سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی قنادی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دقت یکی از ویژگی های ترازوی قنادی است و هر فروشنده ای که در صنف شیرینی فروشی فعالیت میکند توقع دارد تا ترازویی را در اختیار داشته باشید که دقت بالایی داشته باشد و از طرفی امکانات مناسب یک فروشگاه عرضه شیرینی و نان را نیز در اختیار داشته باشد. ترازو قنادی و ترازوی محک که این روزها در شیرینی فروشی ها شاهد هستیم همگی دیجیتال هستند و شاید یک مورد را نیز نتوان یافت که از ترازوی شیرینی فروشی قدیمی استفاده کند. ترازوی شیرینی پزی و یا ترازوی شیرینی که برای وزن کردن شیرینی استفاده میشود به واسطه دیجیتالی شدن دقت بالایی پیدا کرده است و همچنین این دیجیتالی شدن باعث شده تا امکانات متعددی نیز به آن اختصاص داده شود. 

ویژگی ها و امکانات ترازوی قنادی

  • یک ترازو شیرینی فروشی همانطور که در ابتدا نیز به آن اشاره شد باید از دقت بالایی برخوردار باشد و برای فعالان این صنف بسیار مهم است که ترازو با دقت بالا را تهیه کنند. قدرت توزین ترازوی قنادی چندان اهمیتی ندارد زیرا به طور کلی شیرینی که بر روی ترازو وزن میشود حجم کمی دارد. اما دقت ترازوی شیرینی پزی اهمیت بسیار زیادی دارد و باید از دقت بالایی برخوردار باشد تا بتواند تا شیرینی حتی با حجم کم را با دقت بالایی توزین کند.
  • نیازی به تهیه ترازوی شیرینی با ابعاد بزرگ وجود ندارد و یک ترازوی معمولی که در حد و اندازه ترازوهای فروشگاه های خوار و بار باشد به راحتی کفایت میکند. اما در هر صورت باز هم به استفاده شما از ترازو بستگی دارد و در صورتی که حجم زیادی از شیرینی را بر روی ترازو شیرینی فروشی توزین میکنید پس باید به فکر یک ترازو با ابعاد بزرگ باشید که بدنه و سینی بزرگی داشته باشد.
  • سعی کنید تا ترازوی قنادی را با سینی تخت تهیه کنید زیرا جعبه های شیرینی از ابعاد بزرگی برخوردار هستند و در صورتی که بخواهید جعبه را بر روی سینی قرار دهید دیگر با مشکلی مواجه نخواهید شد و به راحتی میتوانید جعبه را بدون مزاحمت لبه های سینی بر روی ترازو قرار دهید.
  • نمایشگر ترازوی شیرینی پزی و ترازوی شیرینی فروشی بهتر است بر روی علمک قرار گرفته باشد و حتما باید از نوع 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل باشد. قرار گرفتن نمایشگر بر روی علمک ترازو شیرینی فروشی دید بسیار خوبی را برای کاربر و فروشنده نسبت به اطلاعات حاصل از توزین ایجاد میکند. همچنین نمایشگر ترازو قنادی با 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل باعث میشود تا مشکلی از بابت توزین و حساب و کتاب اقلام گران قیمت نداشته باشید.
  • با یک ترازوی شیرینی فروشی چاپگردار به راحتی میتوانید فاکتور مورد نیاز مشتری را صادر کنید پس اگر نیاز دارید تا رسید و فاکتور مشتری را صادر کنید باید ترازوی فاکتور زن را تهیه کنید.
  • در صورتی که از بارکد خوان و کارتخوان و همچنین کشو پول استفاده میکند بهتر است ترازوی قنادی با پورت های کامل را تهیه نمایید. پورت های ترازو به شما اجازه میدهند که تمام تجهیزات فروشگاهی نام برده را به ترازو متصل کنید.
  • ترازوی شیرینی فروشی باید از قابلیت پارسنگ برخوردار باشد و پارسنگ از ملزومات یک ترازوی مناسب قنادی محسوب میشود که توسط این قابلیت میتوان به راحتی وزن جعبه شیرینی را صفر نمود تا تنها وزن شیرینی محاسبه شود.
  • اگر قصد دارید تا نام و قیمت هر یک از شیرینی ها را به حافظه ترازو بسپارید تا برای هر بار توزین مجبور نشوید تا مجدد نام و قیمت آن را وارد کنید باید ترازوی شیرینی حافظه دار را تهیه کنید.

خرید ترازوی قنادی

برای خرید ترازوی قنادی بسیار مهم است که از برندهای موجود در بازار تنها به دنبال یک برند معتبر باشد زیرا در صورتی که ترازو از دقت بالایی در توزین برخوردار نباشد و یا کارایی مناسبی نداشته باشد شما را با دردسرهای زیادی مواجه خواهد کرد. پیشنهاد ما این است که برای خرید ترازوی قنادی حتما برندهای معتبر و گارانتی دار را انتخاب کنید.

قیمت ترازوی قنادی

چندین عامل وجود دارند که بر روی قیمت ترازوی قنادی تاثیرگذار هستند که امکانات ترازو به خصوص چاپگر دار بودن و همچنین فول پورت بودن بر روی قیمت ها تاثیر زیادی دارند. اما در محیط شیرینی فروشی نیاز است تا یک ترازوی مناسب استفاده شود که از این رو قیمت ترازوی قنادی هر چه که باشد بهتر است تا از یک ترازوی مناسب و کاربردی استفاده شود تا نیاز فروشگاه را به خوبی مرتفع سازد.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()