سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
قیمت
مدل
کالا برای:

باسکول سینی استیل

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول سینی استیل یک باسکول بسیار مقاوم در برابر آب و رطوبت است و سینی آن با توجه به استیل بودن دیگر هیچگاه فرسوده و زنگ زده نخواهد شد. بدنه باسکول محک در تمامی مدل ها از فلز بسیار مقاوم تشکیل شده است اما سینی آن میتواند گالوانیزه و استیل باشد که به طبع استیل به دلیل خاصیت ضد زنگی که دارد به هیچ وجه زنگ نمیزند. باسکول سینی استیل محک در مدل های 200 تا 1000 کیلوگرم قابل خریداری است و در صورتی که نیاز میبینید که ممکن است سینی باسکول بر اثر برخورد آب و رطوبت آسیب ببیند پیشنهاد میشود تا باسکول محک سینی استیل را تهیه نمایید.

باسکول سینی استیل محک

مزایای باسکول سینی استیل محک

ضد آب بودن یکی از مزایای بزرگ باسکول سینی استیل است که باعث میشود تا مانند روز اول کاملا سالم باقی بماند و نیازی به تعویض باسکول نداشته باشید. در واقع صرفه اقتصادی بسیار خوبی را برای کاربر ایجاد میکند و کاربر حتی با گذشت سالها دیگر نیازی به تعویض باسکول سینی استیل محک نخواهد داشت. باسکول محک سینی استیل از لحاظ بهداشتی در جایگاه اول میان دیگر انواع باسکول محک قرار میگیرید زیرا عدم زنگ زدگی سینی باعث میشود تا هیچگونه آلودگی نیز ایجاد نشود و این آلودگی نیز به سایر بخش ها و محصولات موجود در فروشگاه و یا کارگاه و کارخانه سرایت نکند.

باسکول محک سینی استیل برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که باسکول استیل برای چه کسب و کارهایی مناسب است و از آن میتوان در چه بخش هایی استفاده نمود؟ باسکول استیل در تولیدی ها و کارخانجات و همچنین فروشگاه هایی که همواره امکان برخورد آب و رطوبت به سینی وجود دارد بسیار کاربرد دارد. به طور مثال کسب و کارهایی وجود دارند که نیاز است سینی باسکول به طور مرتب شسته شود و یا محصولات این کسب و کارها به دلیل آبدار بودن همراه آبی را از خود به سینی انتقال میدهند که باسکول استیل محک میتواند کاملا برای این دست کسب و کارها ایده آل و مناسب باشد. باسکول استیل محک در این کسب و کارها به خوبی میتواند بهداشت محصول و محیط و باسکول را حفظ کند و از ایجاد آلودگی که زنگ زدگی ناشی از آب میتواند به وجود آورد جلوگیری کند. همچنین باسکول محک استیل از قدرت تمیز شوندگی بسیار خوبی نیز نسبت به سایر باسکول ها برخوردار است که این موضوع تمیز کردن آن را آسان کرده و اجازه نفوذ آلودگی به بافت سینی باسکول را نمیدهد. باسکول محک استیل با هر ماده تمیز کننده ای که تمیز شود به هیچ وجه آسیب و زنگ زده نخواهد شد و به طور متوالی میتوان از آن برای توزین اجسام آبدار استفاده نمود و یا آنرا تمیز نمود.

انواع باسکول سینی استیل محک

باسکول کفی استیل در انواع مختلفی تولید میشود که میتوان به باسکول 200 کیلویی سینی استیل، باسکول 300 کیلویی سینی استیل، باسکول 500 کیلویی سینی استیل و باسکول 1000 کیلویی سینی استیل اشاره نمود. همچنین از آنجایی که باسکول محک در مدل های مختلفی از جمله نمایشگر ثابت، نمایشگر متحرک و نمایشگر دیواری تولید میشود شما میتوانید این مدل باسکول ها را نیز به صورت سینی استیل تهیه نمایید. متناسب با نوع کسب و کار خود میتوانید انتخاب کنید که کدام یک از باسکول کفی استیل را تهیه نمایید.

خرید باسکول سینی استیل

برای خرید باسکول سینی استیل توجه داشته باشید که همواره برندهای معتبر را انتخاب کنید زیرا در برندهای نامعتبر از استیل نا مرغوب و نازک استفاده میشود که ممکن است این نامرغوب بودن باعث شود تا سینی در اثر فشار دفرمه شده و آسیب ببیند. اما در صورتی که برای خرید باسکول سینی استیل به سراغ برندهای معتبر مانند باسکول سینی استیل محک بروید دیگر با چنین مشکلاتی روبرو نخواهید شد. با خرید باسکول سینی استیل محک شما یک باسکول با بدنه و همچنین سینی بسیار مقاوم را خریداری خواهید کرد که میتواند فشار زیادی را تحمل کند و با مشکلی در توزین روبرو نشود.

قیمت باسکول سینی استیل

توجه داشته باشید که قیمت باسکول سینی استیل همواره از باسکول های سینی گالوانیزه بالاتر است که البته این بیشتر بودن قیمت به دلیل استیل به کار رفته در ساخت سینی است و منطقی نیز هست. قیمت باسکول سینی استیل با توجه به قدرت توزین باسکول و همچنین نوع نمایشگر باسکول نیز متفاوت خواهد بود. به طور مثال قیمت باسکول سینی استیل با ظرفیت 1000 کیلوگرم از باسکول 200 کیلویی بیشتر است.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()