبی برای کسب و کار شما باشد. با خرید ترازوی مرغ فروشی با کیفیت اولا طول عمر و دوام ترازو را تضمین میکنید و دوما از بابت دقت و امکانات ترازو خیالی آسوده خواهید داشت.

قیمت ترازوی مرغ فروشی

به قیمت ترازوی مرغ فروشی اهمیت زیادی ندهید و تنها بر روی کیفیت و امکانات آن توجه داشته باشید. صنف مرغ فروشی به گونه ای نیست که بتوان حساب و کتاب مشتری را با یک ترازوی بی کیفیت به انجام رساند. قیمت ترازوی مرغ فروشی در برندهایی همچون محک بسیار مناسب است و میتوانید با خرید یک ترازوی مرغ فروشی محک از بابت کیفیت و طول عمر و قیمت اطمینان کامل داشته باشید.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()