سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
نوع ترازو
چاپگر
ظرفیت
نوع سینی
مدل
نمایشگر
ترازوی قطعه شمار
ترازوی بارکد زن
ترازوی لیبل پرینتر دار
ترازو بر اساس قیمت
ترازو بر اساس مشاغل
کالا برای:

ترازوی لیبل پرینتر دار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی لیبل پرینتر دار از دسته انواع ترازوی فروشگاهی است که برای چاپ لیبل درج شده بر روی محصولات یک فروشگاه کاربرد فراوانی دارد. حتما با مراجعه به برخی از فروشگاه ها به خصوص فروشگاه های بزرگ زنجیره ای و یا هایپرمارکت ها و مشاهده بسته بندی آنها به این موضوع پی برده اید که تمامی یا اغلب محصولات از یک لیبل بر روی خود برخوردار هستند که اطلاعات مفیدی بر روی آنها چاپ شده که این اطلاعات میتواند قیمت، بارکد، نام کالا، تاریخ، تاریخ انقضا و اطلاعاتی از این دست باشد. این برچسب ها و یا لیبل ها و همچنین اطلاعات چاپ شده بر روی آنها توسط ترازوی لیبل زن چاپ شده و سپس بر روی محصولات چسبانده میشود. تمامی اطلاعاتی که توسط ترازو لیبل زن بر روی برچسب و یا همان لیبل درج میشود در حافظه ترازو نیز ثبت میگردد. ثبت اطلاعات در حافظه ترازوی لیبل پرینتر دار سبب میشود تا زمانی که مشتری برای حساب و کتاب به صندوق فروشگاه مراجعه نمود، فروشنده و صندوق دار به راحتی و با اسکن بارکد درج شده بر روی لیبل بتواند اطلاعات محصول یا محصولات را استخراج کند. انواع ترازوی محک در مدل های لیبل زن را میتوانید با بهترین قیمت از فروشگاه تراز محک به صورت حضوری و غیر حضوری خریداری نمایید.

ترازوی لیبل پرینتر دار

مزایای ایجاد شده با خرید ترازو لیبل زن

با خرید ترازو لیبل زن مزایای زیادی برای یک فروشگاه و حتی خریدار ایجاد میشود که به مهمترین این مزایا اشاره خواهیم کرد. همانطور که گفته شد تمامی اطلاعات محصول توسط ترازوی لیبل زن بر روی لیبل و همان برچسب درج میشود که این موضوع مشتری را در هنگام خرید تا حد زیادی نسبت به محصول و ویژگی های آن و همچنین قیمت آگاه میسازد. بسیاری از محصولات در بازار وجود دارند که اطلاعات آنها توسط شرکت تولید کننده به درستی درج نشده و یا در جای نامناسبی این اطلاعات درج شده اند و یا حتی اطلاعات کاملی ندارد که این موضوع سبب میشود تا مشتری نتواند انتخاب درستی داشته باشد. اما اطلاعاتی که ترازوی لیبل و همچنین ترازوی لیبل زن محک بر روی لیبل چاپ میکنند این مزیت را ایجاد میکند تا مشتری اطلاعات دقیق و کاملی را به دست آورده و بر اساس این اطلاعات و با آگاهی کامل بتواند محصول مورد نظر خود را خریداری کند. از سویی ترازوی لیبل پرینتر میتواند به فروشنده و صندوق دار کمک کند تا به راحتی و با اسکن کردن بارکد محصول بتواند به اطلاعات دقیق آن دست یابد. به دست آوردن اطلاعات کامل محصول که با ترازو لیبل زن بر روی کالا درج شده باعث میشود تا صندوق دار و فروشنده به سرعت بتواند جمع مبلغ محصولات خریداری شده را به دست آورد و در این بین مشتری نیز رضایت بیشتری خواهد داشت. به خصوص در فروشگاه های بزرگ زنجیره ای که مشتری محصولات زیادی را خریداری میکند و از طرفی مشتریان زیادی نیز در پشت صندوق به صف شده اند این ترازوی لیبل پرینتر است که کمک میکند تا حساب و کتاب مشتریان به سرعت و بدون معطلی انجام شود. همچنین با خرید ترازو لیبل زن میتوان دقت حساب و کتاب و جمع زدن مبلغ محصولات خریداری شده را تا حد زیادی بالا برد. هیچگونه خطایی در حساب و کتاب و جمع زدن مبغ به لطف ترازوی لیبل رخ نخواهد داد. همچنین مالک فروشگاه نیز میتواند با رسید و فاکتوری که توسط ترازو لیبل دار و البته ترازوی لیبل زن محک صادر میشود به خوبی گزارشی را از فروش خود و یا محصولات خریداری شده از مشتریان خود در اختیار داشته باشد.

خرید ترازو لیبل زن

قیمت ترازوی لیبل زن

در رابطه با قیمت ترازوی لیبل زن باید بگوییم که عوامل متعددی وجود دارند که قیمت این نوع ترازو را دستخوش تغییرات زیادی میکنند. ترازو لیبل زن در برندهای متعددی که میتواند خارجی باشد یا داخلی تولید میشود و هر کدام نیز قیمت های متفاوتی دارند. ترازو لیبل دار وارداتی که در برندهای متعددی نیز در بازار به فروش میرسند از قیمت بالاتری نسبت به ترازوهای داخلی برخوردار هستند. شاید این احتمال در ذهن بسیاری ایجاد شود که مطمئنا کیفیت بالا باعث شده تا قیمت ترازوی لیبل زن وارداتی بالاتر از نمونه های داخلی باشد. در پاسخ باید بگوییم که اینگونه نیست و هزینه های بالای واردات و دستمزد بالای تولید باعث شده تا ترازو لیبل زن وارداتی و تولید کشورهای دیگر از قیمت بالاتری برخوردار باشند. قیمت ترازوی لیبل زن داخلی مانند ترازو لیبل زن محک بسیار مناسب است و از سویی کیفیت بالایی را نیز به خود اختصاص داده است. امروزه برندهای ایرانی زیادی از ترازوی لیبل پرینتر دار مانند ترازو لیبل زن محک وجود دارد که قیمت آنها با توجه به کیفیت بالا بسیار مناسب است و با کمترین هزینه میتوانید یک مدل از آن را خریداری کنید. مدل های ترازو و همچنین امکانات آن در قیمت ترازوی لیبل زن تاثیر گذار هستند. مدل های جدید تر و همچنین ترازوهایی که امکانات زیادی دارند در قیمت ترازوی لیبل زن تاثیر گذار هستند و در صورتی ترازوی مدل جدید و یا ترازو با امکانات زیاد را خریداری کنید در این صورت قیمت بالاتری خواهند داشت.

قیمت ترازوی لیبل زن

ترازو لیبل زن دست دوم

اگر قیمت ترازوی لیبل پرینتردار بالا است و امکان خرید آن برای شما وجود ندارد میتوانید به سراغ ترازوهای دست دوم بروید. ترازو لیبل زن دست دوم بهترین گزینه برای افرادی است که قصد دارند تا یک ترازوی لیبل زن با قیمت مناسب را خریداری کنند. اما برای خرید ترازو لیبل زن دست دوم باید توجه داشته باشید ترازو از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و شما را با مشکلاتی مواجه نکند زیرا برخی از ترازوها فرسوده هستند و مکرر با مشکل مواجه میشوند که از این رو شما را با مشکلاتی مواجه میسازند. همچنین باید قیمت ترازو لیبل زن دست دوم را نیز با دیگر ترازوهای دست دوم مقایسه کنید تا متوجه ضرر و زیانی نشوید.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()