سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 20 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 20 کیلویی به دلیل قدرت توزین کمتری که نسبت به دیگر مدل های ترازو فروشگاهی دارد اغلب در فروشگاه های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد که تعداد مشتریان کمی را در اختیار دارند. همچنین ترازوی 20 کیلویی در فروشگاه هایی که محصولات آنها وزن کمی دارند استفاده فراوانی دارد. یکی از مزیت های ترازو 20 کیلویی دیجیتال به دقت بالای آن مربوط میشود. توجه داشته باشید که هر چه قدرت توزین ترازو بالاتر باشد در نتیجه خطای بیشتری در توزین خواهد داشت و یا به نوعی دقت کمتری خواهد داشت. اما ترازو 20 کیلو به دلیل اینکه قدرت کمی دارد از دقت بسیار بهتری برخوردار است و میتواند اجسام تا نهایت وزن 20 کیلو را با دقت 1 یا 2 گرم توزین کند. در این میان ترازو 20 کیلویی محک از دقت بسیار بالایی برخوردار است و میتوانید بر روی دقت بالای آن حساب باز کنید. یکی از دلایل اصلی که باعث شده تا ترازوی 20 کیلویی محک از دقت بالایی برخوردار باشد، لودسل قدرتمند و دقیق آن است. لودسل به کار رفته در ساخت این ترازو 20 کیلویی از بهترین نوع لودسل ها است و این چنین لودسلی را در کمتر ترازویی میتوان یافت. این ترازوی 20 کیلویی علاوه بر لودسل قدرتمند از بهترین قطعات نیز در ساخت خود بهره برده است که در کنار لودسل قدرتمند سبب شده تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. دیجیتالی شدن نمایشگر نیز باعث شده تا ترازوی 20 کیلویی محک وزن به دست آمده را با دقت بسیار بالایی نشان دهد. لودسل ترازو 20 کیلویی محک بعد از به دست آوردن وزن اجسام آن را به نمایشگر دیجیتالی انتقال میدهد و نمایشگر نیز همان رقم را به معرض نمایش در می آورد و در نتیجه شاهد خطای بسیار کمی حاصل از توزین خواهیم بود. جنس بدنه ترازو 20 کیلویی دیجیتال به دلیل اینکه از جمله ترازوهای سبک محسوب میشود هموازه از پلاستیک فشرده است و به ندرت میتوان ترازویی را یافت که در ساخت بدنه آن از فلز استفاده شده باشد. در واقع نیازی به استفاده از فلز در ساخت ترازو 20 کیلو وجود ندارد و با توجه به فشار کمی که در هنگام توزین به ترازو وارد میشود نیازی به استفاده از بدنه فلزی وجود ندارد. ترازو 20 کیلویی دیجیتال همچنین از سینی پلاستیکی یا در برخی مدل ها از سینی استیل بهره میبرد که هر دو جزو سینی های ایده آل محسوب میشوند. همچنین نوع سینی ترازوی دیجیتال 20 کیلویی میتوان لبه دار یا تخت باشد. سینی لبه دار ترازوی دیجیتال 20 کیلویی طرفداران بیشتری دارد اما در صورتی که قصد داشته باشید تا اجسام بزرگ را بر روی سینی قرار دهید باید ترازو با سینی تخت را تهیه کنید. انواع ترازو محک با ظرفیت توزین 20 کیلو را میتوانید از فروشگاه تراز محک و به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه نمایید.

ترازو 20 کیلویی

ساختار بدنه ترازوی 20 کیلویی

ترازوی دیجیتال 20 کیلویی اغلب در مدل های بدون علمک به فروش میرسد و کمتر دیده شده که مدل علمکدار آن به فروش برسد. ترازوی 20 کیلویی با توجه به اینکه جثه کوچکی دارد و برای کسب و کارهای کوچک مورد استفاده قرار میگیرد طبیعی است که جثه و بدنه کوچکی داشته باشد و به طبع بدون علمک نیز باشد. البته این بدین معنی نیست که ترازوی 20 کیلویی تنها در مدل های بدون علمک تولید میشود و در بازار مدل هایی نیز وجود دارند که به صورت علمکدار تولید میشوند و کیفیت بالایی نیز دارند.

نمایشگر ترازو 20 کیلویی دیجیتال

همانطور که از نام ترازو 20 کیلویی دیجیتال بخوبی میتوان برداشت کرد از ترازوهای دیجیتال است و نمایشگر آن نیز به صورت کاملا دیجیتالی تولید میشود. نمایشگر ترازو 20 کیلویی دیجیتال میتواند اطلاعات را بلافاصله بعد از قرار دادن اجسام بر روی سینی به نمایش در آورد. نمایشگر ترازوی فروشگاهی 20 کیلویی میتواند 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل و یا 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل داشته باشد که با توجه به افزایش قیمت ها بهتر است تا ترازو با نمایشگر 6 و 7 رقم تهیه شود. تکنولوژی نمایشگر نیز LCD و یا LED است که فن آوری LED به مراتب بسیار بهتر از LCD است و از وضوح و شفافیت تصویر بالاتری بهره میبرد.

امکانات و اتصالات ترازو 20 کیلو

امکانات و اتصالات گوناگونی برای ترازو 20 کیلو در نظر گرفته میشود که این امکانات میتوانند به مراتب توزین را برای شما آسان تر و سریع تر و حتی دقیق تر کنند. اما در صورتی که برای خرید ترازوی 20 کیلویی این امکانات چندان برای شما اهمیت ندارند پس میتوانید ترازویی را تهیه کنید که امکاناتی ندارند و فقط برای توزین مناسب هستند. اتصالات ترازو 20 کیلو با امکانات متفاوت است و سعی کنید تا جای ممکن ترازو با اتصالات کامل را خریداری کنید. اتصالات و یا همان پورت های ترازوی فروشگاهی به شما اجازه میدهد تا بتوانید تجهیزات فروشگاهی را به ترازو متصل کنید اما بدون این پورت ها اتصالی نیز در کار نخواهد بود.

خرید ترازوی 20 کیلویی

قیمت ترازوی 20 کیلویی دیجیتال

نوسان قیمت ترازوی 20 کیلویی دیجیتال در میان ترازوهای موجود در بازار بسیار زیاد است و هر یک از ترازوها از قیمت متفاوتی برخوردار هستند. اما عواملی وجود دارند که قیمت ترازوی 20 کیلویی دیجیتال را تحت تاثیر قرار میدهند. یکی از عواملی که بیشترین تاثیر را بر روی قیمت ترازوی دیجیتالی 20 کیلویی دارد ایرانی و یا خارجی بودن آن است. قیمت ترازوی دیجیتالی 20 کیلویی که از کشورهای دیگر وارد میشوند بالاتر است که البته این بالا بودن قیمت ها بی دلیل نیست و هزینه های واردات این قیمت ها را افزایش میدهند. دومین عاملی که در قیمت ترازوی فروشگاهی 20 کیلویی تاثیر دارد امکانات و اتصالات آن است. اتصالات و امکانات کامل و یا بیشتر میتواند قیمت ترازوی فروشگاهی 20 کیلویی را تا حد زیادی افزایش دهد. قیمت ترازوی دیجیتال محک 20 کیلویی بسیار مناسب است و میتوانید با کمترین هزینه این ترازو را تهیه نمایید. تولید داخل بودن را باید عامل مهمی در مناسب بودن قیمت ترازوی دیجیتال محک 20 کیلویی نامید.

قیمت ترازوی 20 کیلویی

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()