سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در تجهیزات ضد عفونی کننده
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تجهیزات ضد عفونی کننده

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تجهیزات ضد عفونی کننده این روزها و با افزایش جمعیت به خصوص در کلان شهرها جزو ضروری ترین دستگاه ها و بهتر است بگوییم ابزارها محسوب می­شوند که می­توانند در ارتقا سلامت افرادی که در مراکز پر رفت و آمد مانند ادارات، فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی آمد و شد دارند نقش مهمی را ایفا کنند. تجهیزات ضد عفونی کننده زیادی تا کنون ابداع و تولید شده اند که برخی در این بین از کاربرد به مراتب بیشتری در مراکز شلوغ و پر رفت و آمد برخوردار هستند که باید به دستگاه ضد عفونی کننده اشاره نمود. مطمئنا بارها و بارها دستگاه ضد عفونی کننده را در ورودی صنوف مختلف مشاهده نموده اید که با پاشیدن محلول ضد عفونی کننده بر روی دست ها به خوبی هر گونه آلودگی میکروبی و عفونی را از سطح آنها زدوده و تجربه استفاده از آنها نشان داده که تا حد زیادی از میزان ابتلای پرسنل و افرادی که از این دستگاه ها استفاده کرده اند به بیماری های گوناگون واگیردار و عفونی، جلوگیری به عمل آمده است. دستگاه ضد عفونی کننده ایستاده که خود به دو نوع دستگاه ضد عفونی کننده ایستاده پدالی و دستگاه ضد عفونی کننده ایستاده اتوماتیک تقسیم بندی می­شوند از جمله دستگاه هایی هستند که به خوبی دست ها را بدون اینکه دیگر نیازی به تجهیزات انفرادی و محلول پاش های جیبی باشد ضد عفونی کرده و از شر هر گونه آلودگی خلاص می­کنند. به دستگاه ضد عفونی کننده ایستاده اتوماتیک که به فشار پدال نیز برای پاشیدن محلول نیاز ندارد، دستگاه ضد عفونی کننده سنسوردار نیز گفته می­شود و از تازه ترین دستاورهای کارشناسان در هر چه کمتر کردن تماس فیزیکی برای افزایش میزان بهداشت فردی و جمعی است. دستگاه ضد عفونی کننده ایستاده پدالی همانطور که از نامش پیداست به کمک یک پدال و با فشار وارده آمده از سوی پا می­تواند محلول را به سطح دست ها اسپری کند. اما در مقابل دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک به کمک چشمی و سنسور تعبیه شده در قسمت فوقانی دیگر به نیرو و فشار پا نیز نیازی نخواهد داشت. البته دستگاه ضد عفونی کننده پدالی به فشار بسیار کمی از سوی پا نیاز خواهد داشت و در کسری از ثانیه نیز عمل خواهد کرد. دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک و دستگاه ضد عفونی کننده پدالی هر دو به خوبی از تماس دست برای اسپری کردن جلوگیری می­کنند اما دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک که نوع جدیدی از تجهیزات ضد عفونی کننده نیز محسوب می­شود با حذف پدال کار را در ضد عفونی کردن دست سریع تر کرده است. دستگاه ضد عفونی کننده سنسوردار، دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک، دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی را با بهترین قیمت می­توانید از فروشگاه اینترنتی تراز محک خریداری نمایید.

ضد عفونی کننده محک

خرید و فروش انواع تجهیزات ضد عفونی کننده با بهترین قیمت | فروشگاه اینترنتی تراز محک

از آنجایی که خرید و فروش انواع تجهیزات ضد عفونی کننده به تخصص نیاز دارد باید به مراکز و فروشندگانی مراجعه کنید که تخصص کافی و لازم در این زمینه را داشته باشند و به خوبی این تجهیزات و مشخصات آنها را بشناسند. دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی و یا دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک در برندهای متعددی تا کنون تولید شده که برخی از این برندها ایرانی و برخی دیگر خارجی هستند. در این میان شرکت محک پا به عرصه گذاشته و دستگاه ضد عفونی کننده را با بالاترین کیفیت تولید و روانه بازار کرده است که با توجه به کیفیت بالای خود مانند دیگر محصولات این شرکت توانست در مدت کوتاهی فروش بالایی را به خود اختصاص دهد. فروشگاه اینترنتی تراز محک که سالیان زیادی است در زمینه خرید و فروش انواع تجهیزات ضد عفونی کننده فعالیت می­کند توانسته با عرضه دستگاه ضد عفونی کننده محک سهم عمده ای را در بهداشت عمومی و انفرادی به خود اختصاص دهد.

