سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تجهیزات فروشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

صندوق فروشگاهی و کشوی پول فروشگاهی از جمله تجهیزاتی هستند که برای تسهیل و تسریع حساب و کتاب و همچنین نظم دادن به امور مالی فروشگاه نقش مهمی را ایفا میکنند و به همین روز به روز بر محبوبیت آن ها در میان فروشگاه های بزرگ و کوچک بیشتر میشود. ابتدا بهتر است از میان تجهیزات فروشگاهی نام برده شده با صندوق فروشگاهی شروع کنیم که سالیان زیادی است در فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد اما صندوق هایی که در گذشته مورد استفاده قرار میگرفتند با صندوق های فروشگاهی امروزی چه در بحث تکنولوژی و چه شکل ظاهری تفاوت های زیادی پیدا کرده اند. در معرفی صندوق فروشگاهی باید بگوییم یکی از تجهیزات بسیار پرکاربرد در ثبت کالا و همچنین رسیدگی به امور مالی فروشگاه است. صندوق فروشگاهی که منظور صندوق های مدرن هستند به یک سخت افزار قوی و سیستم عامل مجهز شده اند که امکان نصب و راه اندازی انواع برنامه ها برای حساب و کتاب را فراهم آورده اند. به طور مثال صندوق فروشگاهی تکنما و یا صندوق فروشگاهی محک به سیستم عامل ویندوز مجهز شده و یک سخت افزار قوی نیز آن ها را پشتیبانی میکند که از این رو نرم افزارهای حسابداری به راحتی و با سرعت بالا بر روی آن قابل اجرا هستند. همچنین صندوق فروشگاهی محک و صندوق فروشگاهی تکنما مانند بسیاری از صندوق های فروشگاهی دیگر، از یک صفحه نمایش بزرگ لمسی بهره میبرند که این نمایشگر را باید از جمله تفاوت های بزرگ و چشمگیر صندوق های قدیمی و صندوق های نسل جدید و مدرن نام برد. دیگر نیازی نیست تا با کلیدهای مکانیکی به کار با صندوق فروشگاهی مشغول شوید و با صفحه نمایش لمسی به راحتی میتوانید امور ثبت کالا و حساب و کتاب را انجام دهید. انواع تجهیزات جانبی مانند پرینتر، دستگاه پوز، اسپیکر و بارکد خوان نیز به صندوق فروشگاهی متصل میشوند و محدودیتی از این بابت ندارید. اما در ادامه باید به کشوی پول بپردازیم و شما را با این وسیله کاربردی نیز آشنا کنیم. کشوی پول فروشگاهی در واقع همان کار دخل فروشگاه را انجام میدهد اما با این تفاوت که چه از بابت امنیت و چه عملکرد تفاوت هایی با دخل های قدیمی دارد. کشوی پول که در زیر ترازو و یا هر تجهیزات فروشگاهی دیگری ممکن است قرار گیرد از یک محفظه کشو مانند برخوردار است که این محفظه از تعداد خانه هایی درون خود برخوردار است. این خانه های کشوی پول فروشگاهی امکان قرار دادن سکه و یا اسکناس را درون خود فراهم می آورند و میتوانید با این ویژگی به خوبی پول نقد خود را از یکدیگر تفکیک کنید. شما با این ویژگی کشوی پول دسترسی بسیار بهتری به محتویات و پول نقد خواهید داشت و دیگر با سردرگمی در انتخاب و برداشت پول مواجه نمیشوید. حفظ امنیت پول در کشوی پول فروشگاهی به خوبی برقرار میشود و دیگر شاهد به سرقت رفتن و یا مفقود شدن پول ها نخواهید بود زیرا یک قفل بر روی محفظه کشو تعبیه شده که بعد از هر بار استفاده میتوانید توسط آن کشو را قفل کنید. همچنین صدای زنگی که بعد از باز شدن محفظه کشوی پول ایجاد میشود میتواند خود در هشدار به فروشنده و در نتیجه حفظ امنیت پول نقش بسیار مهمی را ایفا کند. برای خرید کشوی پول و همچنین خرید صندوق فروشگاهی در برند محک و تکنما و با بهترین قیمت با کارشناسان فروشگاه تراز محک تماس حاصل نمایید.

کشوی پول-صندوق فروشگاهی

خرید و فروش انواع کشوی پول و صندوق فروشگاهی با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

کشور ما یکی از کشورهای پیشرو در زمینه تولید انواع کشوی پول و همچنین صندوق فروشگاهی بوده و همین موضوع نیز سبب شده تا از واردت این دسته از تجهیزات فروشگاهی به کشور بی نیاز شویم. امروزه خرید و فروش انواع کشوی پول و صندوق فروشگاهی در برندهای ایرانی بیشتر از قبل افزایش یافته است که شاید قیمت مناسب این تجهیزات را باید عاملی بر فروش بالای آنها نامید. کشوی پول فروشگاهی و همچنین صندوق فروشگاهی که از کشورهای دیگر واردات میشوند به مراتب گران قیمت تر از محصولات داخلی هستند که دلیل آن نیز کاملا مشخص است زیرا ارز به کار رفته در خرید و واردات آنها و همچنین هزینه حمل و نقل باعث افزایش قیمت میشود. صندوق فروشگاهی تکنما و در کنار آن کشوی پول محک از دسته تولیدات داخلی هستند که صفر تا صد آنها در داخل کشور تولید میشود و نیاز به واردات را تا حد زیادی کاهش داده اند. خرید و فروش انواع کشوی پول و صندوق فروشگاهی در این برندها نه تنها صرفه اقتصادی را به وجود می آورد بلکه خدمات پس از فروش بسیار خوبی را نیز برای خریدار به همراه دارد. تعمیر و سرویس آنها را میتوانید به راحتی و از طریق مراکز مجاز تعیین شده از سوی شرکت توزین توان سنجش انجام دهید و دیگر نیازی به تعمیرکاران غیر مجاز برای تعمیر و سرویس وجود نخواهد داشت. برای خرید صندوق صندوق فروشگاهی و همچنین خرید کشوی پول با بهترین قیمت پیشنهاد ما به شما تماس با فروشگاه اینترنتی تراز محک یکی از برترین فروشگاه های عرضه تجهیزات فروشگاهی در کشور است که فعالیت خود را به عنوان دفتر مرکزی ترازوی محک آغاز نموده است.

