سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 35 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 35 کیلویی برای اغلب فروشگاه ها میتواند یک ترازوی مناسب و ایده آل محسوب شود زیرا بسیاری از فروشگاه ها اجناس و اقلامی را توزین میکنند که وزن آنها فراتر از 35 کیلوگرم نمیرود. ترازوی 35 کیلویی از انواع ترازوی فروشگاهی است که در شرکت محک نیز تولید میشود و مدل های بسیار زیادی از آن در این برند تولید شده اند. انواع ترازوی محک در مدل های علمکدار و بدون علمک و همچنین پرینتردار و بدون پرینتر را میتوان یافت که ظرفیت 35 کیلوگرم دارند و دقت بسیار خوبی را نیز به خود اختصاص داده اند. دقت بالای ترازوی 35 کیلویی محک به دلیل قدرت توزین آن است زیرا هر چه قدرت توزین پایین تر باشد در نتیجه دقت آن نیز بالاتر خواهد رفت و خطای کمتری در نشان دادن وزن به دست آمده از محصول خواهد داشت. تنوع بالایی از ترازو 35 کیلویی محک را میتوانید از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر خریداری کنید که به دو نوع علمکدار و بدون علمک و همچنین پرینتر دار و بدون پرینتر تقسیم بندی میشوند. اینکه ترازو 35 کیلویی علمکدار باشد یا بدون علمک و یا پرینتر داشته باشد یا نداشته باشد به شما و نیاز شما بستگی دارد. بستگی دارد چه انتظاری از ترازوی 35 کیلویی دارید و بر اساس نیاز خود باید بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. تفاوتی از لحاظ امکانات میان انواع ترازوی 35 کیلویی محک که در نوع علمکدار و بدون علمک و یا پرینتر دار و بدون پرینتر تولید میشوند وجود ندارد و همگی کیفیت، امکانات و حتی پورت های یکسانی را در اختیار دارند.

ترازو 35 کیلویی

ترازوی 35 کیلویی علمکدار و بدون علمک

همانطور که گفته شد ترازوی 35 کیلویی محک در دو نوع علمکدار و بدون علمک تولید میشود که کاملا بستگی به نیاز شما دارد که کدام مدل را انتخاب و خریداری میکنید. ترازو 35 کیلو که علمکدار است نمایشگری را در اختیار دارد که بر روی علمک آن قرار گرفته و همین موضوع میزان آسیب دیدگی نمایشگر را کاهش داده و از سویی دید بسیار خوبی را برای کاربر به وجود می آورد. ترازو محک 35 کیلویی علمکدار و یا بدون علمک را همچنین باید بر اساس فضایی که در اختیار دارید انتخاب کنید. ترازو محک 35 کیلویی که علمکدار است نیاز به فضای کافی از لحاظ ارتفاع دارد و ممکن است این فضا در برخی از فروشگاه ها وجود نداشته باشد. اما ترازو محک 35 کیلویی که بدون علمک است با توجه به حذف علمک بدون شک فضایی را اشغال نخواهد کرد و به قولی جمع و جورتر است. البته حمل ترازو 35 کیلویی که علمک آن حذف شده راحت تر خواهد بود.

نمایشگر تعبیه شده در ترازوی 35 کیلویی محک

نمایشگری که بر روی ترازوی 35 کیلویی محک تعبیه شده است میتواند 5 و 6 رقم باشد و یا 6 و 7 رقم که متناسب با مدل متفاوت است. از بابت کیفیت نمایشگر ترازو محک 35 کیلویی میتوانید اطمینان کامل داشته باشید زیرا کیفیت بسیار بالایی دارد و میتواند تصاویر را با وضوح بالایی به نمایش در آورد. نمایشگر ترازوی 35 کیلویی محک یا بر روی بدنه آن جای خوش کرده و یا بر روی علمک که متناسب با مدل متفاوت است و توجه داشته باشید که این نمایشگر هم برای سمت کاربر در نظر گرفته شده و هم برای مشتری.

ترازو 35 کیلویی محک چاپگر دار و بدون چاپگر

دو مورد از امکاناتی که همواره برای ترازو 35 کیلویی محک اهمیت زیادی داشته است و خریدار تاکید زیادی بر روی آنها دارد، پرینتر ترازو است. ترازو محک 35 کیلویی در دو نوع پرینتر دار و بدون پرینتر تولید میشود که این پرینتر سبب شده تا از لحاظ قیمتی نیز تفاوت هایی میان آنها ایجاد شود. البته پرینتر ترازو محک 35 کیلویی ممکن است برای برخی اهمیت زیادی نداشته باشد زیرا برخی از فروشگاه ها هیچگونه رسید و یا فاکتوری را به مشتریان خود بعد از فروش محصولات ارائه نمیدهند. اما فروشگاه های بزرگ مطمئنا به پرینتر ترازوی محک 35 کیلویی نیاز خواهند داشت زیرا این دست از فروشگاه ها با توجه به سیستم کاری خود همواره نیاز دارند تا رسید و فاکتور مشتری را برای او صادر کنند.

