سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی ارزان قیمت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی ارزان همواره یکی از خواسته های همیشگی خریداران ترازو بوده است تا بتوانند با تهیه آن از هزینه های خود برای تهیه تجهیزات فروشگاهی تا حد زیادی بکاهند. شرکت های داخلی و خارجی زیادی نیز تا کنون با توجه به خواست خریداران اقدام به تولید ترازو ارزان کرده اند و میتوانید محصولاتی با قیمت کمتر را در میان دیگر محصولات آنها تهیه کنید. زمانی که سخن از ترازوی ارزان قیمت به میان می آید بسیاری اینگونه تصور میکنند که این ترازوها از لحاظ کیفی جایگاه خوبی ندارند و مشکلات زیادی دارند. اما باید بگوییم اینگونه نیست و شرکت ها برای تولید ترازوی دیجیتال ارزان به هیچ وجه کیفیت ترازو را هدف قرار نمیدهند. شرکت ها در تولید ترازوی فروشگاهی ارزان برای اینکه ضربه ای به برند خود وارد نکنند و محبوبیت خود را در بازار حفظ کنند به سراغ کاستن از کیفیت نمیروند و سیاست های دیگری را در تولید ترازوی ارزان در پیش میگیرند. برای خرید ترازوی فروشگاهی ارزان قیمت و کلیه مدل های ترازو محک میتوانید با کارشناسان فروشگاه تراز محک تماس حاصل نموده و یا با مراجعه به وب سایت و یا مراجعه به فروشگاه اقدام به خرید نمایید.

ترازوی ارزان

ترازوی ارزان قیمت چه تفاوت هایی با ترازوهای دیگر دارد؟

همانطور که گفته شد ترازو فروشگاهی ارزان به ندرت از کیفیت پایینی برخوردار است اما حال این سوال ایجاد میشود که ارزان ترین ترازو چه تفاوتی با یک ترازوی معمولی دارد. تفاوت ترازوی ارزان قیمت با یک ترازوی فروشگاهی با قیمت متوسط یا بالا به امکانات آن مربوط میشود. مطمئنا و بدون شک ارزان ترین ترازوی فروشگاهی از لحاظ امکانات و تعداد قابلیت ها با یک ترازوی معمولی با قیمت متوسط و یا رو به بالا متفاوت است. برای یک شرکت به صرفه نیست که امکانات زیادی را در ارزان ترین ترازو فروشگاهی خود بگنجاند و امکاناتی را از آن خواهد کاست. به طور مثال ممکن است یک ترازو ارزان در مدل فروشگاهی از چاپگر و یا قابلیت هایی همچون بارکد زدن و لیبل زن برخوردار نباشد. اما یک ترازوی معمولی و رده بالا تمامی این امکانات را در خود دارد. همچنین ممکن است یک ترازوی ارزان قیمت اتصالات و پورت های کمی را بر روی خود داشته باشد که دیگر نمیتوانید تجهیزات فروشگاهی را به ترازو متصل نمایید. همچنین برخی از شرکت ها خدمات کمتری را برای ترازوی دیجیتال ارزان نسبت به دیگر محصولات خود در نظر میگیرند. به طور مثال ممکن است ترازوی فروشگاهی ارزان یک شرکت 1 سال گارانتی داشته باشد و یا اصلا گارانتی به آن اختصاص داده نشده باشد اما ترازوهای دیگر همان شرکت از 2 و یا 3 سال گارانتی بهره مند باشند. به طور کلی بیشترین تفاوت ترازوی فروشگاهی ارزان قیمت با ترازوهای دیگر به امکانات آن مربوط میشود و ترازوهای در رده قیمتی پایین از امکانات کمی برخوردار هستند.

راهنمای خرید ترازوی ارزان

برای خرید ترازوی ارزان باید مواردی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید یک ترازوی متناسب با نیاز خود را تهیه کنید. برای خرید ترازوی ارزان اول از همه چیز باید به برند ترازو توجه داشته باشید. برند ارزان ترین ترازو بسیار مهم است و بهتر است به سراغ برندهایی بروید که نام آشنا تر و شناخته شده تر هستند. در خرید ترازوی ارزان بهتر است جستجو و پرس و جو کنید که کدام برند اعتبار بیشتری دارد و از همان برند ارزان ترین ترازو را خریداری کنید. ارزان ترین ترازو فروشگاهی که میتوانید در میان برندهای ایرانی خریداری کنید برند محک است. ترازوی محک ارزان با توجه به نیاز کشور تولید میشود که میتوانید به راحتی از نمایندگی ها و یا فروشگاه تراز محک خریداری کنید. ترازوی محک ارزان فقط امکانات کمی را به خود اختصاص داده اما از لحاظ کیفی هیچ تفاوتی با دیگر محصولات ندارد. ارزان ترین ترازوی فروشگاهی در برندهای خارجی نیز همانند برندهای ایرانی باید معتبر و شناخته شده باشد و اگر برند نامعتبری را خریداری کنید مطمئنا کیفیت و کارایی مناسبی نخواهد داشت و از سویی قابل تعمیر نیز نخواهد بود و یا به سختی تعمیر خواهد شد. برای خرید ترازو فروشگاهی ارزان مانند دیگر ترازوها سعی کنید به دنبال ترازوهای گارانتی دار باشید. با خرید ترازو فروشگاهی ارزان گارانتی دار از بابت تعمیر و خدمات پس از فروش آن اطمینان خواهید داشت و به راحتی میتوانید آن را به نمایندگی های مجاز برای تعمیر واگذار نمایید.

خرید ترازوی ارزان

قیمت ترازوی ارزان

برای اطمینان از قیمت ترازوی ارزان باید قیمت ها را با فروشگاه های دیگر مقایسه کرده و پس از مقایسه ای که انجام دادید اقدام به خرید و سفارش نمایید. قیمت ترازوی ارزان همانطور که از نامش بر می آید ارزان است اما در هر صورت باید قیمت ها را ابتدا مقایسه کنید زیرا برخی از فروشگاه ها این دست از ترازوها را با قیمت بالایی به فروش میرسانند. قیمت ترازوی ارزان در نمایندگی ها و همچنین فروشگاه های معتبر مانند تراز محک کاملا مناسب است اما در صورتی که فروشگاه های نامعتبر را انتخاب کرده باشید این ترازوها با قیمت های بسیار متفاوتی به فروش میرسند.

قیمت ترازوی ارزان

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()