سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
قیمت
مدل
کالا برای:

باسکول 300 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول 300 کیلویی از دسته باسکول هایی است که اغلب فروشگاه های بزرگ و عمده فروشی ها و همچنین صنایع کوچک از آن استقبال بسیار خوبی به عمل آورده اند. باسکول 300 کیلو از لحاظ ابعاد بدنه جزو باسکول های نه چندان کوچک و نه چندان بزرگ و به طور کلی جمع و جور قرار میگیرد. باسکول 300 کیلویی محک که توسط شرکت توزین توان سنجش تولید میشود نسبت به دیگر برندهای موجود در بازار فروش بیشتری دارد که دلیل این فروش بسیار خوب نیز کیفیت بالای باسکول است. باسکول 300 کیلوگرم تولید شده توسط شرکت محک از بهترین قطعات در ساخت بهره برده است و دقت بسیار بالایی نیز در توزین دارد. دقت باسکول 300 کیلویی دیجیتال محک تنها 20 گرم است که شاید به سختی بتوان باسکول 300 کیلویی با چنین دقت توزینی را در بازار یافت.

باسکول 300 کیلویی

انواع باسکول 300 کیلویی محک

باسکول 300 کیلویی محک تا کنون در انواع مختلفی از لحاظ ساختار بدنه و شکل ظاهری تولید شده است که میتوان به چهار نوع مختلف آن یعنی نمایشگر ثابت، نمایشگر متحرک، نمایشگر دیواری و البته سینی غلطکی اشاره نمود. باسکول 300 کیلو با نمایشگر ثابت به نمایشگری مجهز شده که بر روی بدنه و به صورت ثابت قرار گرفته و تنها در همان مکان قابلیت چرخش دارد. باسکول 300 کیلوگرم با نمایشگر ثابت برای جابجایی به یک دستگیره بر روی خود مجهز شده که میتوانید با استفاده از آن به راحتی باسکول را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کنید. نوع دیگری از باسکول 300 کیلویی دیجیتال محک وجود دارد که نمایشگر آن قابلیت جابجایی دارد و به آن نمایشگر متحرک گفته میشود. این باسکول 300 کیلویی نمایشگری را در اختیار دارد که بر روی یک سه پایه قرار میگیرد و با یک کابل چند متری از بدنه اصلی فاصله میگیرد. یک مدل باسکول 300 کیلو محک نیز با نمایشگر جدای از بدنه طراحی و تولید شده است که این نمایشگر بر روی یک سه پایه قرار نمیگیرد و بر روی دیوار و یا هر سطحی شبیه به دیوار قابل نصب است. نام این باسکول 300 کیلوگرم، باسکول نمایشگر دیواری است. تفاوت سه مدل باسکول 300 کیلو محک نام برده تنها به نمایشگر آنها مربوط میشد اما نوع دیگری از باسکول در این ظرفیت توزین تولید شده است که به آن غلطکی یا غلطک دار گفته میشود. باسکول 300 کیلویی دیجیتال محک از نوع غلطک دار به یک سینی غلطکی و نمایشگری متحرک مجهز است و برای خطوط تولید و انبارها بسیار ایده آل است.

جنس بدنه و سینی باسکول 300 کیلویی

در ساخت بدنه باسکول 300 کیلویی در همه مدل ها از فلز استفاده شده است که جزو بهترین آلیاژها برای ساخت باسکول محسوب میشود. اما سینی که مهمترین بخش باسکول 300 کیلو محسوب میشود از ورق گالوانیزه و یا استیل تشکیل شده است که در این بین استیل بهترین گزینه محسوب میشود. در واقع به طور پیش فرض شرکت محک برای تولید باسکول های دیجیتال خود از سینی گالوانیزه استفاده میکند اما در صورت نیاز میتوانید سینی باسکول را از نوع استیل نیز سفارش دهید. توجه داشته باشید که در این بین جنس سینی باسکول غلطکی به هیچ عنوان قابل انتخاب و تغییر نیست زیرا سراسر سینی را غلطک پوشانده است.

