سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 10 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 10 کیلویی یک ترازو فروشگاهی و یا حتی ترازوی آشپرخانه مناسب برای آشپزخانه های کوچک و بزرگ خانگی و صنعتی است و میتواند برای توزین محصولات و اقلام موجود در خانه و آشپزخانه بسیار کار آمد و مناسب باشد. ترازوی 10 کیلویی با توجه به قدرت توزین کمی که دارد از دقت بالایی برخوردار است و میتواند اجسام را با دقت بسیار بالاتری نسبت به ترازوهای قدرتمند تر مانند ترازوی 30 یا 50 کیلویی توزین کند. ترازو 10 کیلو دقت 1 گرم از پر متقاضی ترین ترازوها محسوب میشود و اغلب ترازوها نیز با این دقت توزین تولید میشوند. ترازو 10 کیلو دقت 1 گرم برای افرادی که به دقت ترازو اهمیت زیادی میدهند از بهترین گزینه ها محسوب میشود. ترازو 10 کیلو در مدل های گوناگون و توسط شرکت های متعددی طراحی و تولید شده است که هر یک از ساختار و شکل ظاهری و همچنین امکانات متعددی بهره میبرند. ترازوی 10 کیلویی محک نیز بنا به سیاست شرکت محک و برای مصارف خانگی و تا حد کارگاهی تولید شده است. ترازو 10 کیلویی دیجیتال کاملا دیجیتالی عمل میکند و نمایشگر آن نیز دیجیتالی شده است. زمانی که اجسام را بر روی سینی ترازوی 10 کیلویی قرار میدهید به سرعت رقم حاصل از توزین بر روی نمایشگر به نمایش در می آید. لودسلی که در زیر سینی ترازو 10 کیلویی تعبیه شده است با سرعت بالایی وزن اجسام را محاسبه کرده و بر روی نمایشگر به نمایش در می آورد که این موضوع توزین اجسام را بسیار سریعتر میکند. ترازو 10 کیلو در بیشتر مدل ها به صورت بدون علمک تولید میشود و در واقع به دلیل عدم فروشگاهی بودن ترازو طبیعی است که بدون علمک تولید شود. ممکن است در موارد خاص و در برخی مدلها ترازو 10 کیلویی دیجیتال به صورت علمکدار تولید شود اما اغلب مدل های آن بدون علمک است. ترازو آشپزخانه 10 کیلویی در طرح های زیبا و رنگ های بسیار متنوعی نیز تولید میشود که با ترازوهای فروشگاهی بسیار متفاوت است. ترازو آشپرخانه 10 کیلویی از ابعاد کوچکی برخوردار است و وزن بسیار کمی نیز دارد که در مقابل یک ترازوی فروشگاهی به هیچ وجه اینگونه نیست. نمایشگری که بر روی ترازوی 10 کیلویی تعبیه میشود میتواند از نوع LCD باشد یا LED اما امروزه اغلب از نمایشگرهای LED استفاده میشود. جنس بدنه ترازوی 10 کیلویی و همچنین ترازوی 10 کیلویی محک از پلاستیک است و نیازی نیز به استفاده از بدنه فلزی برای ساخت این نوع ترازو وجود ندارد زیرا فشار چندانی و بیشتر از 10 کیلوگرم بر روی آن وارد نمیشود و نیازی به استفاده از بدنه های قدرتمند و مقاوم در ساخت آن وجود ندارد. انواع ترازو محک در مدل های آشپزخانه و فروشگاهی را میتوانید از فروشگاه تراز محک بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی و یا تلفنی خریداری نمایید.

ترازو 10 کیلویی

امکانات و اتصالات ترازوی 10 کیلویی

نباید مانند ترازوهای فروشگاهی توقع داشته باشید که ترازوی 10 کیلویی از امکانات و اتصالات چندانی برخوردار باشد. البته افرادی نیز که قصد خرید ترازو 10 کیلویی را دارند به دنبال ترازویی هستند که تنها بتواند اجسام با وزن 10 کیلوگرم را توزین کند و توقع چندان دیگری از یک ترازو ندارند. امکانات و اتصالاتی نیز که ممکن است برای یک ترازو 10 کیلو در نظر گرفته شود بسیار جزئی هستند.

خرید ترازو 10 کیلویی

مانند دیگر ترازوها برای خرید ترازو 10 کیلویی گارانتی را نیز مد نظر قرار دهید و ترازوی گارانتی دار را تهیه کنید. گارانتی که با خرید ترازو 10 کیلویی دریافت میکنید به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در صورت خراب شدن و آسیب دیدن ترازو به راحتی آن را تعمیر کنید. تعمیراتی که با مراکز ارائه دهنده خدمات به محصولات گارانتی دار ارائه میشود به مراتب کیفیت بالاتری دارند و افرادی که روند تعمیر را انجام میدهند از تخصص و تبهر بالایی برخوردار هستند.

خرید ترازوی 10 کیلویی

قیمت ترازو 10 کیلویی دیجیتال

قیمت ترازو 10 کیلویی دیجیتال نسبت به ترازوهای فروشگاهی بسیار پایین تر است و نمیتوان قیمت آن را با یک ترازوی فروشگاهی مقایسه نمود. قیمت ترازو 10 کیلویی دیجیتال اول از هر چیز به دلیل قدرت توزین بسیار پایین تری که دارد از دیگر ترازوها کمتر است. یک ترازوی فروشگاهی از قدرت توزین بالایی برخوردار است و قدرت آن از 30 کیلوگرم فراتر میرود اما این ترازو از قدرت کمی بهره میبرد که در نتیجه قیمت آن نیز کمتر خواهد بود. یک ترازو آشپزخانه 10 کیلویی به هیچ وجه قیمتی برابر با یک ترازوی فروشگاهی نخواهد داشت. به خصوص اگر ترازو آشپزخانه 10 کیلویی ایرانی را خریداری کرده باشید مطمئنا قیمت کمتری خواهد داشت. قیمت ترازوی دیجیتال 10 کیلویی که خارجی و وارداتی است با ترازوهای تولید داخل تفاوت دارد. هزینه کم ساخت و تولید و همچنین عدم پرداخت هزینه واردات همگی قیمت ترازوی دیجیتال 10 کیلویی را تحت تاثیر قرار داده و کاهش میدهد. قیمت ترازوی 10 کیلویی محک از تمامی ترازوهای موجود در نوع فروشگاهی و آشپزخانه مناسب تر است و میتوانید با بهترین قیمت نسبت به خرید آن اقدام نمایید. بهترین قیمت ترازوی 10 کیلویی محک را فروشگاه تراز محک در اختیار دارد و میتوانید به روش های گوناگون و به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت ترازوی 10 کیلویی

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()