سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 5 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 5 کیلویی از انواع ترازوی محک با قدرت توزین کم محسوب میشود و تنها برای مصارف خانگی کاربرد دارد و مطئمنا هیچگاه نمیتواند نیاز یک فروشگاه را برطرف سازد. ترازوی 5 کیلویی از انواع ترازوی آشپزخانه محسوب میشود و در منازل برای توزین مواد خوراکی و اجسام سبک مورد استفاده قرار میگیرد. ترازوی 5 کیلو دیگر مانند ترازوهای فروشگاهی ابعاد بزرگی ندارد و جثه کوچکی را به خود اختصاص داده که این جثه کوچک امکان جابجایی آن را بسیار آسان تر کرده است. به راحتی حتی یک خانم خانه دار نیز میتواند ترازوی 5 کیلویی محک را از جایی به جای دیگر منتقل کند و نیازی به کمک بدین منظور نخواهد داشت. ابعاد ترازو 5 کیلویی دیجیتال در کنار وزن آن نیز بسیار مناسب است و جثه کوچکی را در اختیار دارد و این ویژگی به شما اجازه میدهد تا به راحتی بتوانید آن را در یک فضای کوچک جای دهید و نیازی به فضای زیاد برای نگهداری از آن وجود ندارد. رنگ بندی ترازو 5 کیلویی محک نیز بر خلاف ترازوهای فروشگاهی از رنگ های شاد و روشن انتخاب شده است که سازگاری کاملی را با دکوراسیون داخلی منزل برقرار میکند. دقت توزین ترازوی دیجیتال 5 کیلویی نیز بسیار بالا است و نگرانی از این بابت وجود ندارد و میتواند با دقت بالایی اجسام را توزین کند. برای خرید ترازوی 5 کیلویی و تمامی محصولات ترازوی محک میتوانید با انتخاب فروشگاه تراز محک به روش های مختلف از جمله حضوری و غیر حضوری محصول مد نظر خود را سفارش دهید.

ترازو 5 کیلویی

امکانات ترازوی 5 کیلویی

امکانات ترازوی 5 کیلویی بسیار کمتر از ترازوهای فروشگاهی است و البته این دست از ترازوها نیاز به امکانات زیادی ندارند و مصرف کننده این ترازوها را تنها برای توزین اجسام کوچک خریداری میکند. حتی اگر امکانات زیادی نیز به ترازوی دیجیتالی 5 کیلویی اختصاص داده شود چندان برای کاربر و خریدار استفاده ای نداشته باشد که در این صورت اغلب شرکت های تولید کننده این دست از ترازوها کمترین امکانات را برای آن لحاظ میکنند و یا حتی هیچ امکاناتی را برای ترازو در نظر نمیگیرند. برای خرید ترازوی 5 کیلویی اگر امکانات برای شما مهم است و ترازو را برای یک کسب و کار نیاز دارید پس باید در هنگام خرید مشخصات فنی آن را مورد بررسی قرار دهید و محصولی را تهیه کنید که بتواند نیاز شما را مرتفع سازد. از یک ترازو 5 کیلویی نباید انتظار علمک داشته باشید و این دست ترازوها همگی بدون علمک تولید میشوند و بدنه آنها به طور کلی اجازه نصب علمک بر روی ترازو را نمیدهد. ترازوی 5 کیلویی همچنین به صفحه کلید آن چنانی مجهز نیست و یا اصلا هیچگونه صفحه کلیدی بر روی آن تعبیه نشده است. تعدادی کلید فیزیکی و یا لمسی ممکن است بر روی ترازوی 5 کیلو تعبیه شده باشد که این کلید ها تنها چند کار کوچک را انجام میدهند. انتظار پرینتر دار بودن از ترازوی 5 کیلویی محک و دیگر ترازوهای 5 کیلویی نداشته باشید مگر آنکه در برند خاصی بتوانید ترازوی مجهر به چاپگر را بیابید. ترازو 5 کیلویی دیجیتال نیازی به پرینتر نخواهد داشت به خصوص اگر در منازل مورد استفاده قرار بگیرد. ترازو 5 کیلویی محک نیز هیچگونه چاپگر داخلی را در اختیار ندارد و جزو ترازوهای ساده محسوب میشود.

خرید ترازوی 5 کیلویی

از نکات مهمی که برای خرید ترازوی 5 کیلویی باید در نظر داشته باشید گارانتی آن است و هر چه گارانتی آن اعتبار بیشتری داشته باشد در نتیجه امکان تعمیر آن نیز آسان تر و البته تخصصی تر خواهد بود. برای خرید ترازوی 5 کیلویی بهتر است همچنین به اعتبار گارانتی نیز توجه کنید زیرا هر گارانتی ممکن است چندان اعتباری نداشته باشد و عدم اعتبار گارانتی سبب میشود تا نتوانید تعمیر ترازو را به صورت تخصصی و زیر نظر افراد مجرب انجام دهید. برای خرید ترازوی 5 کیلویی حتی توجه به خدمات پس از فروش نیز بسیار مهم است و در صورتی که ترازویی خدمات پس از فروش گسترده ای داشته باشد به راحتی میتوانید آن را در هر یک از شهرهای کشور و در نمایندگی های معتبر تعمیر کنید. با خرید ترازوی 5 کیلویی محک بهترین و معتبرترین گارانتی را دریافت خواهید کرد که نظیر آن در سایر ترازوهای موجود در بازار وجود ندارد. برای خرید ترازوی 5 کیلویی محک اگر نمایندگی ها و دفاتر مرکزی تعیین شده از سوی شرکت محک را انتخاب کرده باشید میتوانید با گارانتی اصلی شرکت محک آن را خریداری کنید.

خرید ترازوی 5 کیلویی

قیمت ترازوی 5 کیلویی

ترازوی دیجیتال 5 کیلویی در بسیاری از برندهای موجود در بازار از قیمت مناسبی برخوردار هستند که در این بین برندهای تولید داخل بهترین قیمت را به خود اختصاص داده اند. ترازوی دیجیتالی 5 کیلویی که در شرکت محک تولید میشود از قیمت ایده آلی برخوردار است و در صورت نیاز میتوانید این برند ترازو را تهیه نمایید. قیمت ترازوی 5 کیلویی تولید داخل به دلیل استفاده از نیروی انسانی داخلی در تولید و همچنین تولید قطعات توسط شرکت های داخلی تا حد زیادی کاهش می یابد. همچنین عدم واردات نیز خود بر قیمت ترازوی 5 کیلویی تاثیرگذار است و باعث میشود تا قیمت نهایی محصول تا حد زیادی کاهش یابد.

قیمت ترازوی 5 کیلویی

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()