سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
قیمت
مدل
کالا برای:

باسکول 100 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول 100 کیلویی از دسته انواع باسکول دیجیتال با قدرت توزین کم است که اغلب در فروشگاه ها و یا فروشگاه های عرضه مواد غذایی فله مورد استفاده قرار میگیرد. به ندرت میتوان باسکول 100 کیلو را یافت که در انبارها و یا مراکز صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد زیرا در این دست مراکز بیشتر باسکول هایی مورد استفاده قرار میگیرد که بیش از 100 کیلوگرم قدرت دارند. باسکول 100 کیلویی محک نیز در فروشگاه های زیادی دیده میشود و از جمله باسکول های دیجیتالی است که میتواند با دقت بسیار بالایی اجسام را توزین کند. این باسکول 100 کیلویی از بدنه ای فلزی بسیار محکم بهره میبرد که میتواند به خوبی فشار وارد شده حاصل از توزین اجسام را تحمل کند و با هیچگونه دفرمگی و تغییر شکل در بدنه مواجه نشود. حتی سینی این باسکول 100 کیلویی دیجیتال از ورق گالوانیزه و یا استیل است که از بهترین و مقاوم ترین نوع فلز به کار رفته در ساخت باسکول است. سینی باسکول 100 کیلو اگر از جنس استیل باشد به راحتی تمیز میشود و همچنین با قابلیت ضد آبی که دارد در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم است. باسکول 100 کیلویی محک دیگر در نوع سنگی و قدیمی تولید نمیشود و کاملا دیجیتالی است و نمایشگر تعبیه شده بر روی آن نیز یک نمایشگر دیجیتالی است که بلافاصله پس از قرار دادن اجسام بر روی سینی میتواند اطلاعات حاصل از توزین را به نمایش در آورد. نمایشگر تعبیه شده بر روی باسکول 100 کیلویی دیجیتال میتواند از نوع LCD و یا LED باشد که علاوه بر اطلاعات حاصل از توزین قادر است تا اطلاعات دیگری را نیز به نمایش در آورد. همچنین دیجیتالی شدن باسکول 100 کیلویی سبب شده تا دقت بسیار بالاتری نسبت به باسکول های قدیمی داشته باشد و با کمترین خطا بتواند رقم حاصل از توزین را به نمایش در آورد. یک لود سل قدرتمند در قسمت زیرین باسکول 100 کیلو تعبیه شده است که این لودسل پس از قرار دادن اجسام بر روی سینی وزن آن را با دقت هر چه تمام محاسبه کرده و سپس به نمایشگر انتقال میدهد. هر چه تعداد لودسل هایی که در زیر سینی باسکول 100 کیلویی دیجیتال با کیفیت تر و بیشتر باشد در نتیجه رقم به دست آمده نیز دقیق تر خواهد بود. برای خرید باسکول 100 کیلویی میتوانید فروشگاه تراز محک که به عنوان دفتر مرکزی محک فعالیت میکند را انتخاب کرده و سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و از روش های حضوری و غیر حضوری ثبت نمایید. انواع باسکول محک در تنوع بسیار بالا در فروشگاه تراز محک موجود هستند که بسته به بودجه و نیاز خود و همچنین شرایط میتوانید بهترین مدل را انتخاب و خریداری کنید.

باسکول 100 کیلویی

انواع باسکول 100 کیلو

باسکول 100 کیلویی در ابتدا تنها به صورت نمایشگر ثابت تولید و روانه بازار میشد و از قابلیت جابجایی نیز برخوردار نبود اما در حال حاضر و چند سالی است که در مدل های نمایشگر متحرک و دیواری و همچنین به صورت چرخدار تولید میشود. سینی باسکول 100 کیلویی نیز میتواند به صورت ساده یا حتی غلطکی باشد که از غلطک هایی بر روی خود برای جابجا کردن اجسام برخوردار باشد و در عین حال که اجسام را جابجا میکند روند توزین را نیز انجام میدهد. باسکول 100 کیلویی دیجیتال با نمایشگر ثابت یا نمایشگر دیواری بدین معنا است که نمایشگر آنها جدای از بدنه و بر روی یک سه پایه و یا بر روی دیوار قرارمیگیرد و میتوان این نمایشگر را در هر مکانی که مد نظر بود قرار داده تا دید بهتری به اطلاعات حاصل از توزین داشته باشیم. باسکول 100 کیلو که از چرخ نیز بهره میبرد امکان جابجایی باسکول را آسان میکند و میتوانید آن را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید بدون اینکه نیازی به استفاده از چند نیروی انسانی برای جابجایی آن وجود داشته باشد. جنس سینی باسکول 100 کیلویی را نیز میتوانید در برخی برندها و یا مدل ها تعیین کنید و به طور مثال سینی گالوانیزه و یا استیل را انتخاب کنید. باسکول 100 کیلویی محک با سینی گالوانیزه و یا استیل در برخی فروشگاه ها عرضه میشود که میتوانید بر اساس نیاز خود سینی مناسب را سفارش دهید.

