سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
قیمت
مدل
کالا برای:

باسکول 150 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول 150 کیلویی برای صنوف و کسب و کارهایی مناسب است که اجسام سبک و تا حدی سنگین را توزین میکنند و برای بخش های صنعتی و یا انبار های بزرگ نمیتواند گزینه مناسبی باشد. باسکول 150 کیلو برای فروشگاه های عرضه مواد خوراکی فله و یا انبارهای کوچک بسیار مناسب است و از دقت بالاتری نسبت به باسکول های قوی تر بهره میبرد که این خود یک ویژگی برای آن محسوب میشود. به خصوص باسکول 150 کیلویی محک نسبت به دیگر باسکول های موجود از دقت بالاتری برخوردار است و میتوانید با خطای بسیار کمی اجسام با نهایت وزن 150 کیلو را توزین کند. بدنه باسکول 150 کیلوگرمی باید از فلز باشد که در تمامی برندها نیز از بدنه ای فلزی در ساخت باسکول استفاده میشود و به هیچ وجه نمیتوان از پلاستیک یا هر متریال دیگری برای ساخت بدنه استفاده نمود. باسکول 150 کیلویی نه تنها از بدنه فلزی بلکه باید از سینی فلزی نیز بهره برده باشد. استفاده از بدنه و سینی فلزی در ساخت باسکول 150 کیلو سبب میشود تا استقامت بدنه افزایش یابد و در برابر فشار و همچنین ضربه تحمل بسیار بالاتری داشته باشد. البته جنس سینی باسکول 150 کیلوگرمی نه تنها فلز گالوانیزه بلکه میتواند از استیل نیز باشد که استیل بهترین گزینه برای ساخت سینی خواهد بود زیرا علاوه بر مقاومت بالا در برابر فشار میتواند به خوبی در برابر آب و زنک زدگی نیز مقاوم باشد و به هیچ وجه با پوسیدگی مواجه نخواهد شد. باسکول 150 کیلویی محک را میتوانید با سینی استیل نیز سفارش دهید که البته مقداری به قیمت آن افزوده خواهد شد اما از ارزش خرید بالایی برخوردار است. نمایشگر باسکول 150 کیلویی نسل جدید کاملا دیجیتالی است و نه تنها وظیفه به نمایش در آوردن اطلاعات حاصل از توزین بلکه وظیفه به نوعی یک مرکز کنترل برای باسکول نیز محسوب میشود و میتوانید با کلیدهای تعبیه شده بر روی آن به راحتی از امکانات آن بهره شوید. نمایشگر باسکول دیجیتال 150 کیلویی محک از نوع LED است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. توسط نمایشگر از کلیه امکانات باسکول محک 150 کیلویی میتوانید استفاده کنید. باسکول دیجیتال 150 کیلویی محک از یک لودسل قدرتمند برخوردار است که این لودسل با دقت بالایی وزن اجسام بعد از قرار گرفتن بر روی سینی را به دست می آورد. بعد از به دست آمدن وزن اجسام توسط لودسل قدرتمند باسکول محک 150 کیلویی بلافاصله و در کسری از ثانیه اطلاعات بر روی نمایشگر به نمایش در می آید. باسکول محک در مدل های مختلف را از فروشگاه تراز محک یا دفتر مرکزی محک میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه کنید.