جنس بدنه و سینی ترازوی 35 کیلوگرم

بدنه و سینی ترازوی 35 کیلوگرم به ترتیب از جنس پلاستیک و استیل است که هر دو بالاترین مقاومت را در برابر ضربه، فشار و آب و رطوبت از خود نشان میدهند. پلاستیکی که در ساخت بدنه ترازوی 35 کیلوگرم استفاده شده است یک پلاستیک معمولی و شکننده نیست و از بهترین نوع پلاستیک مخصوص ساخت تجهیزات فروشگاهی است که به آن ABS گفته میشود. این پلاستیک از استحکام بسیار خوبی برخوردار است و از سویی سینی استیل آن نیز میتواند در برابر ضربه و رطوبت مقاومت بالایی را از خود نشان دهد. تمیزشوندگی بسیار خوب نیز از خصوصیات استیل است و میتوان به راحتی هر گونه آلودگی و جرم را از سطح سینی پاک نمود. سبک بودن بدنه و سینی ترازو 35 کیلوگرم نیز خود در جابجایی هر چه آسان آن نیز تاثیر زیادی دارد و میتوان به راحتی ترازو را از نقطه ای به نقطه ای دیگر جابجا نمود.

امکانات ترازوی محک 35 کیلو

امکانات متعددی به ترازوی محک 35 کیلو متناسب با مدل اختصاص داده شده است که برخی امکانات کمی را در اختیار دارند و برخی دیگر بیشترین امکانات را به خود اختصاص داده اند که در این بین ترازوی 15000 پلاس بیشترین امکانات را دارد. امکانات ترازوی محک 35 کیلو باعث میشود تا روند توزین برای شما تا حد زیادی تسهیل و تسریع شده و همچنین دقت توزین نیز افزایش یابد. البته این امکانات ترازوی محک 35 کیلو نیز ممکن است مانند پرینتر برای هر فروشگاهی کاربرد نداشته باشد که شما قبل از خرید ترازو باید ابتدا مشخصات فنی آنرا مطالعه کرده و بر اساس نیاز خود یک ترازو با امکانات مناسب را سفارش دهید.

اتصالات ترازوی محک 35 کیلویی

سعی کنید تا جای ممکن ترازوی محک 35 کیلویی با پورت ها یا همان اتصالات کامل را تهیه کنید زیرا هر چه تعداد پورت ها بیشتر باشد در نتیجه میتوانید تجهیزات فروشگاهی بیشتری را به ترازو متصل کنید. تجهیزات فروشگاهی متعددی وجود دارد که میتوانید از طریق اتصالات ترازوی محک 35 کیلویی به ترازو متصل کنید که میتوان به چاپگر جانبی، صندوق فروشگاهی، کشوی پول، کارتخوان و بارکد خوان اشاره نمود که از مهمترین تجهیزات در یک فروشگاه محسوب میشوند.

خرید ترازوی 35 کیلویی

فروشگاه های زیادی هستند که میتوانید خرید ترازوی 35 کیلویی را از آنها انجام دهید اما هر فروشگاهی نمیتواند برای خرید یک ترازوی گارانتی دار و ترازویی که خدمات پس از فروش گسترده ای داشته باشد مناسب باشد. برای خرید ترازوی 35 کیلویی باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید و همچنین برندهای معتبر را انتخاب نمایید. با خرید ترازوی 35 کیلویی از فروشگاه های معتبر این اطمینان را خواهید یافت که ترازو گارانتی معتبری را در اختیار دارد. به طور مثال نمایندگی هایی که شرکت های تولید کننده برای ترازو در نظر میگیرند بهترین گزینه برای خرید ترازوی 35 کیلویی هستند و ترازویی را به شما عرضه خواهند کرد که گارانتی معتبر و چند ساله ای را در اختیار دارد. با خرید ترازوی 35 کیلویی محک 2 سال گارانتی آن هم بهترین و معتبرترین گارانتی را دریافت خواهید کرد که نظیر آن در سایر ترازوهای موجود در بازار یافت نمیشود. نه تنها گارانتی معتبر بلکه با خرید ترازوی 35 کیلویی محک شما 10 سال خدمات پس از فروش را نیز دریافت خواهید کرد که طی این 10 سال شما میتوانید هر گونه تعمیر ترازو را بدون اینکه نگرانی از بابت یافتن قطعات یدکی داشته باشید انجام دهید.

خرید ترازوی 35 کیلویی

قیمت ترازوی 35 کیلویی

در رابطه با قیمت ترازوی 35 کیلویی باید بگوییم که اگر انتخاب شما ترازوهای وارداتی باشد در نتیجه باید هزینه بالایی را برای آن بپردازید زیرا محصولات و تجهیزات فروشگاهی که از سایر کشورها وارد میشوند از قیمت بالایی برخوردار هستند. قیمت ترازوی 35 کیلویی تولید داخل مانند ترازوی محک بسیار مناسب و ایده آل است و همچنین جدای از قیمت به این موضوع توجه داشته باشید که این برند ترازو از پشتیبانی بسیار خوبی در کشور و در تمامی شهرها بهره میبرد.

قیمت ترازوی 35 کیلویی

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()