نمایشگر باسکول دیجیتال 300 کیلویی

نمایشگر باسکول دیجیتال 300 کیلویی باعث شده تا امکانات زیادی به آن اختصاص داده شود و همچنین روند توزین نیز تا حد زیادی تسریع شود. در باسکول های سنگی قدیمی که هنوز نمایشگر دیجیتالی برای آنها ابداع نشده بود شاهید بودیم که روند توزین بسیار کند و آهسته پیش میرفت. اما از زمان ورود باسکول دیجیتال 300 کیلویی با نمایشگر دیجیتالی روند توزین تا حد زیادی تسریع و آسان شده است و تنها کافیست تا اجسام بر روی سینی قرار گیرند تا در کسری از ثانیه وزن آنها بر روی نمایشگر آن هم با دقت زیاد به نمایش در آید. نمایشگر باسکول دیجیتال 300 کیلویی نیز از تکنولوژی LED در ساخت خود بهره برده است که اطلاعات حاصل از توزین را با کیفیت بالایی به نمایش در می آورد. 10 حافظه مستقیم، پارسنگ، شمارش اقلام هم وزن و توزین چند مرحله از جمله امکانتی هستند که به توجه به دیجیتالی شدن باسکول به آن افزوده شده اند.

اتصالات باسکول 300 کیلو

چاپگر جانبی و کامپیوتر از جمله تجهیزاتی هستند که با توجه به اتصالات باسکول میتوان به آن متصل نمود. درست است که باسکول 300 کیلو محک از چاپگر داخلی برای صدور فاکتور و پرینتر بهره نمیبرد اما با توجه به پورت مخصوص اتصال چاپگر به راحتی میتوانید چاپگر جانبی را به آن متصل کرده و فاکتور مشتری را صادر کنید.

باسکول 300 کیلویی چرخدار محک

اگر کسب و کار شما به گونه ای است که مرتبا باسکول را از مکانی به مکانی دیگر جابجا میکنید پس پیشنهاد میکنیم تا باسکول 300 کیلویی چرخدار محک را تهیه نمایید. باسکول 300 کیلویی چرخدار محک به 4 چرخ مجهز شده است که با این چرخ ها امکان جابجایی باسکول بسیار آسان خواهد شد. این چرخ های باسکول 300 کیلویی چرخدار محک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و میتوانند فشار زیاد حاصل از وزن زیاد اجسام را تحمل کنند و همچنین در سطوح و با ضرباتی که به چرخ وارد میشود هیچگونه آسیبی نبینند.

قیمت باسکول 300 کیلویی

قیمت باسکول 300 کیلویی متناسب با عوامل گوناگون تغییر خواهد کرد و در صورتی که برند و مدل خاصی مد نظر خریدار باشد و همچنین امکانات خاصی را برای خرید در نظر قرار دهد این قیمت ها متفاوت خواهند بود. قیمت باسکول 300 کیلویی در مدل های جدید به دلیل امکانات زیادی که نسبت به باسکول های قدیمی دارند مقداری بالاتر است. قیمت باسکول دیجیتال 300 کیلویی که در برندهای خارجی عرضه میشوند از برندهای داخلی بالاتر است. شاید تصور کنید کیفیت بالا باعث شده تا قیمت باسکول دیجیتال 300 کیلویی وارداتی از باسکول داخلی بالاتر باشد اما اینگونه نیست و تنها هزینه بالای واردات است که سبب شده تا قیمت بالایی داشته باشند.

قیمت باسکول 300 کیلویی

قیمت باسکول 300 کیلویی دست دوم

اما اگر قیمت باسکول 300 کیلویی براش شما بالا است و قادر به خرید نیستید میتوانید به سراغ باسکول 300 کیلویی دست دوم بروید. قیمت باسکول 300 کیلویی دست دوم بسیار مناسب است و میتوانید با کمترین هزینه اقدام به خرید این دست از باسکول ها کنید. قیمت باسکول 300 کیلویی دست دوم نسبت به تمیز بودن باسکول متفاوت است و باسکول هایی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند و تمیزتر باشند به طبع قیمت بسیار بهتری خواهند داشت.

خرید باسکول 300 کیلویی

برای خرید باسکول 300 کیلویی حتما به گارانتی آن توجه داشته باشد. برخی از باسکول ها به خصوص باسکول های وارداتی بی نام و نشان از هیچگونه گارانتی بهره مند نیستند که این موضوع سبب شده تا دردسرهایی بعد از خرید برای خریدار ایجاد شود. برای خرید باسکول 300 کیلویی اگر برند محک را انتخاب کرده باشید مطمئنا میتوانید با قیمت بسیار مناسب تری خرید خود را انجام دهید. برای خرید باسکول 300 کیلویی میتوانید فروشگاه تراز محک که بعنوان نمایندگی و دفتر مرکزی محصولات محک فعالیت میکند را انتخاب نمایید تا محصولات شرکت محک را با گارانتی اصلی و با قیمت مصوب کارخانه تهیه نمایید.

خرید باسکول 300 کیلویی

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()