انواع تجهیزات ضد عفونی کننده

از انواع تجهیزات ضد عفونی کننده که تا کنون برای حفظ سلامت مردم در برابر ویروس ها و عفونت های گوناگون ابداع شده اند این دستگاه های ضد عفونی کننده هستند که توانسته اند از شیوع و انتقال بیماری در ابعاد گسترده جلوگیری به عمل آورند. محلول پاش های کوچک و بزرگ زیادی از گذشته نیز وجود داشته و جزو انواع تجهیزات ضد عفونی کننده محسوب می­شوند اما به جرات باید گفت هیچ کدام نتوانسته اند به خوبی دستگاه های ضد عفونی کننده مانند دستگاه ضد عفونی کننده محک از گسترش و شیوع ویروس و بیماری های خطرناک عفونی و واگیردار جلوگیری به عمل آورند. برای خرید تجهیزات ضد عفونی کننده و به طور مشخص خرید دستگاه ضد عفونی کننده باید به نیاز و شرایط خود توجه داشته و متناسب با آن بهترین دستگاه را خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی تراز محک آماده ارائه مشاوره برای خرید تجهیزات ضد عفونی کننده و خرید دستگاه ضد عفونی محک است و با کسب اطلاعات کامل از کارشناسان مجموعه می­توانید بهترین دستگاه را انتخاب و خریداری نمایید. دستگاه ضد عفونی کننده پدالی و اتوماتیک موجود در این فروشگاه با قیمت مصوب و تعیین شده از سوی کارخانه عرضه میشوند که هزینه ها را برای شما تا حد زیادی خواهند کاست.

خرید و فروش تجهیزات ضد عفونی کننده

برای خرید و فروش تجهیزات ضد عفونی کننده به دو روش می­توانید اقدام نمایید. یکی از روش های خرید و فروش تجهیزات ضد عفونی کننده که با توجه به گسترش اینترنت طرفداران زیادی نیز دارد روش اینترنتی است. خرید تجهیزات ضد عفونی کننده به صورت اینترنتی کار را برای خریدار تا حد زیادی آسان کرده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری و صرف زمان نیز وجود نخواهد داشت. خرید تجهیزات ضد عفونی کننده و خرید دستگاه ضد عفونی کننده محک به صورت اینترنتی به مراتب هوشمندانه تر از روش های حضوری انجام خواهد شد زیرا شما به خوبی کلیه مشخصات فنی دستگاه را مشاهده و بر اساس شرایط و نیاز خود انتخاب درستی را نیز انجام خواهید داد. خرید تجهیزات ضد عفونی کننده و خرید دستگاه ضد عفونی کننده محک به صورت اینترنتی و غیر حضوری در زمان شما نیز صرفه جویی زیادی را به عمل خواهد آورد.

قیمت تجهیزات ضد عفونی کننده

در رابطه با قیمت تجهیزات ضد عفونی کننده باید بگوییم که همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد. قیمت تجهیزات ضد عفونی کننده که از نوع اتوماتیک و یا همان سنسور دار باشد به مراتب از نوع پدالی بیشتر است. البته تفاوت قیمت تجهیزات ضد عفونی کننده تنها با نوع پدالی و اتوماتیک ختم نمی­شود و عامل دیگری نیز می­تواند بر روی قیمت ها تاثیر گذار باشد. قیمت تجهیزات ضد عفونی کننده تحت تاثیر برندها نیز متفاوت خواهد بود. قیمت تجهیزات ضد عفونی کننده در برندهای خارجی به مراتب بالاتر از دستگاه های ایرانی است زیرا از ارزهای خارجی برای خرید و واردات آنها استفاده شده است. اما قیمت دستگاه ضد عفونی کننده محک در این میان بسیار مناسب است. قیمت دستگاه ضد عفونی کننده محک به دلیل تولید داخل بودن بسیار مناسب تر از نمونه های خارجی است.

تجهیزات ضد عفونی کننده ارزان

اگر به دنبال تجهیزات ضد عفونی کننده ارزان هستید پس باید بیشتر از آنکه برندهای خارجی را جستجو کنید به دنبال برندهای ایرانی و تولید داخل باشید. تجهیزات ضد عفونی کننده ارزان را همچنین باید با استعلام قیمت تهیه نمایید زیرا نوسان قیمت ها در بازار این تجهیزات زیاد است و به همین دلیل باید استعلامی را قبل از هر چیز به دست آورید. تجهیزات ضد عفونی کننده ارزان را می­توانید از فروشگاه اینترنتی تراز محک که عرضه کننده محصولات شرکت توزین توان سنجش با بهترین قیمت است خریداری نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()