سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی عطاری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

از جمله مشاغلی که نیاز زیادی به یک ترازو دارد عطاری است و البته هر ترازویی قابل استفاده در این مشاغل نیست و باید از یک ترازوی عطاری مناسب برای اقلام موجود در فروشگاه استفاده شود تا بتواند اولا با دقت بسیار بالایی توزین را انجام دهد و هم با امکاناتی که دارد بتواند روند توزین را برای فروشنده آسان تر و دقیق تر و البته سریع تر کند. امروزه تنها ترازوی دیجیتال عطاری را میتوان برای خرید یافت که این دیجیتالی شدن ترازو و دیجیتالی شدن ترازو محک نقش بسیار مهمی را در دقت بالای آن و همچنین اختصاص امکانات فراوان به ترازو ایفا میکند. ترازوی دیجیتال عطاری از دقیق ترین ترازوهای موجود است و میتوانید مقدار بسیار کمی از اقلام را با دقت بالا بر روی آن توزین کنید. به لطف امکاناتی که به ترازو عطاری اختصاص داده شده است و در ادامه نیز به آن اشاره خواهیم کرد شما میتوانید سرعت کار توزین را بالا برده و از سوی دیگر کار خود را در توزین آسان تر کنید که خود اهمیت بسیار زیادی دارد.

ویژگی ها و امکانات ترازوی عطاری

  • دقت در ترازوی عطاری اهمیت بسیار زیادی دارد و یک ترازو عطاری باید از دقت بسیار بالایی برخوردار باشد. شاید ظرفیت توزین برای ترازوی دیجیتال عطاری چندان اهمیتی نداشته باشد اما مطمئنا دقت در این نوع ترازوها اهمیت بسیار زیادی دارد. ترازو مخصوص عطاری با ظرفیت نهایت 35 کیلو کاملا مناسب است اما دقت آن نباید از 2 گرم فراتر رود. 
  • ابعاد ترازوی مخصوص عطاری نباید بزرگ باشد و اصلا نیازی به ترازو با ابعاد بزرگ برای عطاری دیده نمیشود. یک ترازوی معمولی به ابعاد ترازوهایی که در سوپرمارکت ها استفاده میشود برای فروشگاه عطاری کاملا کفایت میکند. 
  • جنس بدنه ترازوی عطاری پلاستیکی باشد یا فلز تفاوتی ندارد ولی پلاستیک فشرده به راحتی میتواند فشار اقلامی که برای توزین بر روی ترازو قرار میگیرند را تحمل کند و به هیچ وجه نیازی به ترازو با بدنه فلز دیده نمیشود. اما حتما سینی ترازوی دیجیتال عطاری باید از استیل باشد. استیل از فلزات بهداشتی است و قابلیت تمیز شوندگی بسیار خوبی دارد و همچنین کاملا ضد زنگ است. لبه دار بودن و یا تخت بودن سینی ترازوی عطاری تهران نیز بستگی به فروشنده دارد. اما اگر سینی ترازوی عطاری تهران لبه دار باشد بهتر است زیرا محصولاتی که در عطاری به فروش میرسند بعضا به شکل اجسام ریز و یا پودر شده هستند که سینی لبه دار اجازه بیرون رفتن آنها از سینی ترازو را با لبه های خود نمیدهد.
  • حافظه های ترازو عطاری بسیار مهم است و سعی کنید ترازویی را تهیه کنید که تعداد حافظه مستقیم و غیر مستقیم زیادی را در اختیار شما قرار میدهد. شما به کمک این حافظه ها دیگر نیازی نیست تا قیمت اجناس و اقلام فروشگاه را به ذهن بسپارید و تنها کافیست تا نام و قیمت آن را به حافظه سپرده و در مراحل توزین تنها با فشردن یک کلید به نام و قیمت آن دسترسی داشته باشید.
  • چاپگر از ضروریات یک ترازوی مخصوص عطاری است و باید پرینتردار باشد تا بتوانید فاکتور و رسید مشتری را چاپ کرده و به او تحویل دهید و همچنین این چاپگر اجازه صدور گزارش روزانه و هفتگی و ماهانه را نیز به شما میدهد.
  • فول پورت بودن ترازوی عطاری نیز برای برخی مهم است و برای برخی اهمیتی ندارد اما اگر ترازو فول پورت باشد شما میتوانید تجهیزاتی همچون کارتخوان و بارکدخوان و حتی کشو پول و کامپیوتر را به آن متصل کنید.

خرید ترازوی عطاری

برای خرید ترازوی عطاری به علمکدار بودن و یا نبودن ترازو چندان توجهی نکنید و بیشتر سعی کنید ترازوی دقیقی را خریداری کنید. با خرید ترازوی عطاری که دقت بالایی داشته باشد شما میتوانید اقلامی که حتی وزن آنها چند صد گرم و یا پایینتر است را با خطای بسیار کمی توزین کنید.

قیمت ترازوی عطاری

قیمت ترازوی عطاری چندان بالا نیست زیرا یک ترازوی عطاری چندان ظرفیت توزین بالا و یا امکانات خاصی ندارد و میتوانید با قیمت مناسب این نوع ترازو را تهیه نمایید. در قیمت ترازوی عطاری برخی عوامل مانند پرینتر و یا پورت ها تاثیر گذار هستند که اگر نیاز به پرینتر و یا پورت های کامل و یا برخی امکانات ترازو ندارید میتوانید با حذف آنها هزینه خرید ترازو را تا حدی برای خود بکاهید.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()