سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی بارکد زن

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی بارکد زن از انوع ترازوی فروشگاهی است که در فروشگاه های بسیار زیادی از جمله فروشگاه های بزرگ طرفداران بسیار زیادی دارد. ترازوی بارکدزن همانطور که از نامش نیز به خوبی پیداست برای درج بارکد بر روی فاکتور و یا رسید مشتری مورد استفاده قرار میگیرد. اما اگر تا کنون از ترازو بارکد زن استفاده نکرده اید و به درستی نمیدانید که چگونه عمل میکند در ادامه به صورت خلاصه در مورد آن توضیح خواهیم داد. ترازوی بارکد زن یا ترازو بارکد دار به یک پرینتر در درون خود مجهز است که شما میتوانید توسط آن اقدام به چاپ بارکد بر روی فاکتور نمایید. بارکدی که توسط ترازو بارکدخوان بر روی فاکتور چاپ میشود متناسب با هر محصول متفاوت است و در واقع هر محصول یک بارکد خاص خود را دارد. بارکد اختصاص داده شده به هر محصول توسط ترازوی بارکدخوان توسط دستگاه بارکدخوان به راحتی خوانده میشود و اطلاعات محصول و قیمت آن استخراج میشود. زمانی که مشتری محصول دارای بارکد را خریداری میکند، فروشنده به راحتی و با استفاده از ترازوی بارکدزن و یا ترازوی بارکدزن محک میتواند بارکد را اسکن کرده و اطلاعات محصول خریداری شده را استخراج کند که این اطلاعات میتواند قیمت و یا هر مورد دیگری باشد. در واقع ترازو بارکد زن کار را برای فروشنده تا حد زیادی آسان میکند و دیگری نیازی نیست تا قیمت و اطلاعات محصول را به حافظه بسپارد. دستگاه بارکدخوان تنها با اسکن کردن بارکدی که ترازو بارکد دار به محصول اختصاص داده است میتواند اطلاعات آن را در اختیار فروشنده قرار دهد. انواع ترازوی محک در نوع بارکدزن در فروشگاه تراز محک موجود است که میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری نسبت به خرید با توجه به نیاز و بودجه خود سفارش دهید.

ترازوی بارکد زن

مزایای ترازو بارکدخوان

یکی از مزایایی که ترازو بارکدخوان ایجاد میکند به تسریع روند توزین مربوط میشود. برخی از فروشگاه ها به خصوص فروشگاه های زنجیره ای حساب و کتاب تعداد زیادی از مشتریان را به صورت پشت سر هم انجام میدهند که اگر قرار باشد قیمت تعداد زیادی از محصولات خریداری شده به صورت یک به یک به دست آید مطمئنا زمان زیادی صرف خواهد شد و ترافیکی از خریداران در پشت صندوق ایجاد خواهد شد. با ترازو بارکد دار میتوان روند توزین را تا حد زیادی سرعت بخشید و دیگر نیازی نیست تا به صورت سنتی به قیمت و اطلاعات محصولات خریداری شده دست یافت. با ترازوی بارکدخوان با سرعت بسیار زیادی میتوان قیمت و اطلاعات یک به یک محصولات را به دست آورد. از دیگر مزایای مهم ترازو بارکدخوان و به خصوص ترازوی بارکدزن محک به دقت بالای محاسبه قیمت محصولات خریداری شده مربوط میشود. حساب و کتاب محصولات خریداری شده به صورت دستی آن هم در تعداد زیاد مطمئنا با خطای انسانی همراه خواهد بود و این موضوع ضرر و زیان هایی را برای فروشنده به بار خواهد آورد. اما محاسبه قیمت و تعداد محصولات خریداری شده و به طور کلی حساب و کتاب محصولات خریداری شده توسط ترازوی بارکدزن با دقت بالایی انجام میشود و ضرر و زیانی نیز متوجه فروشنده و مالک فروشگاه نخواهد شد. تعداد و قیمت تمامی محصولات خریداری شده و یا دیگر جزئیات آنها به دقت بر روی فاکتوری که توسط ترازوی بارکدخوان صادر شده درج میگردد و مشتری و فروشنده میتوانند با مشاهده فاکتور به راحتی اطلاعات کاملی را از محصولات خریداری شده و یا فروش رفته کسب کنند.

خرید ترازو بارکد زن

برای خرید ترازو بارکد زن باید توجه داشته باشید که این دست ترازوها به دو دسته تقسیم بندی میشوند. یک نوع ترازو بارکدخوان وجود دارد که تجهیزات بارکدخوان را به همراه دارند و شما نیازی به تهیه این تجهیزات برای ترازو ندارید. این نوع ترازوها برای افراد و فروشگاه هایی مناسب است که به یک ترازوی بارکدزن کامل نیاز دارند. اما برای خرید ترازو بارکد زن نوع دیگری از ترازو نیز پیش روی شما قرار دارد که امکان اتصال تجهیزات بارکد خوان به آن وجود دارد و به صورت پیش فرض این تجهیزات را به همراه ندارد. با خرید ترازو بارکد زن که این تجهیزات را به همراه ندارد شما میتوانید یک بارکدخوان در برندهای مختلف که در بازار وجود دارند را تهیه نموده و سپس به ترازو متصل نمایید. اما توجه داشته باشید که بارکد خوان باید با ترازوی فروشگاهی سازگاری داشته باشد که با مطالعه دفترچه راهنمای ترازو و یا با پرس و جو از فروشنده میتوانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

خرید ترازو بارکد زن

قیمت ترازوی بارکدزن

از مهمترین عواملی که بر روی قیمت ترازوی بارکدزن تاثیر دارد میتوان به برند ترازو اشاره نمود. برند بیشترین تاثیر را بر روی قیمت ترازوی بارکدزن دارد و در صورتی که برند خارجی را برای خرید مد نظر داشته باشید مطمئنا قیمت بالاتری خواهد داشت. در این بین قیمت ترازوی بارکدزن ایرانی مناسب تر از نمونه های مشابه خارجی است. به طور مثال ترازوی بارکدزن محک از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و میتوانید هم اکنون از فروشگاه تراز محک مدل های مختلفی از آن را با اطلاعات کامل مشاهده و خریداری کنید.

قیمت ترازوی بارکدزن

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()