باسکول 150 کیلویی

انواع باسکول 150 کیلو

تا کنون انواع باسکول 150 کیلو در مدل های مختلف به بازار عرضه شده اند و دیگر به مدل های ساده ختم نمیشود. از انواع باسکول 150 کیلویی میتوان به مدل نمایشگر ثابت اشاره نمود که جزو باسکول های بسیار پر فروش نیز هست. این باسکول 150 کیلویی نمایشگری را بر روی قسمت فوقانی خود و بر روی بدنه در اختیار دارد که این نمایشگر قابل جابجایی نیست و تنها در زاویه محدود در جای خود قابلیت گردش دارد. باسکول 150 کیلویی که در مدل نمایشگر متحرک تولید میشود همانطور که از نامش پیداست به نمایشگری جدای از بدنه مجهز شده که بر روی سه پایه جای خوش کرده و قابل جابجایی است. همچنین باسکول 150 کیلو با نمایشگر دیواری نیز از نمایشگری برخوردار است که جدای از بدنه قرار میگیرد با این تفاوت که بر روی دیوار قابل نصب و اجرا است. باسکول 150 کیلوگرمی سینی غلطکی نیز از یک سینی برخوردار است که سراسر سینی را غلطکهایی پوشانده است و در عین حال که توزین را انجام میدهد میتواند اجسام را جابجا نیز کند. همچنین باسکول 150 کیلوگرمی در مدل چرخدار نیز تولید میشود که با انتخاب این مدل به راحتی میتوانید آن را از مکانی به مکانی دیگر جابجا کنید.

اتصالات و امکانات باسکول 150 کیلویی دیجیتال

باسکول 150 کیلویی با توجه به دیجیتالی شدن از کاملترین امکانات و همچنین پورت ها بهره میبرد که با توجه به چنین امکانات و پورت های کاملی قادر خواهید بود تا از باسکول بهترین بهره را ببرید. امکانات باسکول 150 کیلویی به شما در توزین دقیق، آسان و سریع کمک میکند و حتی میتوانید از ظرفیت بالاتر از ظرفیت در نظر گرفته شده بهره ببرید. از جمله امکانات باسکول 150 کیلویی دیجیتال را میتوان پارسنگ، حافظه مستقیم و غیر مستقیم، شمارش اقلام هم وزن و توزین چند مرحله ای نام برد. به اتصالات باسکول 150 کیلویی دیجیتال نیز میتوان به پورت مخصوص برای اتصال تجهیزاتی همچون چاپگر جانبی و کامپیوتر اشاره کرد.

خرید باسکول 150 کیلویی

در صورتی که قصد خرید باسکول 150 کیلویی را دارید باید به گارانتی آن توجه زیادی داشته باشید و محصولی را تهیه نمایید که گارانتی دار باشد و یا گارانتی معتبری داشته باشد. هر گارانتی که با خرید باسکول 150 کیلویی عرضه میشود از اعتبار بالایی برخوردار نیست و برخی از برندها مانند محک هستند که گارانتی آنها بسیار معتبر است. همچنین برای خرید باسکول 150 کیلویی به خدمات پس از فروش آن نیز توجه کنید. خدمات پس از فروش باسکول 150 کیلویی محک ده ساله است که میتوانید در طول این مدت هر گونه تعمیر آن را به نمایندگی های معتبر محک واگذار نمایید.

خرید باسکول 150 کیلویی

قیمت باسکول 150 کیلویی

برند اولین عاملی است که بر روی قیمت باسکول 150 کیلویی تاثیرگذار است و اگر برندهای خارجی را انتخاب کرده باشید از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود. قیمت باسکول 150 کیلویی متاثر از مدل آن که میتواند مدل جدید باشد یا قدیمی میتواند متغیر باشد و باسکول هایی که در مدل های جدید به بازار معرفی و عرضه میشوند از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود. امکانات بر روی قیمت باسکول دیجیتال 150 کیلویی تاثیر گذار است اما نه به اندازه وارداتی یا تولید داخل بودن آن. هر چه امکانات بیشتر میشود قیمت باسکول دیجیتال 150 کیلویی نیز افزایش می یابد. به طور مثال چاپگر داخلی میتواند قیمت باسکول 150 کیلویی را تغییر داده و بالا ببرد. قیمت باسکول 150 کیلویی محک با توجه به امکانات بسیار خوب و کاملی که در اختیار دارد بسیار مناسب است. بهترین قیمت باسکول 150 کیلویی محک را فروشگاه تراز محک از فروشگاه های معتبر عرضه محصولات محک در اختیار دارد و میتوانید به روش حضوری و غیر حضوری نسبت به خرید باسکول اقدام نمایید.

قیمت باسکول 150 کیلویی

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()