سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
ظرفیت
چرخ
جنس سینی
قیمت
مدل
کالا برای:

باسکول ارزان

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول ارزان برای افرادی که قصد ندارند تا هزینه زیادی برای خرید باسکول صرف کنند مناسب است و شرکت های زیادی نیز وجود دارند که در کنار محصولات خود باسکول های ارزان قیمتی را تولید و روانه بازار میکنند. با شنیدن نام باسکول ارزان قیمت شاید این تفکر در ذهن شما ایجاد شود که باسکول کیفیت مناسبی ندارد و در مدت کوتاهی خراب و از کار افتاده خواهد شد که در واقع اینگونه نیست. باسکول ارزان که توسط یک شرکت تولید میشود هیچ تفاوتی با باسکول های دیگر همان شرکت ندارد و از کیفیت یکسانی برخوردار است. سیاست کلی شرکت ها در تولید باسکول ارزان قیمت همواره این بوده است که باسکول کم و کاستی از لحاظ کیفیت و عملکرد با دیگر باسکول ها نداشته باشد تا به اعتبار برند آنها آسیبی وارد نشود. البته ممکن است باسکول ارزان قیمت که اغلب نیز در برندهای خارجی و چینی تولید میشوند وجود داشته باشد که کیفیت مناسبی نداشته باشد که این دست باسکول ها از برندهای معتبر نیستند. فروشگاه تراز محک انواع باسکول محک با قیمت بسیار مناسب را به روش حضوری و غیر حضوری به فروش میرساند و میتوانید به راحتی و از هر نقطه از کشور خرید خود را انجام دهید.

باسکول ارزان

تفاوت باسکول ارزان قیمت با دیگر باسکول ها

یکی از تفاوت های باسکول ارزان قیمت با دیگر باسکول ها به امکانات آنها مربوط میشود و همانطور که گفته شد این باسکول ها از کیفیت مناسب و یکسانی با دیگر محصولات برخوردار هستند. باسکول ارزان قیمت به مراتب امکانات کمتری را نسبت به دیگر محصولات دارد و همین امکانات نیز ممکن است برای برخی اهمیت داشته باشد. با دیجیتالی شدن باسکول ها امکانات زیادی برای آنها در نظر گرفته شده است که این امکانات باعث شده تا قیمت آنها نیز تحت تاثیر قرار گیرد. امکانات در نظر گرفته شده برای باسکول ها میتواند نرم افزاری باشد یا سخت افزاری که هر کدام به نوعی میتواند قیمت باسکول را تحت تاثیر قرار دهند. امکانات نرم افزاری که به دیجیتالی شدن باسکول به آن افزوده شده است میتواند پارسنگ، حافظه، شمارش اقلام هم وزن و یا توزین چند مرحله ای باشد. همچنین امکانات سخت افزاری باسکول دیجیتال نیز میتواند چاپگر یا اتصالات باسکول باشد که برای چاپ فاکتور و همچنین اتصال تجهیزات فروشگاهی به باسکول کاربرد دارند. همگی این امکانات قیمت باسکول را تحت تاثیر قرار میدهند و باید به آن توجه داشته باشید که مطمئنا بسیاری از این امکانات در باسکول دیجیتال ارزان حذف خواهند شد.

باسکول ارزان قیمت

خرید باسکول ارزان

برای خرید باسکول ارزان حتما به گارانتی آن توجه داشته باشید. گارانتی باسکول دیجیتال ارزان سبب میشود تا به راحتی بتوانید تعمیر و سرویس آن را انجام دهید بدون اینکه نیازی به صرف هزینه برای تعمیر داشته باشید. با خرید باسکول ارزان بباید از گارانتی چشم پوشی کنید زیرا چشم پوشی کردن از گارانتی میتواند دردسرهای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. باسکول دیجیتال ارزان اگر در برند معتبر باشد مطمئنا گارانتی نیز خواهد داشت. به طور مثال ترازوی محک حتی در مدل های ارزان قیمت نیز از گارانتی برخوردار است. برای خرید باسکول ارزان از چندین فروشگاه پرس و جو کنید و پس از اطمینان از این موضوع که باسکول گارانتی دار است یا خیر اقدام به خرید نمایید.

خرید باسکول ارزان

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()