انواع صندوق فروشگاهی و کشوی پول

تا کنون انواع صندوق فروشگاهی و کشوی پول راهی بازار مصرف شده اند که با نگاهی به هر یک متوجه خواهید شد که هر کدام با امکانات و ویژگی های متفاوتی به فروش میرسند. اما این موضوع سبب شده تا مشتری نتواند از میان مدل های گوناگون یک مدل را انتخاب و خریداری کند. پیشنهاد ما به شما این است از میان انواع صندوق فروشگاهی و کشوی پول اگر بودجه کافی را در اختیار دارید پس پیشرفته ترین آن را تهیه نمایید. اما اگر بودجه کافی را برای خرید کشوی پول و صندوق فروشگاهی در اختیار ندارید پس باید بر اساس نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب کنید تا از بابت هزینه ها با مشکلی مواجه نشوید. البته کشوی پول به طور کلی از قیمت مناسبی برخوردار است و هر خریداری با هر بودجه ای میتواند یکی از بهترین کشوهای پول را خریداری کند. اما در این میان این صندوق فروشگاهی است که با قیمت نسبتا بالای خود و البته امکانات بسیار متنوع مشتری را در خرید سردرگم میکند. در خرید صندوق فروشگاهی بهتر است به سیستم عامل و نرم افزارهایی که پشتیبانی میکند و همچنین اتصالات آن توجه داشته باشید اما نیاز به پافشاری و تاکید بر روی دیگر مشخصات صندوق وجود ندارد. ممکن است شما نیازی به صندوق با سخت افزاری قدرتمند و یا صفحه نمایشی آن چنان بزرگ نداشته باشید که با فاکتور گرفتن آنها یک گزینه مناسب را بر اساس بودجه خود خواهید یافت. برای خرید کشوی پول و صندوق فروشگاهی با کارشناسان فروشگاه اینترنتی تراز محک تماس حاصل نموده تا با دریافت مشاوره رایگان بهترین گزینه را خریداری کنید.

کشوی پول فروشگاهی

خرید کشوی پول و صندوق فروشگاهی

برای خرید کشوی پول و صندوق فروشگاهی این نکته را در نظر داشته باشید که هرگز بدون بررسی مشخصات اقدام به خرید نکنید و بررسی های لازم در این زمینه را انجام دهید. بررسی قبل از خرید اگر از فروشگاه های اینترنتی صورت گیرد مطمئنا بسیار دقیق خواهد بود و میتوانید تمامی مشخصات و امکانات محصول را بررسی نمایید. البته در خرید کشوی پول و صندوق فروشگاهی شما میتوانید از فروشگاه های عرضه حضوری تجهیزات فروشگاهی نیز اطلاعاتی را به دست آورید اما این اطلاعات اغلب به صورت کلی هستند و به صورت دقیق نمیتوانید محصول را بررسی کنید. در فروشگاه های اینترنتی قبل از خرید صندوق فروشگاهی و کشوی پول شما ریزترین اطلاعات و حتی ابعاد محصول را که میتواند برای شما مهم باشد به دست خواهید آورد و در این صورت تصمیم بهتری در خرید خواهید گرفت. همچنین با خرید صندوق فروشگاهی و کشوی پول از فروشگاه های اینترنتی امکان مقایسه یک محصول با محصول دیگر برای شما فراهم خواهد شد که این موضوع نیز در انتخاب هوشمندانه تر تاثیر بسیار زیادی دارد.

قیمت صندوق فروشگاهی و کشوی پول

اگر قیمت صندوق فروشگاهی و کشوی پول همانند کیفیت و عملکرد برای شما اهمیت زیادی دارد پس بی شک باید تنها به سراغ برندهای خوش نام و پر آوازه داخلی بروید. کشوی پول محک و صندوق فروشگاهی تکنما از تولیدات داخلی با قیمت بسیار مناسب هستند که شرکت سازنده در کنار کیفیت بالای محصولات خود، قیمت بسیار مناسبی را نیز برای آنها در نظر گرفته است و به راحتی میتوانید با خرید یک محصول با کیفیت در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید. قیمت صندوق فروشگاهی و کشوی پول در این برندها تنها بر اساس تعرفه شرکت تولید کننده تعیین میشوند و عامل دیگری بر روی قیمت ها مانند محصولات خارجی تعیین کننده نیست.

صندوق فروشگاهی

کشوی پول و صندوق فروشگاهی ارزان

به هیچ وجه با خرید کشوی پول و صندوق فروشگاهی ارزان کیفیت را فدای قیمت نکنید و بیشتر از هر چیز به کیفیت محصول توجه کنید. البته همانطور که در بالا نیز اشاره شد شما با انتخاب برندهای محک و تکنما به راحتی محصولی ارزان قیمت را خریداری خواهید کرد. کشوی پول و صندوق فروشگاهی ارزان تنها در این برندها قابل خریداری هستند و برندهای وارداتی که با قیمت پایینی عرضه میشوند مطمئنا کیفیت مناسبی نیز ندارند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()