امکانات و اتصالات باسکول 100 کیلویی دیجیتال

یک باسکول دیجیتال 100 کیلویی دیگر مانند باسکول های قدیمی تنها از قابلیت وزن کشی اجسام برخوردار نیست و امکانات و اتصالات متعددی را در خود جای داده است. امکاناتی که برای باسکول دیجیتال 100 کیلویی در نظر گرفته میشود برای توزین سریع و دقیق اجسام کاربرد زیادی دارند و به طور کلی این مزیت را ایجاد میکنند تا روند توزین برای کاربر به مراتب آسان تر شود. پارسنگ، حافظه مستقیم و غیر مستقیم، توزین اقلام هم وزن، توزین چند مرحله ای و از این دست امکانات بنا به مدل باسکول دیجیتال 100 کیلویی در نظر گرفته میشوند که در این میان باسکول محک 100 کیلویی بیشترین امکانات را در اختیار دارد. شرکت محک برای تولید باسکول محک 100 کیلویی سعی کرده تا جدیدترین امکانات و اتصالات را به آن اضافه کند. هر باسکول 100 کیلو که در بازار دیده میشود تعدادی پورت یا همان اتصالات را بر روی خود جای داده است که این پورت ها میتوانند در هر قسمت از بدنه جای گرفته باشند. با این اتصالات باسکول دیجیتال 100 کیلویی شما قادر به اتصال تجهیزاتی همچون چاپگر جانبی، کامپیوتر و دیگر تجهیزات به باسکول خواهید بود.

خرید باسکول 100 کیلویی

برای خرید باسکول 100 کیلویی باید به گارانتی آن توجه داشته باشید و سعی کنید تا باسکولی را تهیه کنید که از گارانتی برخوردار باشد. با خرید باسکول 100 کیلویی که بدون گارانتی باشد در واقع دردسرهایی را برای خود در آینده و در صورت خرابی باسکول ایجاد کرده اید. همچنین برای خرید باسکول 100 کیلویی تنها در نظر گرفتن گارانتی آن کافی نیست و حتی باید به معتبر بودن گارانتی نیز توجه داشته باشید. گارانتی معتبری که با خرید باسکول 100 کیلویی در اختیار شما قرار میگیرد امکان تعمیر آن توسط افراد متخصص و زبده را در نمایندگی های مجاز میسر میکند و دیگر نگرانی از بابت تعمیر اصولی باسکول نخواهید داشت.

خرید باسکول 100 کیلویی

قیمت باسکول 100 کیلویی

قیمت باسکول 100 کیلویی تحت تاثیر چندین عامل مختلف میتواند متفاوت باشد. یکی از عواملی که بر روی قیمت باسکول 100 کیلویی تاثیر گذار است برند آن است و برندهای وارداتی و خارجی از قیمت به مراتب بالاتری نسبت به باسکول های ایرانی برخوردار هستند. قیمت باسکول دیجیتال 100 کیلویی را میتواند امکانات آن تعیین کند و هر چه امکانات و یا اتصالات بیشتری داشته باشد مطمئنا قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. بر روی قیمت باسکول 100 کیلویی سینی استیل و همچنین چرخ نیز تاثیرگذار است و باسکول های سینی استیل و یا چرخدار از باسکول های با سینی ساده و یا بدون چرخ گران تر هستند.

قیمت باسکول 100 کیلویی

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()