سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
قیمت
مدل
کالا برای:

باسکول چرخدار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول چرخدار از جمله انواع باسکول دیجیتال است که به کمک چرخ هایی که در اختیار دارد میتواند از مکانی به مکانی دیگر و بدون اینکه نیاز به نیروی انسانی زیادی باشد جابجا شود. اغلب باسکول های موجود در بازار بدون چرخ و از نوع ثابت هستند که این موضوع سبب شده تا امکان جابجایی آن وجود نداشته باشد. اما در این بین برخی شرکت ها باسکول چرخ دار را روانه بازار کرده اند که دیگر مشکلی در انتقال باسکول وجود نخواهد داشت. البته ممکن است چرخی که برای باسکول چرخدار و یا باسکول چرخدار محک در نظر گرفته میشود به عنوان یک آپشن قابل انتخاب باشد. شرکت محک چرخی که برای باسکول چرخ دار محک در نظر گرفته است را به عنوان یک آپشن برای مشتریان خود در نظر گرفته است و شما میتوانید باسکول را بدون چرخ و یا با چرخ سفارش دهید. باسکول چرخدار میدانی برای کسب و کارهایی که در محیط های باز مانند میادین میوه و تره بار فعالیت میکنند فوق العاده کار آمد و مناسب است زیرا در این مکان ها باسکول دیجیتال چرخدار مرتبا جابجا میشود و در یک مکان ثابت نیست.

باسکول چرخدار

انواع باسکول چرخدار محک و امکانات و اتصالات آن

چندین مدل باسکول چرخدار توسط شرکت محک تا کنون تولید شده است که ظرفیت توزین آنها 200 ، 300، 500 ، 1000 و 1500 کیلوگرم است. در واقع شرکت محک باسکول چرخ دار را در ظرفیت های 200 ، 300، 500 ، 1000 و 1500 کیلوگرم تولید کرده است و تمامی باسکول های محک را به صورت چرخدار میتوانید سفارش دهید. توجه داشته باشید باسکول چرخدار محک تنها با نمایشگر ثابت نیز عرضه میشوند و شما نمیتوانید باسکول چرخدار را برای مدل های نمایشگر متحرک و دیواری و یا سینی غلطکی سفارش دهید. ساختار باسکول های نمایشگر متحرک، دیواری و همچنین سینی غلطکی به گونه ای است که نمیتوان به آنها چرخ متصل نمود. اما باسکول نمایشگر ثابت را به راحتی میتوان چرخدار نمود. نمایشگر دیجیتالی بر روی تمامی مدل های باسکول چرخ دار محک از یک نوع است و تفاوتی از لحاظ امکانات با یکدیگر ندارند. این نمایشگر بر روی قسمت فوقانی باسکول چرخدار میدانی تعبیه شده است و دید بسیار خوبی را به کاربر میدهد. همچنین باسکول دیجیتال چرخدار از یک دستگیره بر روی خود برای جابجایی آسان بهره میبرد که به وسیله آن به راحتی میتوانید باسکول را از مکانی به مکانی دیگر جابجا کنید. اتصالاتی بر روی بدنه باسکول چرخدار محک و در قسمت پشت نمایشگر تعبیه شده است که این اتصالات برای اتصال کامپیوتر و چاپگر جانبی به باسکول بسیار کاربردی هستند. برق مورد نیاز باسکول چرخ دار محک از برق شهری تامین میشود و یک باطری داخلی قدرتمند نیز در مواقع بی برقی به خوبی انرژی مورد نیاز باسکول را تامین میکند. از امکانات بسیار مهم و کاربردی این باسکول دیجیتال چرخدار میتوان به 10 حافظه برای ثبت نام و قیمت کالا، پارسنگ، شمارش اقلام هم وزن و توزین چند مرحله ای را نام برد.

خرید باسکول چرخدار

برای خرید باسکول چرخدار با قدرت توزین 200 ، 300، 500 ، 1000 و 1500 کیلوگرم شما میتوانید چرخ باسکول را به صورت ساده و یا پاترولی انتخاب کنید. با خرید باسکول چرخدار با چرخ پاترولی استحکام چرخ را افزایش خواهید داد و میتواند طول عمر نسبتا بالاتری داشته باشد. البته شما با خرید باسکول چرخدار با چرخ معمولی نیز استحکام و دوام بسیار خوبی را از چرخ باسکول دریافت خواهید کرد اما چرخ های پاترولی به نسبت از استحکام بیشتری برخوردار هستند. همچنین باید توجه داشته باشید که قیمت چرخ های پاترولی از چرخ های معمولی بیشتر است.

خرید باسکول چرخدار

قیمت باسکول چرخ دار

عوامل گوناگونی وجود دارند که بر روی قیمت باسکول چرخ دار تاثیر گذار هستند که یکی از مهمترین این عوامل قدرت توزین آن است. باسکول چرخدار 1000 کیلویی از قیمت پایینتری نسبت به باسکول 1500 کیلویی برخوردار است. همچنین باسکول 500 کیلویی چرخدار از باسکول 200 کیلویی چرخدار گران تر است. نوع چرخ که میتواند معمولی باشد یا پاترولی بر روی قیمت باسکول چرخ دار تاثیرگذار است و باسکولی که با چرخ پاترولی به فروش میرسد از قیمت بیشتری برخوردار است. قیمت باسکول چرخ دار در فروشگاه تراز محک توسط شرکت تولید کننده وکارخانه تعیین میشود و شما میتوانید با قیمت مصوب خرید خود را از این فروشگاه انجام دهید.

قیمت باسکول چرخدار

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()