سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازو 15 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو 15 کیلویی برای فروشگاه های کوچک و به طور کلی کسب و کارهای کوچک و محلی بسیار مناسب و ایده آل است. این ترازوی فروشگاهی همچنین برای صنوفی که اجسام کوچک و سبکی را توزین میکنند نیز مناسب است. شرکت محک نیز به منظور تامین نیاز فروشگاه های مختلف به ترازوی 15 کیلویی اقدام به تولید یک مدل ترازو با ظرفیت حد اکثر 15 کیلوگرم نموده است که دقت آن تنها 1 گرم است. از دقت بسیار بالای ترازوی 15 کیلویی محک اینگونه میتوان نتیجه گرفت که هیچگونه خطایی را در روند توزین نخواهد داشت زیرا دقت 1 گرم در توزین کالایی به وزن 15 کیلو به هیچ وجه محسوس نخواهد بود. این مدل ترازوی محک و دیگر مدل های ترازوی فروشگاهی را میتوانید به صورت اینترنتی، تلفنی و حضوری از فروشگاه ترازمحک خریداری نمایید.

ترازو 15 کیلویی

بدنه ترازوی 15 کیلویی محک و سینی آن

برای ساخت بدنه ترازوی 15 کیلویی از پلاستیک استفاده شده است که این پلاستیک هم از نوع ABS است و میتواند مقاومت بالایی را در برابر فشار و همچنین ضربه از خود نشان دهد. پلاستیکی بودن بدنه ترازو 15 کیلویی شاید این ذهنیت را برای شما ایجاد کند که ترازو از مقاومت کمی برخوردار باشد و یا حالت شکنندگی برای بدنه ایجاد کند که کاملا این تصور اشتباه است. پلاستیک ABS به کار رفته در ساخت بدنه ترازو دیجیتال 15 کیلویی از بهترین نوع پلاستیک است که به خوبی میتواند فشار بالایی را تحمل کند. در واقع این پلاستیک ترازو فروشگاهی 15 کیلویی یک پلاستیک معمولی و خشک نیست و حالت ارتجاعی و مقاوم دارد که میتواند به خوبی ضربه را بازگردانده و فشار بالایی را نیز تحمل کند. و اما سینی ترازو دیجیتال 15 کیلویی نیز یک سینی پلاستیکی است که مانند بدنه کیفیت بالایی دارد و از قابلیت تمیزشوندگی بسیار خوبی نیز بهره میبرد. ممکن است در آینده ترازوی 15 کیلویی محک دیگری نیز تولید شود که سینی آن استیل باشد که میتواند به مراتب از سینی های پلاستیکی نیز عملکرد بهتری را از خود نشان دهد.

نمایشگر ترازوی 15 کیلویی

نمایشگری که بر روی ترازوی 15 کیلویی به کار رفته است از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و اطلاعات حاصل از توزین را با وضوح تصویر بسیار خوبی به نمایش در می آورد. علاوه بر نمایشگر سمت کاربر ترازو فروشگاهی 15 کیلویی یک نمایشگر نیز در سمت مشتری تعبیه شده است که میتواند به خوبی اطلاعات حاصل از توزین را به مشتری نشان دهد.

امکانات ترازوی محک 15 کیلویی

امکانات چندان زیادی به ترازوی محک 15 کیلویی اختصاص داده نشده و یک سری امکانات ضروری در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت که توسط آن ها میتواند به راحتی روند توزین و حساب و کتاب در فروشگاه را انجام دهد. این ترازو محک 15 کیلویی برای فروشگاه های کوچک مناسب است و اگر کسب و کار کوچکی را در اختیار دارید که به ترازو با امکانات کم نیاز دارد و از سویی پرینتر نیز اهمیت چندانی ندارد این محصول میتواند گزینه بسیار مناسبی باشد. البته نباید از امکانات کم ترازو محک 15 کیلویی اینگونه برداشت کنید که تنها امکان توزین برای شما در نظر گرفته شده بلکه این ترازو هر امکاناتی که یک ترازوی ساده نیاز دارد را در اختیار دارد.

خرید ترازوی 15 کیلویی

برای خرید ترازوی 15 کیلویی علاوه بر اینکه باید به کیفیت و امکانات آن توجه داشته باشید باید گارانتی آن را نیز در نظر داشته باشید. بسیاری از افرادی که بدون در نظر گرفتن گارانتی اقدام به خرید ترازوی 15 کیلویی کرده اند با مشکلات متعددی از قبیل عدم تعمیر ترازو زیر نظر نمایندگی ها و تعمیرکاران متخصص و ماهر مواجه شده اند. برای خرید ترازوی 15 کیلویی حتما به گارانتی ترازو و همچنین گارانتی معتبر آن توجه داشته باشید. البته با خرید ترازوی 15 کیلویی محک دیگر نیازی به بررسی گارانتی و اعتبار آن نخواهید داشت زیرا محصولات محک از گارانتی بسیار معتبری برخوردار هستند که دیگر برندها آن را در اختیار ندارند. خرید ترازوی 15 کیلویی محک را از هر فروشگاه و نمایندگی که انجام دهید، محصول با 2 سال گارانتی را به شما ارائه خواهد داد که از 10 سال خدمات پس از فروش نیز بهره میبرد و اطمینان کامل از بابت گارانتی و خدمات را خواهید داشت.

خرید ترازوی 15 کیلویی

قیمت ترازوی 15 کیلویی

نمیتوان قیمت ترازوی 15 کیلویی را با یک ترازوی 30 کیلویی و یا 50 کیلویی مقایسه نمود و باید گفت از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. البته قیمت ترازوی 15 کیلویی ممکن است در برخی برندها و مدل ها با یکدیگر متفاوت باشد. یک ترازو دیجیتال 15 کیلویی که وارداتی است و امکانات زیادی در اختیار دارد مطمئنا قیمت بالاتری خواهد داشت و نباید قیمت آن را با قیمت یک محصول تولید داخل که امکانات کمی هم دارد مقایسه کنید.

قیمت ترازوی 15 کیلویی

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()